PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בקניית גי'פ יונדאי גאלופר ארוך ~~~תודה ענקית לעוזרים!!!~~~

RemixShimi
07-10-13, 21:53
שלום אני רוצה לקנות את הרכב הזה :

יונדאי
דגם: גאלופר ארוך
נפח: 2,500
שנה: 2001

הרבה אמרו לי שהרכב הזה יראה הרבה מוסך ולא נהנה בו בכלל (שיש בו הרבה תקלות)..

האם זה נכון?
כדאי לקנות אותו?

יש לכם הצעות בג'יפ 7 מקומות במחיר הזה?

תודה ענקית לעזרים!!

elig
15-10-13, 23:53
בס"ד

יש לי גלופר ארוך ידני 98 עם
450000 (מנוע הוחלף ב260 ע"י הבעלים הקודמים )כבר 10 שנים משמש רוב השנים שימש כרכב עיקרי על בסיס יומיומי עכשיו כרכב טיולים בלבד מרוצה מאד אמינות כללית טובה חלפים לא יקרים . מסיע משפחה של 7 נפשות , מזגן מפוצל , קצת איטי אבל עם עבירות טובה . היום שוויו כ15000 לא שווה למכור עלות \ תועלת מירביים .

glaydi
16-10-13, 00:12
אני מעריך שהמחיר נע באיזור 15-20 K שח
בתור אחד שחי עם גאלופר 7 שנים אומר שלא תמצא רכב בתקציב הזה לשטח.
תקפיד לבדוק טוב את הרכב.
אם תצטרך עזרה תרים טלפון.
לא חסר מה ליבדוק.
אם תטפל ולא תזניח הרכב בעל אמינות סבירה עם הפתעות אחת לכמה חודשים.
הבלאי הוא פונקציה של נסיעה בשטח והחלפים די זולים.

שי
0508123870

gruyon
17-10-13, 15:50
איזה נחמד זה שבעלי הרכב מפרגנים ומי שלא החזיק מימיו ילכלך ויגיד - גרוטאה ויישב במוסך .
רק תמצא מישהו שהחליף ותשאל אותו למה או תקרא קצת בפורום של יונדאי ותחפש עוד כמה בעלי גלופר בשביל הסטטיסטיקה.
הכי חשוב זה למצוא משהו שנשמר וטופל היטב.

glaydi
17-10-13, 16:14
80941שלא תבין לא נכון, אני חולה על הגאלופר ונהנתי ממנו 7 שנים ומאות ק"מ
הסוף הגיע בגלל הגיר שהוחלף כמה פעמים ללא הצלחה והנחתי לו למות לבסוף.
צרות הוא לא חסח ממני אבל הכל התקבל באהבה.
עברתי לפאגרו Q והיבנתי שחבל שלא קניתי פאגרו עוד אז במקומו.
ההבדל הוא שמים וארץ.
היום הגאלופרים כבר ישנים ותחונים מיד בשביל להיות רכבים אמינים, אבל המחיר הוא ממש אטרקטיבי למרואת שאת הייתרה אתה משלם בתשלומים לאורך השימוש.
כמובן שהכל זה פונקציה של נסיעה בשטח=בלאי.

500 מעפ"ש
17-10-13, 17:26
קח בחשבון שגאלופרים אוטומטיים מחולקים לשתי קבוצות - אלה ששפכו מנוע והתקינו להם ראש מנוע סיני ואלה ששפכו מנוע והתקינו מנוע מיובא של מיצובישי מאגנום. נסה לחפש רמזים לרמת תחזוקת הרכב, העדיפות היא למנוע מאגנום. אין כמעט כלים עם עבר "נקי" - רובם "עברו" מנוע בצורה זו או אחרת סביב 200,000 ק"מ. אצלי, כלי מתוחזק גמר מנוע, גיר, אלטרנטור וסטרטר סביב התקופה הזאת, בלי התראה מוקדמת. אצל בן משפחה אחר, רכב מתוחזק בצורה מצויינת גמר מנוע סביב אותו זמן, ללא התראה מוקדמת. שלו גם מתחמם תחת מאמץ ולא נמצאה לזה תרופה. לסיכום, זה רכב נחמד שעולה בזול ויש לזה סיבה. כנס לסיפור הזה בעיניים פקוחות והשאר קצת מזומנים בצד. אל תקנה אותו אם אתה לחוץ במזומנים כל חודש, זה לא הרכב לזה.

שלומי
19-10-13, 23:27
רכב משנת 2001 יראה או לא מוסך לפי :

1. המצב בו קנית אותו
2. רמת התחזוקה שלך
3. האופן בו תנהג בו
4. מזל עיוור

נראה לי שלסוג הרכב ו/או למה שהיצרן חשב שיהיה איתו לפני יותר מ 10 שנים יש כבר קצת מאוד השפעה.

-->