PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי אימות דומיין המאוחסן אצל זאפ

asypeer
29-10-13, 11:17
שלום רב,
ברשותי דומיין אשר נקנה לפני הרבה זמן ומשמש אותנו כיום לטובת אתר האינטרנט המצ'וקמק של החברה. אני רוצה להקצות לכל אחד מהעובדים תיבת מייל שמקושרת לדומיין ולשים סוף לכך שכולם משתמשים באותה תיבה של אינטרנט זהב שיש לנו מלפני 15 שנים..
יצרתי חשבון בגוגל apps ועכשיו אני צריך לאמת את הדומיין מול זאפ שמולם אנו מתנהלים בכל הנוגע לניהול הדומיין וגובים מאיתנו גם לא מעט כסף על כך.
אני כבר שבוע בפינג פונג של מיילים ושיחות טלפון ועדיין כשאני נכנס לגוגל apps זה רושם לי שהדומיין לא מאומת למרות שהם טוענים שהם הוסיפו איזו רשומה
HFYAWWEPEDAM IN CNAME gv-PX2XBGDDBXWIEL.dv.googlehosted.com

וזה היה אמור להתעדכן אחרי 3 שעות, בינתיים - נאדה
מה עושים? אני צריך לבקש מהם עוד משהו בנוסף ?

תודה רבה
אסף

Saar
29-10-13, 11:52
עדכון CNAME לוקח בארץ עד 12 שעות (באופן רישמי, מתחייבים ל 48, בפועל, בארץ לוקח 12, בחו"ל בקושי שעה...)
אתה אמור לראות בפנל הניהול שלך האם נוספה רשומה כזו.
אימות דומיין בד"כ מתבצע ע"י הוספת קובץ לאתר (לספריית ה ROOT )
האם אתה בטוח שמה שנדרש ממך לטובת אימות הדומיין זה הוספת רשומת CNAME?

asypeer
29-10-13, 11:56
הי סער,
תודה על התגובה המהירה - לי אין בכלל גישה לכל ממשק הניהול של הדומיין. בשביל זה אנחנו משלמים לזאפ.
ממה שקראתי בגוגל אפס, זאפ צריכים להוסיף איזו ראשונה אצלם ואז זה מבצע את האימות. אני מניח שאני לא הראשון שמבקש מהם דבר כזה. אבל בינתיים מבחינת גוגל אפס לא השתנה כלום - הדומיין לא מאומת ואני תקוע עם כרטיסי ביקור שאני חושש לשלוח לדפוס כי עד שאני לא רואה שאני יכול לפתוח מיילים עם הדומיין שלי.
אסף

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

lizard
29-10-13, 17:51
איזה דומיין זה? ישראלי או בנלאומי? אני העברתי את כל הדומיינים שלי לחברה בשם mydomain.com הם מאפשרים לי להשתמש בשירות שמות (dns) שלהם בחינם. כרגע יש לי רק שני דומיינים פעילים, אחד מופנה לגוגל אפס והשני לאתר אינטרנט שמתארח בטריפל סי. זה שבגוגל אפס הוא רק לאימיילים כרגע והשני רק אתר אינטרנט, אם כי עשיתי פורוורד לכל המיילים כלפי הגוגל אפס. מסובך להסביר ככה. בכל מקרה אם אתה צריך עזרה צור קשר בפרטי.

Saar
30-10-13, 07:58
אסף,

אני לא מכיר את השירות של זאפ (השרתים שלי נמצאים בחו"ל ויש לי גישה ישירה לכל דבר שאני רוצה/צריך - מן הסתם זה סוג שונה של שירות ועלות)
אני במצבך הייתי מנסה להגיע למישהו שמבין מה אני רוצה בטלפון (בשירות של זאפ כמובן) עד לפיתרון הבעיה.
כולל שליחת צילומי מסך של ההודעה והדרישה של גוגל על מנת שהם יבינו טוב יותר מה אתה צריך.
סער

asypeer
30-10-13, 15:18
הסתדרתי לבסוף, עכשיו אני מצליח לקבל ולשלוח מיילים דרך ג׳ימייל אבל על הדומיין שלי.
מסתבר אבל שאנחנו משלמים כמעט 800₪ בחודש על אחסון האתר + קידום בדפי זהב בקטגוריה של תחום העיסוק שלנו. נשמע יקר! אני בודק חלופות.
תודה!

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

shyy
30-10-13, 18:34
לגבי האתר בדוק את wix.com לדעתי אפשר להרים שם אתר מאוד מרשים בעלות של כמה דולרים בודדים לחודש

lizard
30-10-13, 18:49
השאלה היא האם השמונה מאות שקל האלו מניבים לקוחות. לפי נסיוני הקידום בדפי זהב לא שווה אבל אני לא שולל שזה יכול לעזור למישהו אחר. אני הייתי בבזק ולמרות שלא זהה לדפי זהב, רב הדומה מהשונה. בשניהם למיטב הבנתי מדובר על תשלום פר קליק כשאתה מגדיר סכום מקסימאלי לשלם. העניין הוא שתמיד הסכום היה מקסימאלי ולטענתם הקליקו על הקישור אלפי פעמים, אפילו טלפון אחד לא קבלתי. לכן לדעתי האישית זה סוג של מסחטת כספים. אתה רוצה לקדם את האתר שלך? תפנה לגוגל. האם אתה בכלל צריך לקדם את האתר שלך? זו תשובה שרק אתה והיועצים שלך יכולים לדעת.

lizard
30-10-13, 18:51
אם מדובר על אתר ישראלי אז אני ממליץ על טריפל סי. כבר היחו לי כמה בעיות שהם פתרו. הייתי ממליץ לשלם על גיבוי אקסטרא. לפני כמה חודשים פרצו לי לאתר והשחיתו אותו. בגלל שלא בדקתי אז עבר יותר משבוע והגיבוי נמחק, יש להם תוכנית גיבוי שעולה כמה שקלים בחודש כדי שזה לא יקרה. אני די מרוצה מהשירות שלהם.

-->