PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלת מחשב נייד

דרור ברלי
24-10-13, 18:57
הלפטופ שלי (HP Pavilion dv3) עובד מצויין וללא בעיות אבל החל לאחרונה לייצר חום מורגש, בעיקר בדופן השמאלית.
זה משהו שאני לא זוכר בעבר.

זה רמז לבעיה שמתפתחת?

itayt
24-10-13, 19:06
זה יכול להיות רמז שהמאוורר של המעבד נחלש.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

opl
24-10-13, 19:08
או נסתם מאבק

OFF-RoaD
24-10-13, 19:08
פרק בעדינות(!!!!) מכסה תחתון, והוצא את גוש האבק שהצטבר בינו לבין הרכיבים ובתוך כנפי המאוורר.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

boaz avrahami
24-10-13, 19:10
יכול להיות שאתה מניח אותו באופן שחוסם את פתח היניקה של האוויר אפילו חלקית או שגוף הקירור של המעבד עטור אבק.

אם הוא באחריות תשתמש בה.
אם לא אז קפוץ לאיתי מצ׳יפ מחשבים באזור התעשיה של ראשון - לא רחוק ממך ובתור ספק לשעבר וחבר אני יכול להמליץ עליהם בחום רב כעל בעלי מקצוע מיומנים והוגנים מאוד.
וכשהנייד הבא שלך יהיה dell ;-)

שגיא S
24-10-13, 19:21
דרור זו בעיה ידועה במחשבי HP
אני עם DV6...ואחרי טיפול באחריות כבר זה לא עזר וחוזר להתחמם. בנתיים הפתרון שלי הוא לשים את המחשב על משטח קירור...

אני אנסה לפרק אותו ונראה אם זה באמת בגלל אבק או לא

אדי
24-10-13, 19:42
ייתכן ומדובר בהצטברות אבק על צלעות הקירור או המאווררים.
שווה לעבוד עליו עם ספריי אוויר דחוס שמיועד לשימושים האלה.

דרור ברלי
24-10-13, 19:52
הצטברות אבק שגורמת להתחממות עד לכיבוי המחשב זו בעיה שאני מתמודד איתה כבר זמן רב, אבל במחשב השולחני. נוהל פתיחת המחשב ושאיבת האבק מתוכו הפך לריטואל של פעם בשבועיים-שלושה.
אני גר בקומה ראשונה והחניון של הבניין שמתחת לחלון כבר זקוק זמן רב לסלילה מחדש. כל רכב שנכנס, כל רוח קלילה, מרימים ענן פודרה אפרפר שמכסה כל חלקה טובה וחודר לתוך הבית גם כשהתריסים סגורים... אבל.

המחשב הנייד לא חשוף ללכלוך. הוא תמיד בתוך התיק שלו, או נוסע איתי לחו"ל. רק בחודש האחרון אני משתמש בו ביומיום (ובלילה הוא חוזר לתיק שלו) ועדיין אני לא מאמין שאמצא בו אבק. אבל נפתח ונראה.

grand
25-10-13, 10:09
בעיה ידועה ב HP
לא מציע לך לפרק לבד, אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה, HP הכי מסובכים לפירוק יחסית לאחרים, ובכדי להגיע למאוורר אתה בד"כ צריך לוח אם בחוץ....
לעיתים אם יש כרטיס מסך NVIDIA או לוח של AMD , לא יעזור לך פירוק וניקוי המאוורר, הלוח מחמם את עצמו למוות עד לרמת נתקים בהלחמות הרכיבים.

אם תרצה עזרה, אתה מוזמן להגיע ( מזכרת בתיה).

-->