PDA

צפייה בגרסה מלאה : פאג׳רו קצר נגנב, אותר, הוחזר

Tourist
10-11-13, 19:37
מקור: http://2525.co.il/read_newsflash.php?id=4074

״במוצאי שבת התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה מבחור שסיפר כי הוא נמצא כרגע בנסיעה אחרי הרכב שנגנב לו מראשון לציון, רס"מ רון טויג מהמוקד נשאר עימו על הקו ובמקביל הכווין את הניידות מתחנת העיירות על המיקום שהיה בצומת להבים ועל כך שהם פנו שמאלה לכביש 31 ומשם ללקיה.

http://img.tapatalk.com/d/13/11/11/myberepa.jpg

שוטרי סיור תחנת עיירות בפיקודו של רס"ל אליאב אליאס התפצלו לשנים, צוות אחד סגר תא הצומת והצוות השני המשיך במרדף אחרי הרכב בתוך היישוב לקיה. באחת השכונות הנהג עצר את הרכב והחל להימלט רגלית. בתום מרדף רגלי נעצר בחור, יליד 1994, תושב לקיה והועבר להמשך טיפול חקירות תחנת ראשון לציון.

הרכב מסוג מיצובישי פג'רו קצר המשמש למרוצים ואשר שוויו הוא למעלה מ 300,000 ₪ לאחר כל השיפורים שהוכנסו בו הוחזר לבעליו.״

שאלות/הערות שלי:
300k לפאג׳רו קצר משופר ? נו נו...
איך קרה שהמשטרה החליטה לפעול ?
והעיקר - זו מדבקת ג׳יפולוג על הכנף ?

BlackStar
10-11-13, 19:42
נראה לי ברח להם אפס אחד זה 30K המחירון
ויש מדביקה של גיפולג שמה :)

דרור ברלי
10-11-13, 19:54
ובכל זאת הם עשו עבודה, מצאו את הרכב והחזירו אותו לבעליו, וגם תפסו עצרו את הגנב (שבמקום להיכנס לשיפוט מהיר ולחטוף 20 שנה עם עבודת פרך בלי חופשות ובלי שליש, בטח ישוחרר אחרי חקירה קצרה ויחזור לגנוב. הרי זו מדינת חוק)
את הסופה שלי הם ממש לא התלהבו לחפש.

BlackStar
10-11-13, 20:02
חחחחחח לא ישחררו אותו עד שלא יגמור בהצטיינות תואר שני וטיפולי שניים וניתוח לטחורים של ה"צעיר" המנובל הזה

ishc
10-11-13, 21:20
סוף טוב ונדיר. מזל טוב לבעלים המאושר.

cj 64
10-11-13, 22:07
ובכל זאת הם עשו עבודה, מצאו את הרכב והחזירו אותו לבעליו, וגם תפסו עצרו את הגנב (שבמקום להיכנס לשיפוט מהיר ולחטוף 20 שנה עם עבודת פרך בלי חופשות ובלי שליש, בטח ישוחרר אחרי חקירה קצרה ויחזור לגנוב. הרי זו מדינת חוק)
את הסופה שלי הם ממש לא התלהבו לחפש.

אתה כל פעם מדהים אותי,רוץ לכנסת אני בוחר בך באמא שלי!אבל דע לך ברגע שיחמירו עם הגנבים יצטרכו להחמיר עם כל החוקים,וזה כולל לחזור לחוקים של פעם ולימי התנ"ך,אני בעד,,,גל פ"ת

דרור ברלי
10-11-13, 22:22
אני בקושי רץ למכולת. עד הכנסת אתה רוצה שארוץ?

איחוליי לבעל הפאג'רו המאושר: יש מדבקת ג'יפולוג על האוטו שלך, זאת אומרת שאתה גולש שלנו - יש מישהו או משהו למעלה שאוהב אותך ולא לכולם יש מזל כזה כמו שהיה לך. תלך להגיד הגומל.

yscheiner
10-11-13, 22:39
שמתם לב שעל פי הכתבה, הבחור הוא זה שאיתר, עקב והכווין את המשטרה לרכב הגנוב?
כשמספקים להם את המקום והזמן המדוייק בו יעבור פושע... המעצר הופך לקל וכדאי יותר.
אשמח לשמוע פרטים נוספים מבעל הרכב (במידת האפשר) בכל הנוגע לאיתור ולפעילות מול משטרת ישראל החל מהיום שהרכב דווח כגנוב.
אולי נלמד משהו ;-)

-->