PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית קראוון נגרר בארצות הברית כדאיות

moshic
06-11-13, 23:39
לחבריי הפרום שלום
בכוונתי לצאת לטיול קראוונים עם זוגתי שתחייה בארצות הברית וקנדה לתקופה של עד 8 חודשים.
ברצוני לקנות קראוון נגרר ורכב מתאים במחיר של כ 18000 דולר.
זקוק לנתונים מחירים, רכב גורר , ביטוחים, ואפשריות מכירה בסיום הטיול.
תודה

tzagi
09-11-13, 03:38
דבר ראשון אתה צריך להחליט בדיוק על הטריילר שמתאים לך (בעיקר באורך) לדעתי לזוג..12-14 פוט יהיה מספיק.(וגם- נגרר רגיל או 5TH WHEEL?)
שנית צריך לדעת את המשקל של הכלה, על זה להוסיף 20% (מים לבנים ושחורים, פרופאן, כלים,ציוד,וכולו) לצורך השיחה הגענו ל8000 פאונד
עכשיו אפשר לחפש גורר מתאים, אני ממליץ על דודג' קאמינס-סוחב הכול כמו שאתה סוחב כסך קטן בכיס
בעניין הקניה מכירה- לקנות זה קל, אבל למכור זה סיוט,(אלא אם רצונך לתת בחצי חינם ואז-אני מתנדב) לקבל מחיר ראלי לוקח זמן, בכלכלה של היום אין לאנשים מזומן בסכומים כאלה לקנות ציוד משומש, אם כבר אז רק באשרי.

בקיצור תצמצם לי את האפשרויות ותקבל דוגמאות בפועל.
אגב- ב18K אל תצפה לארמונות על גלגלים, אני מעריך...8 לטריילר ו10 לפיקאפ= ציוד בגיל של 12-15 שנה.
אה, תריץ חיפוש על CLASS C, יש מצב שיתאים לך יותר.

אמיר מ
09-11-13, 13:40
בקיץ האחרון טיילנו בארצות הברית בקרוואן. בכביש מס' 8 לכיוון סאן דיאגו ישנה עיירה בשם yuma. בעירה זו היו קילומטרים של מגרשים עם קראוונים מכל הסוגים. מדובר על אלפים אם לא יותר. תבדוק בגוגל דילרים באיזור. לדעתי, בכמויות שראיתי שם, אפשר למצוא דברים טובים.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

zerez
09-11-13, 20:39
נקודה למחשבה,
למה אתה רוצה קרוואן ניגרר ולא אוטובית?

אפיז
09-11-13, 22:33
לזוג מספיק גם דגם- B- ,קח בחשבון שעם דגם B אפשר לחנות בחניוני מולים וכו' מה שלפעמים לא ניתן עם C או ניגרר.(לפחות ליפני כמה שנים הייה כך )

oren61
10-11-13, 18:58
תבדוק פה http://www.pplmotorhomes.com/

MR BIG
21-12-13, 16:32
גם אני טיילתי עם קראוון בארה"ב.
בהתחלה עברה בי המחשבה על רכב שגורר טריילר , אבל בסופו של דבר הבנתי שהדבר הכי טוב זה להשכיר מוטורהום . מכמה סיבות :

1) מבחינה מספרית כדאי יותר : אם תיקח בחשבון את האחזקה , הביטוחים , ההפסד במכירה לאחר הקניה... תבין שאני צודק.מוטורהום זול יותר.
2) טריילר , מפנק ככל שיהיה , לא ארגונומי, נח ומפנק כמו מוטורהום. בדוק!
3) בתקציב שאתה מחפש , אתה תקנה ציוד ישן. בחברות ההשכרה אתה יכול לקבל מהם התחייבות למוטורהום שגילו נמוך משנה. ציוד חדש לגמריי.

שמונה חודשים....- זה עושה את ההבדל.

דבר אחרון: החסרון היחידי של מוטורהום הוא בניידות בתוך מקום מסויים . למשל , אם הגעת לעיר מסויימת או לפארק , אז כמובן שזה פחות נעים (אך לא כזה נורא , מתרגלים) להסתובב עם מוטורהום. עם טריילר ורכב זה פשוט יותר . אתה מתיר את הטריילר ומטייל עם הרכב. אבל יש לזה פתרון : אופנוע! קנו אופנוע , תמתקנו אותו על המוטורהום ואתם מסודרים.

לא חשוב מה תבחרו , אתם הולכים לחוויה הכי מדהימה שהיתה לכם בחיים. אנחנו טיילנו לפני שנה ....ומאז אני כל יום משוטט באתרים ומתכנן כבר את הטיול הבא.....- הוא יקרה רק עוד 4 שנים....אבל אני כבר מפנטז מעכשיו.

