PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה למשור שורף...

avig70
08-11-13, 06:52
אני עומד לפני פרוייקט שמצדיק קנייה של משור שורף, ז"א שאני אצטרך אותו ליותר מחמישה ימים. התחלתי לבדוק את ההיצע שיש בשוק וראיתי שאני לא יוצא מזה, יש בוש, מקיטה, אאג, דיוולט, מטבו. יש כמובן את הסיניים שאני לא נוגע בהם. כולם פחות או יותר עולים אותו הדבר פלוס מינוס 100 ש"ח, הבוש הוא הכי יקר והאאג הכי זול בהפרש של 150 ש"ח בערך.

אני צריך שיהיה במשור זוויות ולא רק 0 או 45 מעלות אלא את כל הטווח, כמובן שיהיה אמין וחזק פיזית ועוד המלצות מיכם חברי הפורום המסגרים.

תודה

עידו לוריה
08-11-13, 07:50
אני עומד לפני פרוייקט שמצדיק קנייה של משור שורף, ז"א שאני אצטרך אותו ליותר מחמישה ימים. התחלתי לבדוק את ההיצע שיש בשוק וראיתי שאני לא יוצא מזה, יש בוש, מקיטה, אאג, דיוולט, מטבו. יש כמובן את הסיניים שאני לא נוגע בהם. כולם פחות או יותר עולים אותו הדבר פלוס מינוס 100 ש"ח, הבוש הוא הכי יקר והאאג הכי זול בהפרש של 150 ש"ח בערך.

אני צריך שיהיה במשור זוויות ולא רק 0 או 45 מעלות אלא את כל הטווח, כמובן שיהיה אמין וחזק פיזית ועוד המלצות מיכם חברי הפורום המסגרים.

תודה
מניסיוני מטאבו חברה מעולה , מעבר לכך שמסור שורף זה זבל של כלי ולא משנה עם זו חברה טובה או לא .
עדיף מסור סרט קטן אומנם עולה פי שתים ( חדש ) אבל אין להשוות את התוצאה .

עידו

avig70
08-11-13, 09:00
מניסיוני "הדל" לכל כלי, גם אם הוא די גרוע, יש לפחות משהו אחד שהוא עושה טוב או שהוא ממש זול יחסית. תוכל בבקשה לפרט למה הוא מחורבן?

asafk
08-11-13, 12:55
כי משור שורף, בהגדרה, הוא כלי מאוד לא מדוייק, עם בלאי גבוה לדיסקים, והרבה ליכלוך.

אסף.

glaydi
08-11-13, 13:27
יש לי אסאקי כבר שנה וחצי אני עובד במסגרות בשותף ללא בעייה.
לא הוחלפו פחמים מעולם, יש הנעת רצועה, זויות תענוג של מסור.
עלה לי 700 ש"ח

עידו לוריה
08-11-13, 14:31
זה מרעיש נורא , זה לא מדויק בשום צורה ואופן , הלהבים שלו מתקלים וכך אתה עובד עם להב בקוטר משתנה , עלות תפעול גבוהה ( להבים ), מלכלך , מסוכן לעיניים , מדליק שרפות מקצועי ביותר , וזה בשלוף בטח יש עוד כמה :)

עידו

boaz avrahami
08-11-13, 14:55
מסור שורף הוא הכלי הכי יעיל וללא תחליף כשאתה עובד בשטח.
אם אתה במסגרייה ועוד מחפש טווח זוויות מגוון אז מסור סרט יתן לך תוצאה טובה מהותית יותר ועלות תפעול נמוכה יותר

S.V.
08-11-13, 16:44
אם אתה רוצה זויות מדוייקות, אין לך ברירה. קנה משור סרט איכותי בלבד. FEMI היא חברה איטלקית טובה. לא לקנות משורים בייבוא של חב' לוירון (YCM על שלל דגמיו). אספקה של כלי חדש מתבצעת מהיום למחר, אבל האיכות גבולית מאוד, ולשירות כבר תצטרך להמתין שבועות.
אם אתה צריך רק שתי זויות שיהיו בערך 90 ובערך 45 מעלות, קנה משור שורף.

