PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש כלים עבור Intel® vPro™ Technology

ibinder
16-10-13, 11:31
הי,

אני מחפש כלים עבור שימוש בטכנולוגיה של Intel® vPro™ Technology לצורך גישה ושליטה על שרתים ותחנות עבודה מרוחקות.
יש את RealVNC Plus אבל הוא עולה 99 דולר לכל רישיון, מכיוון שאני רוצה לתת פתרון למספר לא קטן של משתמשים, זה הופך את הכלי הזה ללא רלוונטי.

האם מישהו מכיר כלים אחרים שיתנו לי שליטה כולל אפשרות כיבוי והדלקה של התחנה המרוחקת, עדיפות לתוכנות חינמיות או אפילו בעלות נמוכה..
הצורך שלי, הוא חיבור ברמת HW KVM לתחנות שנמצאות מעבר לאוקיינוס, לצורך תחזוקה ובמידה הצורך גם אפשרות להגיע ל BIOS על מנת שאוכל לתת פתרון לשפוך IMAGE על התחנה.

תודה!
עידן

boaz avrahami
16-10-13, 11:53
בתחנות זה עולה כסף אם אתה מחפש לעשות הפצות עידכונים או שליטה מרוכזת על קונסול יחיד.
זה גם נחשב כלי חזק-

http://partnerdirect.dell.com/sites/channel/en-us/documents/dell_kace_remote_management_intel_vpro_t echnology.pdf

בשרתים זה בדרך כלל יותר פשוט כי כמעט לכולם כרטיס שו״ב דוגמת idrac ent של דל או ilo advanced של hp

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

ibinder
16-10-13, 18:08
בתחנות, בגלל שאני מתחבר ברמת הברזל דרך המעבד של אינטל, אני לא צריך שום כלי על התחנה עצמה, ולכן אין לזה עלות.
יש לי עלות מהצד השני, הצד שמתחבר לתחנה.
זה שונה למשל, אם הייתי מתקין RealVNC Server, אז אתה צודק, על כך תחנה הייתי משלם סכום כסף... המקרה שלי שונה.

הכלי ששלחת לי זה כלי שנותן הרבה מעבר, אבל בסופו של דבר, הוא משתמש ב RealVNC Plus (עמוד 13)... בדיוק לזה אני מחפש תחליף! :-)

boaz avrahami
16-10-13, 19:13
בדקת את ultravnc?

ibinder
17-10-13, 10:48
עד כמה שידוע לי, הם לא תומכים ב vPRO.
בכל מקרה שלחתי שאלה למחלקת התמיכה שלהם.

-->