PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות לגבי קניית רכב שטח

שאול123
23-10-13, 15:17
שלום לכולם,
אני חדש בפורם ובעצם מתלבט אם לקנות רכב שטח בפעם הראשונה. מדובר בכ-150 אלף ש"ח. הרכב צריך להיות גם כזה שנוסע בכביש (אלה יהיו רוב הנסיעות במשך השבוע), אבל אם יכולות שטח סבירות (לא שאני הולך להיות טייל שטח כזה גדול, אבל לפעמים מפריע לי שאני לא יכול לנסוע בשטח בטיולים למרות שהיה לי רכב ליסינג, אבל גם זה נתקע לפעמים). כלומר זה צריך להיות משהו שעובר שטחים רגילים (לא יותר מדי אתגריים) בשלום. מאפשר לקחת עד כ-5 אנשים. ועם בגז' בגודל סביר (יותר משל טויוטה קורולה למשל). ראיתי פאתפיינדר משנת 2007 וגם סוזוקי גרנד ויטארה חדש. מה עדיף לדעתכם?

gruyon
24-10-13, 14:24
אם היו לי 150 אלף לקנייית רכב שטח מרווח לשימוש משולב לאנד קרוזר.
עדיף אפילו לקנות בפחות כדי שתוכל להשקיע קצת ביישור קו ושיפורים .

שאול123
24-10-13, 19:34
תודה. הטויוטה הרבה יותר יקרה, ובסכום הזה אפשר לקנות אוטו בן כ-6 שנים. חוץ מזה, הספק המנוע שלו הוא 170, ושל הויטרה 168 והוא קל בכ-500 ק"ג. בכל מיקרה, הוא יהיה חדש יותר ולכן נראה לי שצפויות שם פחות תקלות. חוץ מהשטח, הרכב הזה צריך גם להגיע כל יום לעבודה...

gruyon
25-10-13, 15:21
האמינות בשניהם טובה. עדיף שתפנה לבעל טיוטה ליותר פרטים. הסוזוקי אוטו מאוד אמין וגם הטויוטה אבל תקח בחשבון שסוזוקי פחות מרווח ופחות עביר מהטויוטה. אני אמרתי מה אני הייתי בוחר בהתאם לצרכים שלי. לי יש רכב בן 13 שנה והוא מתפקד כפרייבט בשבוע ופעם בשבועיים כג׳יפ, אבל בכל זאת הוא לא הרכב הראשון בבית למרות האמינות שהוא מפגין.

-->