עם איזה חומר אתה הולך לעבוד, ובאילו כמויות?

לשני הכלים יש חסרונות משלהם.
משור סרט כבד פי 2 מהשורף, ויקר פי 3. הדגמים הקטנים גם לא מיועדים לעבודה רציפה. הסרט מתחמם ומאבד שיניים או נשבר. הכלי רגיש לסביבה מאובקת או חולית.
על חסרונות המשור השורף כבר הסבירו לך.
בעבודה מאסיבית, שניהם נתונים לבלאי לא קטן. כמו שהדיסקים 14" מתכלים, גם הסרט בסוף נשחק או נשבר. רק שדיסק שורף עולה 9 שקלים ומספיק (לדוגמה) ל-10 חיתוכים, וסרט עולה 90 שקל ומספיק ל-100 חיתוכים. אם אתה עובד עם מגוון חומרים, תזדקק ל-2 סוגים של סרט חיתוך, עם שינון לחומר בעל דופן דקה ואחד אחר לדופן עבה. אם תעבוד עם משורית עדינה על חומר עבה זה יהרוג אותה מהר. אם תעשה את ההיפך, תקבל סטיה במסלול וכתוצאה מכך חיתוך לא מדוייק. אם אתה עובד בשותף על שתי מידות שונות, ההחלפה מתחילה לעצבן. יש גם משורית אוניברסלית, והתוצאה היא באמצע (חיתוך עם סטייה של 2-3% ובלאי גבוה יחסית). בנוסף, משורי סרט עם מנועים קטנים חותכים יחסית לאט. כשזה מגיע לחיתוך בכמויות, זה מתחיל לעצבן. אם תעבוד מהר, תהרוג את הסרט מהר מאוד.
כשאתה מדבר על חיתוך אלומיניום, משור סרט הוא אלוף ואין לו מתחרה. עם סרט ייעודי תקבל חיתוך מדוייק ובלאי נמוך מאוד.

בגדול, אם הכיוון שלך לפרופילים עד 60 מ"מ ודופן עד 3 מ"מ, ואין כוונה לבצע מעל 5-10 חיתוכים ברצף, אתה יכול להסתפק במשור סרט מהדגם הכי קטן והשד לא כזה נורא. הוא מספק קומפקטי לניוד, ולא כ"כ יקר.

אם הגעת למסקנה שאין לך בעיה עם סטיה של עד 10% בזוית החיתוך, והחלטת על שורף - לך על הכי טוב.
יש לי בוש ואני לא מרוצה ממנו בעליל. פלטה מפח דק מאוד, שינוי זוית חיתוך דורש תרגילי פירוק והרכבה של ברגים עם גישה גרועה.
בדוק מקיטה וAEG.
לא יודע מה האיכות של מטאבו בכלים האלה, אבל השירות שלהם גרוע מאוד.
באופן כללי חפש את הכלי עם הפלטה הכי מאסיבית, ציר סיבוב הכי מאסיבי, תוודא ששינוי זוית העבודה מהיר ונוח לך, החלפת דיסקים מהירה ולא מסורבלת, ונוחות נשיאה של כלי מקופל.

LIRON5721
16-11-13, 21:01
מתעלק
צריך המלצה לכלי לחתוך פלדה כמו IPE 180-240 מ"מ, היה לי משור שרוף (סיני) שאחרי כמה פרופלים 100X100 בעובי 5מ"מ השיב את נשמתו.
כרגע אני חותך עם משחזת זווית 9" (בוש) שעושה עבודה לא רעה.
נ.ב יש דיסקט מאוד יקר למשור שורף שעושה עבודה מדוייקת, גם עם הדיסקט זול של 20ש"ח וקצת נסיון אפשר להגיע לסטייה של עד 1-2 ס"מ.

-->