PDA

צפייה בגרסה מלאה : הכרת המפות לתוכנת OZI

rafaely10
08-10-13, 14:42
שלום רב .
יש ברשותי גרסאת DEMO של אוזי גרסא 2.41 .
המפות עם סיומת .MAP וכן OZFX3.
אני לא מצליח להכיר לתוכנה את המפות הכל יושב יחד בספריית MAPS .
הGPS מאתר אותי ומציג רק את מפת העולם .
מה ניתן לעשות .
תודה רבה .:):):)

erezgur
08-10-13, 14:55
למיטב זכרוני גרסת הדמו עובדת עם מפות BMP בלבד. אוכל לבדוק בערב אם אני זוכר נכון.

rafaely10
08-10-13, 15:00
ארז ...
תודה רבה אשמח לתשובתך.
הערה קטנה -כל עוד הGPS אינו מופעל אני
מטעין את המפות ידנית ורואה אותן ...
תודה .

erezgur
08-10-13, 16:45
באם אתה מתייחס לגרסת ה- CE או לגרסת החלונות (PC) ?

אני רואה שהגרסה האחרונה של ה- CE הינה 2.4 ולכן לא ברור לי כיצד כתבת שאתה עם 2.4.1, מצד שני ל- PC יש כבר גרסאות עם מספרים גבוהים בהרבה (3.95.5) - לכן דבר ראשון וודא שהורדת את הגרסה האחרונה מהאתר של OziExplorer.

בגרסת ההתנסות/הדמו של OziExplorer - PC ישנן מספר מגבלות (מגבלות שונות לגרסת הדמו ולגרסת ההתנסות) ומה שרשמתי למעלה נכון כנראה לגרסאות אלו.
לגרסת ה- CE יש שתי מגבלות בלבד עבור ההתנסות:

Moving map mode (communication with the GPS) will only remain active for 20 mins each time OziExplorerCE is run and then 10 mins after that (until restarted). At the end of these times a dialog will be displayed and communication will be deactivated.
A watermark using the text "Demo Version" will be drawn onto the map.

ולכן לא הייתה צריכה להיות הבעיה שאתה מתאר אלא אם כן עוד לא זוהה מקומך ע"י ה- GPS או שבהגדרות ביטלת את האפשרות למעבר למפה ברזולוציה הגבוהה ביותר. לכן:
1. האם כאשר מוצגת מפת העולם כפי שכתבת, אתה רואה את מיקומך הנכון בישראל? אם לא - הפעל במקום פתוח לשמיים במשך מספר דקות (אפילו 20 דקות בפעם הראשונה) כדי לוודא זאת.
2. ייתכן שהמפות שברשותך אינן מכויילות כהלכה. נסה להשתמש במפות שפרסמתי כאן מתוך פרוייקט המיפוי החופשי - Israel Hiking (מספיק להוריד את השליש הכולל את האזור שלך כדי לחסוך לך זמן יקר).

ארז גור

rafaely10
08-10-13, 21:33
הי ארז...

1-האם סיומת .OGF2 תומך ב OZI CE ?
2- להלן הקישור לגרסא 2.41 :
http://www.oziexplorer3.com/ozice/oziexplorerce1.html לאחר ההתקנה מופיע כי הותקן 2.41 ולא ככתוב 2.40
3- הצלחתי עם המפות כנראה באמת המפה המכילה את מיקומי היתה פגומה.

תודה

erezgur
08-10-13, 22:32
OziExplorer אינו מכיר את הפורמט OGF2

ארז גור

-->