PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבחירת צמיגים לפראדו

Barak Vizan
11-11-13, 23:31
שלום רב

לאחרונה התחדשתי בפראדו קצר דיזל 2002 בתור רכב שטח הראשון שלי וברצוני להתחיל לאבזרו לשטח בשלבים.
כעת אני לפני החלפת צמיגים ואיני יודע מה לעשות
הרכב נוסע גם בכביש וגם בשטח חלק אומרים 50/50 חלק 100% ואני לא בטוח שאני צריך 100% בשל השימוש
מה אתם אומרים איזה קטגוריה עדיפה?
איזה דגם/חברה כדי (התקציב פחות מעניין כרגע רוצה את הדבר הנכון שמשלב גם וגם ברמה גבוה)
היכן כדי לקנות כדי לקבל שרות ועבודה ברמה. אני מהשרון .
עד עכשיו ממה ששמעתי המליצו לי מיקי טומפסון וביאף אבל כל האופציות קיימות מעוניין לשמוע את המלצותיכם

תודה
ברק

oferziv1
12-11-13, 10:35
שלום רב

לאחרונה התחדשתי בפראדו קצר דיזל 2002 בתור רכב שטח הראשון שלי וברצוני להתחיל לאבזרו לשטח בשלבים.
כעת אני לפני החלפת צמיגים ואיני יודע מה לעשות
הרכב נוסע גם בכביש וגם בשטח חלק אומרים 50/50 חלק 100% ואני לא בטוח שאני צריך 100% בשל השימוש
מה אתם אומרים איזה קטגוריה עדיפה?
איזה דגם/חברה כדי (התקציב פחות מעניין כרגע רוצה את הדבר הנכון שמשלב גם וגם ברמה גבוה)
היכן כדי לקנות כדי לקבל שרות ועבודה ברמה. אני מהשרון .
עד עכשיו ממה ששמעתי המליצו לי מיקי טומפסון וביאף אבל כל האופציות קיימות מעוניין לשמוע את המלצותיכם

תודה
ברק

אהלן ברק,

גם אני לפני חודשיים לערך התחשדתי בפראדו קצר דיזל 2002, אומנם רמת הידע שלי ממש לא גבוהה, אבל גם אני הייתי צריך להחליף רביעיית צמיגים.
לאחר שבדקתי החלטתי ללכת על ה BF 50/50. סה"כ אני מרוצה בכביש הם יחסית שקטים, בשטח מבחינתי עושים את העבודה.

אני רכשתי אצל אנטון ביפו, אחלה מקום מחירים מצוינים.

בברכה,

עופר

raanan
12-11-13, 10:48
ברק,

אתה צריך קודם להחליט איזה סוג צמיגים מתאים לך (שטח מלא או 50/50 ).
כול עצה שתקבל מחברים היא מתאימה להם ולא בהכרח לך.
רצוי שתקרא דיונים בנושא :
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=9851
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=70539

אחרי שתחליט על הסוג, החלטה על דגם ספציפי תהיה יותר קלה ותוכל להעזר בנסיון וחוות דעת של החברים כאן.

בהצלחה בהחלטה
רענן

sam1g
12-11-13, 11:01
ברק ? מושב נורדיה ??

שמוליק אקוני
13-11-13, 09:35
שלום לכם ותתחדשו . לאחרונה שמעתי שה BF זה לא מה שהיה פעם אני כרגע איתם פראדו ארוך 2002 אחרי חצי שנה של שטח הם לא נראים משהו . אבל בסדר גמור בכביש אחיזה טובה בשטח . לאחר ניסיון עם מקסיס שטח מלא בגימיני בהחלפה הבאה אני ירכוש מקסיס יותר זול ולדעתי לא פחות טוב . תחפרו מאט בפורומים השונים שווה לבדוק ולקרוא דעתם של אחרים .

