PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לכל חברי צירוקי

dvirya
25-10-13, 09:19
שלום לכולם,ברצוני לדעת מה היא האמינות של הצירוקי? האם יש שנתון עדיף? כמה צריכת דלק? אשמח לתשובות ,תודה רבה.

sos4u
25-10-13, 09:54
על הפנים ...

מה השאלה הזאת ? תן פרטים
איזו שנה ?
בנזין / דיזל ?
דבר שני תקרא פה, יש פה חומר כדי לעטוף כל נושא בערך 17 פעמים

dvirya
27-10-13, 06:39
אני מתכוון לשנתונים 99-01,מעדיף בנזין.

Saar
27-10-13, 07:39
בהנחה שאתה מדבר על צירוקי XJ (לא גראנד)
מדובר על רכב אמין למדי, בעיות נפוצות:
1. רדיאטור בעל דודי פלסטיק נוטה להתפוצץ מדי כמה שנים - תיקון פשוט - הזמנת רדיאטור אלומניום מאיביי בעלות של 1400 שח עד הבית.
2. יחידת מזגן פנימית - נטיה לנזילות ביחידה המקורית. לא כיף להחליף אותה, אבל גם לא סיפור היסטרי - החלק עולה 60-100$ בארה"ב.

דלק: 1 ל 5.5-6 בנסיעה מעורבת, מחוץ לעיר - 1 ל 6.5 (תלוי כמובן בצמיגים וכו. אצלי הוא עם גגון וספייר על הגג וזה משפיע על צריכת הדלק)
שנתון עדיף? תלוי מה אתה רוצה לעשות עם הרכב. שנתון 99 נחשב לעדיף, מצד שני, הוא כבר ישן ודורש אישור מוסך לפני טסט...
(סיבות לעדיפות: סרן שונה - HIGH PINION )

האוטו אצלי מעל 9 שנים, כך שאפשר לומר שאני מרוצה ממנו :)

נמרוד
27-10-13, 07:55
צ'רוקי XJ נחשב לרכב אמין ועמיד באופן כללי. זה לא רכב שיש לו בעיות מיוחדות. אבל אלו כבר כן כלים ישנים - האחרונים בעולם יוצרו לפני 12 שנה. צריך להתייחס אליהם בהתאם ולהבין שהחלפה וחידוש של מכלולים שונים שמתבלים עם הגיל היא חלק מהעניין ברכב שכשאתה קונה אותו הוא כבר 12-15 שנה על הכביש. שלי אוטוטו בן 20. המנוע, הגיר, הסרנים, הטרנספר - כולם גיבורים ומחזיקים מעמד יופי. המסביב, כמובן שהחלפתי לאט לאט במהלך השנים.

צריכת דלק בדיוק כמו שסער כתב.

-->