PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפוץ טרנספר מקיף

yaly
07-06-05, 11:13
1.פרקתי תטרנספר ויש בכול גלגל שמתחבר מהטרנספר לדריישפט בורג גדול שמעוקם פנימה בכוונה לצורך בטיחות יש למישהו מושג איך משחררים אותו.
2.איך מזהים טרנספר 84 ואים יש לי להשאיר או לא........(הסמוראי הוא 87)
3.הטרנספר צעק יש למשהו מידע על החלק הספציפי אותו צריך להחליף (הבנתי שאלו מיסבי סיכות.......אם כן מה זה?)
4.חלפים ניתן להשיג רק ממכשירי תנועה או גם מחנויות חלפים קטנות.
5.אמנון בקש ממני על טרנספר משופץ 2500 שקל ....נראה לי יקר..........
6. היחידת חשמל של ה-4X4 הרוסה האם ניתן לקנות אותה במכשירי חשמל והאם משתלם
7.פרסמתי את אותה הודעה בגיפטריפ והפנו אותי לגיפולוג בגלל נקסוס
#קראתי תכתבה על שינוי יחסי העברה.
8.תודה לפורומים המדהימים ולאנשים שמקדישים מזמנם

המהנדס
07-06-05, 12:53
1) אם זה הבורג שאני חושב עליו -אז עם איזמל ופטיש
2) להשאיר.רק תיקח בחשבון שהוא יותר חלש.
3)יכול ליהיות הרבה דברים אבל סביר להניח שזה אחד המייסבים .מייסב סיכות מורכב ממספר גדול של גלילים קטנים שנוטים ליפול ולהעלם , אתה תראה אותו -קשה לפספס.
4) ברחוב צ'לנוב בת"א (ליד ינוביץ') יש המון חנויות מייסבים - תבדוק שם.
5)גם לי. משומש צריך לעלות פחות מ 1000 שקל לטעמי.
6)מכשירי תנועה התכוונת :wink: - כן ניתן.
7)מעניין למה ?!??!?
:wink:

אלון_ק
07-06-05, 13:27
1. כל דבר חד ודק (כמו אזמל ופטיש) שיעקם את הלשונית החוצה, שתוכל לסובב את הבורג. העיגול שהוא נמצא עליו נקרא "פלאנג'" בשפת העם.
2. להשאיר ועוד איך להשאיר! יחס ההעברה שלו נמוך בכ13% מזה שאמור להיות לך, זה יעשה לך הרבה טוב בכביש ובשטח. זו הפחתה קטנה, לא כמו בכתבה, אבל היא לא רעה - והיא חינם. עידן - על איזו חולשה מדובר?
3. דווקא מיסבי הסיכות כנראה חפים מפשע, זה בדר"כ בא ממיסבי הכניסה והיציאה (יציאה אחורית בלבד), ואלו מיסבים רגילים. אם אתה כבר פותח, תחליף את כל המיסבים.
4. רק לא במכשירי תנועה. אם יש לך את הזמן, פתח את הטרנספר והוצא את המיסבים. לך איתם ביד לחנויות מיסבים, אתה תמצא אותם בקלות - ובשליש מחיר ממכשירי תנועה.

7. אני לא אשם. תאשים את עידן.

yaly
07-06-05, 13:31
תודה על הזמן ועל התגובה המהירה

אלון_ק
07-06-05, 13:44
שכחתי:
2. זיהוי טרנספר 1000: הכי פשוט זה לסובב את פלאנג' היציאה עשרה סיבובים (בדיוק) ולספור כמה סיבובים עשה פלאנג' הכניסה. ב1300 יחס ההעברה הוא 1:2.268, לכן אם תסובב 10 סיבובים ותקבל קצת יותר מ22.5 סיבובים בפלאנג' הכניסה, זה של 1300. אם אתה ממש רוצה לדייק, אתה יכול לסובב 100 סיבובים ולספור בצד שני ולהפך, רק אל תשכח להכפיל או לחלק את המספרים בהתאם.

אתה יכול גם למדוד לפי הנתונים של ה1000, אבל אני לא זוכר אותם בע"פ וממילא זה יהיה יותר סיבובים לספור.

סוזי המשתוללת
08-06-05, 00:45
נקסוס
טמטמת את הילד :P
אל תקלקל לעצמך הוא עוד לא מכיר אותך וחושב עליך דברים טובים :twisted:

nir.samo
08-06-05, 09:04
היתה לי אותה בעייה, הנה כמה נקודות שיכולות לעזור:
- אני לא יכול להגיד חד משמעית מה פתר את הרעש כי החלפתי גם את המייסבים וגם את הציר האמצעי ומיסבי הסיכות שעליו. תסתכל טוב על הציר הנ"ל ותראה אם יש לאורכו שינויים בקוטר אם יש להחליף (110 ש"ח).
- מייסבים רגילים - לפני חודש+ בדקתי במכשירי תנועה ולא היה את כולם בארץ כך שכנראה תהיה חייב לקנות במקום אחר, הכי טוב לפרק וללכת עם הישן. יש 5.
- בהרכבה לא לשכוח לשים אטם, ניתן לקנות לוח ולגזור 25 ש"ח.
- לחצן 4X4 קודם כל תנסה להשיג מקורי.

המהנדס
08-06-05, 09:54
אלון הבעיה אצלי בטרנספר היתה דווקא המייסבי סיכות והמוט שעליהן הם יושבים.
לא זוכר מי אמר לי שטרנספר 1000 יותר חלש (אבל סמכתי עליו).

zahi madhala
08-06-05, 15:18
לכל מי שלא יודע הצירים של ה1000 יותר צרים מה 1300 בכמה אני לא מדדתי

-->