ori abr
13-11-13, 09:57
שלום לכולם. אני עם פראדו שנת 2000. אצלי מאז שנת 2007 אני על BF חצי חצי. מדובר כבר על הסט השני שלי עליו. הסט הראשון החזיק מעמד כמעט 100 אלף ק"מ (לא מומלץ להחזיק כל כך הרבה זמן אני יודע) הסט הנוכחי כבר עם משהו כמו 40 אלף ק"מ כולל שטח. לטעמי, עדין הצמיג הטוב ביותר.

sam1g
13-11-13, 10:12
שלום לכולם. אני עם פראדו שנת 2000. אצלי מאז שנת 2007 אני על BF חצי חצי. מדובר כבר על הסט השני שלי עליו. הסט הראשון החזיק מעמד כמעט 100 אלף ק"מ (לא מומלץ להחזיק כל כך הרבה זמן אני יודע) הסט הנוכחי כבר עם משהו כמו 40 אלף ק"מ כולל שטח. לטעמי, עדין הצמיג הטוב ביותר.

אשריך !!
BF AT ישב על הרכב שלי בקושי שנה עם לא יותר מ 12000 ק"מ.
זה כנראה תלוי ב"שטח" שאתה עושה

ד ו ר ו ן
13-11-13, 10:17
אשריך !!
BF AT ישב על הרכב שלי בקושי שנה עם לא יותר מ 12000 ק"מ.
זה כנראה תלוי ב"שטח" שאתה עושה

ויותר מזה, במשקל הרגל של הנהג.

sam1g
13-11-13, 10:27
ויותר מזה, במשקל הרגל של הנהג.

בהחלט ! ובעוד כמה משתנים נוספים.
הרעיון היה להדגיש את ההבדל בין 100 אלף לעשירית מהמרחק הזה

ד ו ר ו ן
13-11-13, 10:39
12K זה אומר שהתחרעת על הצמיגים בצורה קשה.

ori abr
13-11-13, 10:47
היי

אני מודה אני עם רגל כבדה...מבחינת שטח, ימי חמישי בלילה במשך כמעט כל הקיץ, בחורף הגיפ הזה מטייל לפחות פעמיים בחודש, דרגת טיול מבינוני ומעלה.
אני לא יודע כמה שטח קשה אתה עושה אבל 12 אלף קמ על הסט נראה לי תמוה. מה שכן אני בודק לחץ אויר בצמיגים כל שבועיים.

sam1g
13-11-13, 10:58
טוב, אז ככה:
- מהירות נסיעה
- משקל הרכב
- סגנון נהיגה
- סוג שטח ותדירות
- כמה אתה מפרפר
- האם אתה עוצר למלא אוויר ביציאה מהשטח או נוסע עשרות קילומטרים במהירות גבוהה עד ת. הדלק הקרובה.

כל אלה גמרו לי את הצמיגים אחרי 12 אלף
אגב, פירמות אחרות לא החזיקו מעמד יותר

סמי

ori abr
13-11-13, 11:11
סמי

מהירות נסיעה אצלי בדרך כלל סביב ה 110-120 בבין עירוני.
משקל רכב: הציוד שיש לי הוא הייליפט 2 כסאות מחצלת ערכת קפה...מספיק לא? ( אני רווק ועם פראדו ארוך כך שהרכב לא מועמס הרבה)
סוג שטח: בדרך כלל מה שיש בצפון.
כמה אנ מפרפר? עם 125 כ"ס? ממש לא. חוץ מזה מה אני מכונית ספורט? זה רכב שטח!
אויר: הורדה בכניסה לשטח, מילוי ביציאה מהשטח או בתחנת דלק הקרובה ( לא נוסע מהר ללא אויר על הכביש, לא חבל על החיים שלך?)

פרחי
13-11-13, 22:02
מקסיס. פשוטים, אמינים, ושווים את המחיר, סט שני שלי, ממליץ בחום.

Barak Vizan
16-11-13, 18:55
תודה רבה לכולם על העזרה :)

-->