PDA

צפייה בגרסה מלאה : משלוח מארה"ב לישראל כשבכתובת המקור רשומה כתובת בישראל

lizard
29-10-13, 05:00
אני חוזר עוד שבועיים וחצי לישראל. יש כמה דברים שאני רוצה לשלוח בדואר.
אם אשלח וזה יחזור, הלכה החבילה כי אין לי דרך לשלוח אותה שוב. הערך הכספי אמנם לא גדול אבל חבל לאבד את החבילה.
מה יקרה, אם בכלל אפשרי, אם ארשום בכתובת של השולח את הכתובת שלי בישראל? כלומר, אני כאילו שולח לעצמי. גם בשולח וגם בעיד תהיה אותה כתובת. האם זה בכלל יעבוד?

אשמח לרעיונות.

תודה

OFF-RoaD
29-10-13, 07:28
עשיתי את זה כשטיילתי ושלחתי מניו זילנד לארץ. השולח בעברית (על שם אבי) והיעד באנגלית. אחרי יותר מחודשיים קראו לו לקחת חזרה את החבילה שלו כי הכתובת באנגלית "לא ברורה". כשהוא הראה למנהלת חותמות מהצד השני של העולם, היא ציחקקה.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

אמיר ב.א
29-10-13, 10:30
רעיון יפה!

ofiredri
29-10-13, 10:34
זה לא יעבוד. יעצור בדואר האמריקאי. אתה יכול לציין כתובת של מלון שאתה שוהה בו ולדגום אותם פעם בכמה זמן האם המשלוח חזר אליהם.
ובאופן כללי- מאיפה הפסימיות שזה לא יגיע ? כאן לא מדובר בדואר ישראל. שלחתי לאחרונה שתי קופסאות מארה"ב לישראל דרך USPS והמשלוח הגיע יחסית מהר ואפילו לא עצר במכס.

אמיר ב.א
29-10-13, 10:46
הרעיון היה לכתוב את כתובת השולח בעיברית - ככה לא יקראו את זה בארהב.

lizard
29-10-13, 18:06
אני לא פסימי ובטוח שלארץ זה יגיע, אני מאוד פסימי לגבי הרשויות בארץ, אם כי כששלחתי לאמא שלי טאבלט בדואר הוא הגיע ממש מהר וללא בעיה. טאבלט במאה דולר מוולמארט.

lizard
29-10-13, 18:07
אני לא גר במלון אלא בדירה וברגע שאעזוב אז אין לי קשר יותר למקום.

boaz avrahami
29-10-13, 18:27
בשביל מה המציאו דואר רשום?
יותר גדול תשלח דרך סוכן על משטח במכולה לארץ.
לא אמור להיות יקר ושוב יש לל ניירת מסודרת.

מי שולח חבילה עם ערך על הבאב אללה היום?

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

נמרוד
29-10-13, 18:39
אם זה יהלומים או פלוטוניום אז תביא איתך במזוודה, אם זה כל שטות אחרת שקנית בארה"ב כי זה זול - בגדים לתינוקות, בכמויות, אני מנחש :) - אז שלח בדואר רגיל ושלום על ישראל. 99.9% ואולי עוד איזה תשע אחד או שניים מהדואר מגיע בלי בעייה וכל הזמן, זה אחד מהיסודות של התרבות המודרנית. מה הסיכוי שדווקא החבילה שלך תלך לאיבוד מאיזושהי סיבה?

אתה יודע מה, במקרה שלך, אולי הסיכוי גבוה...

boaz avrahami
29-10-13, 19:44
פלוטוניום עובר במכס או שמצריך אישור מברדה?

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

OFF-RoaD
29-10-13, 22:08
זה תלוי. זה פלוטוניום למערכת הבלמים או שהוא מיועד לתאורת אוירה בתא הנוסעים?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

-->