PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזילה מפקק מים, צריך הסבר.

savyon
03-07-03, 21:31
שלום,
היום שמתי לב שיש לי נזילה קטנה, מידי פעם, של מים (כאילו דא) מהפקק מים שמשמאל לסעפת.
כמה זה מסובך להחליף לבד? האם צריך כלים מיוחדים? סכנות/בעיות צפויות/אופן התנהגות וכו' במקרה של...? ואם כבר שאלות, אז מישהו יודע כמה אמור לעלות פקק כזה?

תודה מראש,
סביון

השמשוני יחיעם
03-07-03, 21:41
סביונצ'יק השלום לך??

10 דקות וזהירות !

הפקק עולה גרושים :D

עם מברג גדול מגדילים את החור > דוחפים קצה המברג פנימה > שולפים הפקק החוצה ( בזהירות שלא יפול לו לבפנוכו) > מכניסים את הפקק החדש **י ש ר ** ודופקים קלות עד שיושב במקומו > ובא לציון גואל.

והכאילו ""דה,," עלול לעלות לך בחיי המנוע,,,אז קדימה לעבודה!!!

במקרי חירום== ניתן למלא את כל השקערורית של הפקק ב"פלסטלינה" ואז זה יאריך חיים יותר מהמנוע :wink: :wink:

savyon
03-07-03, 21:52
יחיעם ברוך שובך, מתי טיול?

אין לי חור בפקק עצמו, אלא הנזילה, ממש קטנה ורק מידי פעם, (ולא אני לא מתכוון להשאיר את זה ככה) נראית בהיקף הפקק.

בכל מקרה, מוציאים ודוחפים ישר?

סביון

השמשוני יחיעם
03-07-03, 21:59
:lol: :lol: :lol:

כןןןןן,,,,,ובעדינות :wink:

ופעם אחת מספיק :D

רפי א.
04-07-03, 00:05
+
יש לצפות את שולי הפקק בחומר (דבק) שנקרא שרלק, מופיע בבקבוקון ומדביק את הפקק לגוף.
להכנסה קלה של הפקק תשתמש בבוקסה בעלת קוטר דומה לשקע שבפקק ודפוק עליה קלות בפטישון.
בהצלחה.

savyon
05-07-03, 09:50
טוב, פרקתי חצי רכב... נו טוף רק את הקרבורטור, הסעפת והמשאבת הגה כוח
(אני מאוד מקווה שאני אדע לאן להחזיר כל דבר)...
אני מתכוון להחליף את כל הפקקים שאני רואה... :roll:.

בתוך הסעפת פליטה יש מה שנראה כמו אבנית, איך מנקים? האם יש טעם או צורך לנקות :?:

מנסיונכם... תקלות צפויות בזמן העבודה :?:

תודה סביון :wink: .

savyon
10-07-03, 23:02
אנשים עזרה :evil:
אני לא ממש מצליח להכניס את הפקקים למקום (ומי שהולך להציע לי להוסיף שערות או לעשות חושך זה גם לא עוזר...) :oops:

יש דרך מסויימת, שיטה :?: משהו :?: מישהו :?: איכשהוא :?:
מישהו בעל ניסיון- אני צריך עזרה.

תודה סביון

savyon
12-07-03, 14:04
שלום,

את הפקקים הכנסתי בסוף...

...אבל עם הסעפת היתה מלחמה, אבל ידעתי שאני לא אשבר אלא הסעפת תישבר (תרתי משמע... :( ).
יש סדק בסעפת יניקה (יח' האלומיניום) באחד מהפינות של הידוק הסעפת ע"י הברגים- נגרם בעקבות הידוק חזק מידי של אותו בורג.
כמה זה חמור? לא המשכתי להרכיב את שאר המכלולים למקרה שצריך להחליף...
כמה עולה סעפת? יש למישהו?
האם אפשר לרתך ולסמוך על הריתוך שלא ישבר בהידוק- הפעם הידוק נורמאלי.

תודה סביון

שחר 9
12-07-03, 14:14
סביון הרבה ברירות אין לך אז אני לפחות ימליץ לך בשביל לתקן את הסעפת הקיימת נסה את "אריתוך" נמצא בכפר רות ממש מול הבית הם מרתכים אלומניום נירוסטה ושאר "קשיי ריתוך" בנוסף הם חברה על הכיפק ויעזרו לך בכיף.

בהצלחה, שחר.

-->