PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתענין בקנייה של גייפ טויוטה gf

רפי 56
02-10-13, 21:36
האם הוא טוב בשטח מה הביצועים ומה הבעיות שלו תודה לכם

גבי פ.
03-10-13, 09:03
ראשית אתה חייב להגדיר מה זה ״שטח״. שבילי קק״ל? דיונות? טכני קל או טכני קשה ? אולי ראלי? . קשה לענות ככה.
לגבי fj (מקווה שלזה התכוונת כי התחלפו לך האותיות) , רכב שלדעתי נראה מדהים , רכב צעצוע מוגדל.
הרכב למעשה משתמש בהרבה מכלולים של לנד קרוזר אבל לא בכולם וכאן מתחילות הבעיות. עלות החלפים שלא דומים היא מטורפת וכמובן שרק ביבוא. לחבר נשבר חלון צדדי , שילם כמעט כמה אלפים טובים וחיכה שבועיים.
יש לרכב נעילה אחורית מקורית , משהו שאף אחד באתר הזה יתלונן עליו. יתרון גדול.
כששקלתי לרכוש כזה (כן ,כן גם אני השתעשעתי ברעיון) ועליתי לעשות סיבוב לי אישית הרכב גרם לקלסטרופוביה קלה. הרגשתי שנעלו אותי בכספת . שדה הראיה לא מהטובים שנתקלתי בהם (בעדינות). המצב הרבה , הרבה , יותר גרוע במושב האחורי שבו למעשה כמעט ואין חלון למרות שיש שמשה. הכיסא נמצא מול קורה רחבה של הרכב. ילדים לא רואים כלום ברכב כזה.
פתיחת הדלתות האחוריות הכריעה את הכף מבחינתי. לא נראה לי הגיוני הסידור הזה. הרכב אצלי משמש לשימוש יומיומי ואין סיכוי שהילדים שלי היו מצליחים לרדת לבד. כמו כן בבית הספר שלהם יש הורים המסייעים בתורנות להורדת הילדים ואין סיכוי שמי שלא מכיר יצליח לפתוח את הדלת האחורית.
שים לב שההיצע מאוד נמוך ומוגבל לשנת 2007 או 2013 ואילך. מחירים לא זולים. אני אישית הייתי מוכן לשלם על רכב כזה מחירון של לנדקרוזר קצר בנזין באותה שנה עם תוספת קלה על הנעילה ולא עשרות אלפי שקלים יותר. כמעט אותו רכב ולדעתי לנדקרוזר יותר מהנה מתחושה האוורירית שלו.
לסיכום אני בסוף הלכתי על ״הדבר האמיתי״ - jku ולא מצטער לרגע. זול יותר, (יכול להיות שאני פותח פה מלחמה ) עביר יותר , שימושי יותר ומהנה יותר. כמובן ששוק השיפורים הוא ברמה אחרת לגמרי.
כנס לרכב כזה. תעשה סיבוב, שב גם מאחור ותחליט.

רפי 56
03-10-13, 13:45
עד היום היה לי איסוזו טרופר בנזין קצר השטח שאני עושה בדרך כלל הוא קשה .

-->