PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצלמות האבטחה תיעדו גניבת קטנוע של השכן

מאיר אלוני
10-11-13, 21:29
אתמול עקבו אחרי השכן שלי גנבים שגנבו לו את הקטנוע, כל האירוע תועד במצלמות האבטחה של שכן ממול.
גם בבניין שלי התקנתי מצלמות אבטחה ואין יום שאני לא מברך על כך.
צפו בגנבים בזמן הפעולה.

https://www.youtube.com/watch?list=UU0VaRGiUegkod0LVyXWHLZQ&v=sn4rL6sO4W8&feature=player_detailpage

bizon
10-11-13, 22:59
המיץ של הזבל ! יש עוד שלל ברכות אבל אני אחסוך מכם

מור

shachar
11-11-13, 06:33
מצלמור רשת?
באיזו תוכנה או DVR אתם משתמשים?

eysham
11-11-13, 07:19
התקדם עם זה משהו?
המשטרה עושה עם זה משהו או שזה באופן "מפתיע" לא קביל מאיזושהי סיבה?....
ומה נתן 054-9449803?

איל

מאיר אלוני
22-11-13, 17:55
התקדם עם זה משהו?
המשטרה עושה עם זה משהו או שזה באופן "מפתיע" לא קביל מאיזושהי סיבה?....
ומה נתן 054-9449803?

איל

האופנוע נמצא לאחר זיהוי הגנב והגעה לעסק אופנועים שלו. (מספר הטלפון שמופיע בקטע הוידאו הוא של עסק לגרירת אופנועים)
בעל הקטנוע החוקי זיהה את האופנוע שלו ואפילו המפתח התאים, המשטרה נקראה למקום וה"בעלים החדש" הציג רשיונות של אופנוע 2011 (וזה אופנוע 2013 שנראה אחרת), יש מספר שילדה בשתי מקומות ובמקום הקל לגישה בוצע זיוף אך השוטרים סירבו לנקוף אצבע ושלחו את הבעלים החוקי להתלונן בתחנת המשטרה, הבעלים החדש ניצל את הזמן לביצוע שינויים באופנוע וזיוף מספר השילדה השני.
לאחר צעקות ועירוב התוכנית צינור לילה ניאותו השוטרים לשלוח איש מז"פ שמתמחה בזיופי רכב והוא קבע שיש חשד לזיוף.
בינתיים האופנוע נלקח לתחנת המשטרה כמוצג משפטי.

מאיר אלוני
22-11-13, 17:57
מצלמור רשת?
באיזו תוכנה או DVR אתם משתמשים?

מדובר במערכת אבטחה שיש בהרבה עסקים מכשיר DVR עם דיסק קשיח ומצלמות וידאו, המכשיר יכול להקליט (כאופציה) רק כאשר יש תנועה במקום.

MR BIG
22-11-13, 18:20
לא רוצה להיות הפסימי שבחבורה .... אבל :

נו יופי , אז יש מצלמות ....- אז מה?? זה מנע את הגניבה? זה ימנע את הגניבה הבאה ? לא!!
הקייטנת משטרה שלנו תעשה עם זה משהו ? לא!
רק עוד אכילת לב לבעל הקטנוע....- כן!

אולי הפעם היה לו מזל עם המספר טלפון שהוא שמע.....וגם זה אני בספק אם יעזור לו. האופנוע עכשיו "מוצג משפטי" , הגנבים חופשיים ומחוייכים ולא "כרותיי איברים" , והכל סבבה....
הוא יקבל את האופנוע חזרה אולי בשנת 2050!

מדינה כבושה. הערסים כבשו אותנו ומנהלים אותנו. גם את מערכת האכיפה והחוק!

אפילו לא אסיים עם ברכת שבת שלום....

מאיר אלוני
22-11-13, 18:32
לא רוצה להיות הפסימי שבחבורה .... אבל :

נו יופי , אז יש מצלמות ....- אז מה?? זה מנע את הגניבה? זה ימנע את הגניבה הבאה ? לא!!
הקייטנת משטרה שלנו תעשה עם זה משהו ? לא!
רק עוד אכילת לב לבעל הקטנוע....- כן!

אולי הפעם היה לו מזל עם המספר טלפון שהוא שמע.....וגם זה אני בספק אם יעזור לו. האופנוע עכשיו "מוצג משפטי" , הגנבים חופשיים ומחוייכים ולא "כרותיי איברים" , והכל סבבה....
הוא יקבל את האופנוע חזרה אולי בשנת 2050!

מדינה כבושה. הערסים כבשו אותנו ומנהלים אותנו. גם את מערכת האכיפה והחוק!

אפילו לא אסיים עם ברכת שבת שלום....

המצלמות תיעדו ואתה יודע בדיוק מה, מי ואיך קרה ויש לך הוכחות. זה שהמשטרה מפשלת לא אומר שאין דרכים אחרות בתי משפט וכו'.

asafk
22-11-13, 18:37
בתור התחלה, אפשר לפרסם את שם העסק לגניבת (סליחה, גרירת) אופנועים. לכתוב באופן מפורש בכל מקום ברשת שהוא גנב.
שייתבע אותך..

אסף.

-->