תהנו!!

אם תרצה טיפים , המלצות , עזרה נוספת , שלח לי בפרטי , ונשוחח ואסביר לך הכל.

איזה כייף לכם....יא אללה.....!!!

רמי גלבוע
22-12-13, 03:59
מושיק,
מושיק,
טיילתי שנה בארה"ב, ממקסיקו עד אלסקה, עם מוטואהום קלאס C. טיול חיים, מומלץ בטירוף, לכל מי שיכול.
ל-8 חודשים, שווה כבר לקנות. 18K, מספיק לגמרי, צריך להתארגן בחוכמה, שהמכירה לא תהיה סיוט.
אתה מוזמן לטלפן לדיון בע"פ על האופציות השונות. גם על מסלול.

רמי גלבוע
0544-521519

tzagi
22-12-13, 04:07
רמי,
באיזה שנה ובאיזה מקום מכרתה את הקלאס סי?

רמי גלבוע
23-12-13, 01:03
את המוטורהום מכרתי שנתיים לאחר תום הטיול, כי חלמתי לחזור לעוד סיבוב...
הכי מצחיק זה שמכרתי אותו באמצעות מודעה במגזיון RV צרפתי; אחד הכתבים שם מחזיק RV בצרפת, ובא לו לעשות סיבוב בארה"ב.
המכירה הייתה ב-2013, לוס אנג'לס. היה לי נוח כי ה-RV היה אצל חבר ישראלי, שעזר לצרפתים בכל הסידורים.

ליבי קרוע עד היום, זה כמו למכור סיקס...

tzagi
23-12-13, 04:56
Can you speak spanish
הכי מצחיק זה שמכרתי אותו באמצעות מודעה במגזיון RV צרפתי; אחד הכתבים שם מחזיק RV בצרפת, ובא לו לעשות סיבוב בארה"ב.
המכירה הייתה ב-2013, לוס אנג'לס. היה לי נוח כי ה-RV היה אצל חבר ישראלי, שעזר לצרפתים בכל הסידורים.

היה לך הרבה מזל (לא מתכוון להגיד יותר מזל משכל) ואתה מוכיח את הנקודה שלי, מכרת לזרים, לא למקומיים, היה לך חבר מקומי שעזר בתהליך המכירה ולכן זמן אינו פונקציה.
תאר לעצמך מה היה קורה אם לא היה לך קשר מקומי (עם מקום איכסון) ולא היו צרפתים עם פפלים והייתה חייב למכור במהירות (כי תוך פחות משבוע אתה טס הבייתה)
אגב, לוס אנג'לס זה אחד מהמקומות היותר גרועים למכור RV, אם כבר אז בטקסס או פלורידה.

רמי גלבוע
11-10-14, 11:40
ראיתי רק עכשיו את התגובה של צגי, עונה כרגע - אולי כבר לא רלוונטי, אבל עדיין מעניין.

לקרוז אמריקה יש עיסקת Buy Back, הם מתחייבים לקנות בחזרה את הקמפר תוך שנה, ב-60% מהמחיר בו קנית את הרכב. זה מובטח, וזה מיידי, והחבר'ה האלה רציניים. למרות שאולי הם יכולים להוריד מחיר על בלאי לא סביר , לא יודע.

לצורך הדיון, אם אתה קונה מה0 קראוון 2008 ב-20,000 $ (אלו מחירים עדכניים להיום), אתה מוסיף על זה 10% מיסים אם זה בקליפורניה; המס הזה הולך מייד לאיבוד אבל אם תקנה באורגון, אין בכלל מיסים. בכל מקרה, יש לך Buy Back מובטח ב-12,000 $, כלומר ה-6 חודשים עולים לך 8-10 אלפי $. אני לא חושב שאפשר לשכור כלי כזה ב-2000$ לחודש, בכל מקרה הם לא משכירים לתקופה של יותר מ-3 חודשים, נדמה לי. צריך לבדוק יסודי, אני סתם כותב מהזיכרון, אבל ה-Buy Back נותן לך ביטחון שלא תיתקע בשדה התעופה עם מפתחות ביד... ואפשר גם לקנות יותר זול מ-CA, כמובן.

אגב ב-2009 הם מכרו RV משנת 2005, בן 3-4 שנים ו-90000 מייל. היום הם מוכרים 2008 שזה בן 6-7 שנים; משהו השתנה שם, ראוי לבדיקה.

-->