PDA

צפייה בגרסה מלאה : סט אטמים למנוע 350, מספר שאלות

Big_White
07-10-13, 22:22
אז בשעה טובה נרכש מנוע 350 כולל גיר 700 (יום רביעי הוא יהיה אצלי בבית)

אני מעוניין לחדש אותו מעט (כמובן ניקיון וצבע), שזה כולל החלפה של כל האטמים, משאבת מים,קרטר,משאבת דלק, מכסי שסתומים,סעפת פליטה וסעפת יניקה.

במידה וארצה להוריד את הראשים, מה אני צריך לדעת כדי להחזיר את הראשים למקום?

האם האטמים לראש המנוע באים בקוטר שונה בהתאם לקוטר הצילינדר? האם יש צורך בקניית ברגי ראש חדשים או שאפשר להישתמש בישנים?

או שאפשר לקחת סט כזה והוא יתאים לי? (אני עלול להיתקל בביורוקרטיה במכס ברגע שהחבילה תגיע לארץ?)

http://www.summitracing.com/int/parts/tfs-3140e915/overview/make/chevrolet

תודה.

shmulikbg
07-10-13, 23:49
למה להוריד ראשים?

Big_White
08-10-13, 08:37
כרגע אין סיבה, אבל אם אני כבר מזמין סט כזה, אז כבר עדיף להזמין ביחד עם האטמים האלה לא?

אולי אני טועה.

shmulikbg
08-10-13, 09:25
מיותר. מן הסתם זה ייקר לך את העסק.

dodge
08-10-13, 10:32
מזל טוב

polar bear
10-10-13, 10:39
לא רק ייקר, גם יסבך. אתה חייב לסגור את הראשים במומנט ובסדר הנכון. אתה חייב לוודא שהברגים הקודמים טובים ואם לא - להחליף בברגים יעודיים. בנוסף - אני לא יודע כמה נסיון יש לך - כאן אם טעית זה לא איזה נזילונת שמן - זה יכול לעלות לך במנוע.
לא היתי עושה עבודה כזו בלי ספר { כל ספר טיפולים של היינס או צ'ילטון לשברולט מהשנים המתאימות יעזור, כי המנוע אותו מנוע }
ואם אחרי שהנעת את המנוע פתאום אתה רואה איזה בעיה עם הראשים - אז יש לך איוזשהי אחריות, לא?

Big_White
28-10-13, 20:17
לא רק ייקר, גם יסבך. אתה חייב לסגור את הראשים במומנט ובסדר הנכון. אתה חייב לוודא שהברגים הקודמים טובים ואם לא - להחליף בברגים יעודיים. בנוסף - אני לא יודע כמה נסיון יש לך - כאן אם טעית זה לא איזה נזילונת שמן - זה יכול לעלות לך במנוע.
לא היתי עושה עבודה כזו בלי ספר { כל ספר טיפולים של היינס או צ'ילטון לשברולט מהשנים המתאימות יעזור, כי המנוע אותו מנוע }
ואם אחרי שהנעת את המנוע פתאום אתה רואה איזה בעיה עם הראשים - אז יש לך איוזשהי אחריות, לא?

יש לי ספר רכב מקורי של הרכב שלי יש שם את כל מה שצריך כולל המנוע הזה.

על מומנט וסדר מסויים אני מכיר.
חשבתי שהברגים של הראשים הם חד פעמיים, אז בכל מקרה הייתי מזמין סט חדש.

הוזמן סט ללא אטמים לראשים וברגים למנוע ובראקטים.
בתקווה שכל הדבר הזה יעבור בלי יותר מדי ביורוקרטיה.

תודה.

-->