PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרויקט סטודנטילי "למען חברי ג'יפולוג והקהילה"

דורין
19-10-13, 20:58
שלום לכל חברי ג'יפולוג!
שמי דורין ואני סטודנטית לעיצוב שנה שלישית.
אני יוזמת ומתכננת פרויקט למען ג'יפולוגים שיפעל כארגון ללא מטרות רווח ויגשים גם לכם חלום וגם יהווה משהו חדש שלא קיים עוד בקהילה.
המדדים החשובים לפרויקט כזה הם כמובן החלומות והמשאלות שלכם וכיצד הם יכולים להחזיר לקהילה.
מצורף שאלון קצר, אשמח אם תשתתפו ותביעו את דעתכם, התשובות שינתנו יהיו גלויות לי בלבד ולאף אחד אחר מלבדי ולא יעשה בהם שום שימוש מעבר לפרויקט זה
תודה.

https://docs.google.com/forms/d/1Gc75xJPCfDJ6tMIiWbpOt3-xboGCj_MuqKyvWvibk-o/viewform

savyon
19-10-13, 21:12
שלום דורין,
הייתי מאוד שמח לדעת קצת יותר מי את? מה את? למה את?
האם את מתואמת עם מישהו מהנהלת ג'יפולוג? (איתי, בתור מנהל האתר, את לא...)

סליחה על הסקפטיות (בדרך כלל אני לא) אבל ביננו, קצת תמוהה ההודעה שלך והשאלון שלך.

ואני כותב את זה כראשון שמאוד ישמח לדעת מה חסר לגולשי האתר כדי לשפר, אבל מרגיש לי שאת לא מפה ואת עושה את זה למטרה אחרת,
אשמח אם תעמידי אותי על טעותי.

ואם אכן טעיתי, אני הראשון להתנצל פה בפני כולם.

(תודה לתשעת הגולשים ששלחו הודעה פרטית כדי לדווח על משהו תמוה)

savyon
19-10-13, 23:16
סליחה!

מוזמנים לעזור לסטודנטית.

raanan
20-10-13, 00:07
סליחה!

מוזמנים לעזור לסטודנטית.
מצטער, לא מבין את הקשר בין השאלות בשאלון לבין שלל המלל בהודעה המקורית .
אם זה היה שאלון מטעם הנהלת ג'יפולוג, היה מובן ורצוי לשתף פעולה.

רענן

דורין
20-10-13, 00:38
שלום לחברי ג'יפולוג!
אחרי שיחה עם סביון, הבנתי כי בפנייתי אליכם לא הסברתי את רעיון ומטרת הפרויקט והשאלון כראוי ונראיתי חשודה. הרשו לי להתנצל ולהרחיב.
בפרויקט שלי עלי להמציא ארגון ללא מטרות רווח שיפעל למען קהילה מוגדרת. הארגון לא יוקם בפועל, אך עלי להתמודד איתו בכל הרצינות כאילו שנה מהיום הוא ימומש. בחרתי בחברי ג'יפולוג בתור קהילת הפרויקט אחרי היכרות שקטה לאורך השנים עם הפורום והאתר. בהם קראתי בעיון אך מעולם לא השתתפתי.הגדרתי את הקהילה לפי אתר ג'יפולוג ולא סתם סביב קהילת הג'יפאים בתור אנשים שאוהבים את הפן הטכני של החזקת רכב, כמו כן בגלל תחושת הקהילה שהפורום יצר לאורך השנים כשההוכחה הכי טובה לתחושה זו היא המפגשים שאתם יוצרים והעזרה ההדדית שאתם נותנים אחד לשני, אם וירטואלית ואם פיזית.
בפרויקט אחפש כיצד להקים גוף שראשית כל ישמש את חברי הקהילה למען עצמם. לדוגמא, סדנא חברתית שיתופית אליה יוכלו חברי ג'יפולוג להגיע ולטפל ברכביהם בתנאים טובים יותר מאשר על המדרכה ליד הבית. הפרויקט גם דורש לחשוב כיצב הארגון ישתמש בחברי הקהילה לתרום לטובת אנשים שלאו דווקא שייכים לקהילת ג'יפולוג. לדוגמא, שהסדנא השיתופית תשמש פלטפורמה לטיפול טכני ברכבים של אנשים קשי יום במחירים מסובסדים ו/או בעזרת התנדבות חברים מהאתר.אלה הן רק דוגמאות ראשוניות על מנת להעביר את הרעיון. אם לכם יש רעיונות אני פתוחה לשמוע, גם בשאלון וגם כאן בפורום.אם תרצו, אשתף אותכם במהלך העבודה ואפנה אליכם לדיון בפרויקט לארוך כל העבודה עליו.
עכשיו אחרי שסביון אישר את כנות כוונותי וזהותי, אשמח אם תענו על השאלונים ותזמינו את חברי האתר לעשות כמוכם. אף שאלה בשאלון אינה חובה, ואין צורך להזדהות אם אינכם חפצים בכך. על מנת להרגיע את אלו מכם שעדיין חוששים, לבקשתו של סביון תשובות השאלון משותפות גם איתו על מנת שיפקח. (סביון, אשמח אם תאשר את דברי)
כל עזרה מכם תתקבל בברכה, גם שאלון שימולא חלקית יקרא בעניין. מקווה שתהנו לחלום ביחד איתי את הפרויקט.תודה לכל העונים. תודה נוספת לסביון על העזרה והתמיכה.וסליחה אם הבהלתי מישהו או שפעלתי בצורה שאינה מקובלת או נפוצה בפורום. מקווה שאת סוף הסמסטר תראו בי חברה מן המניין :)
דורין.

אמיר ב.א
20-10-13, 09:16
אני עם רענן (סליחה דורין) , חלק מהשאלות ניראות לא קשורות למטרה המוצהרת של השאלון, גם אם זה ללא שום כוונה.

אולי תשתפי אותנו בדרישות המקוריות של הפרוייקט שלך , ונוכל לעזור בניסוח שאלות יותר מתאימות ...

למשל השאלות הנ"ל נישמעות כמו שאלות מתוך סקר להקמת אתר גיפים:

האם אתה בעל רכב 4X4? אם כן איזה ...
מתי הצטרפת לג'יפולוג?

-->