PDA

צפייה בגרסה מלאה : GMC ג'ימי ייעוץ

Ese
13-11-13, 10:17
היי אני בקשר עם מישהו שמוכר את הג'ימי שלו. מדובר בדגם SLT שנת 95 עם 240 ק"מ יד 4. הרכב מוסב לגז.
הרכב מוגבה מעט ועם וו גרירה אחורי ברשיון וגגון פשוט.
האיש מתהדר באופן שבו הוא שומר על הרכב ובאמת כשראיתי את הרכב רואים שהרכב שמור בקפידה.

מכיוון שאינני מבין גדול בג'יפים בכלל וב- GMC Jimmy בפרט. אשמח לקבל מכם תשובות למספר שאלות, ותודה מראש לעוזרים.

1. אשמח לקבל המלצה על מישהו\מוסך שמבין ברכבים הללו ויוכל לבדוק לי את הרכב לפני קנייה, (או שאולי עדיף מכון בדיקה?)
2. במידה והרכב יעבור את הבדיקה בכבוד ובאמת הוא שמור, האם 20 אלף הוא מחיר הוגן?
3. ידועים לכם על איזשהם בעיות בשילוב מערכת הגז ברכבים הללו?

שוב תודה.

***מכיוון שאני סגור על הרכב מהסוג הזה לא חשבתי שהטופס מתאים למקרה שלי. אם טעיתי לפי החוקים צריך את הפרטים בטופס אמלא אותו.
תודה.

ishc
13-11-13, 11:48
הנושא נטחן עד דק בפורום. בגדול, בתור רכב שטח לטיולים קלים הוא קנייה לא רעה בסקאלה הזולה, לדעתי 20K אפילו אם הרכב שמור זה קצת מוגזם לרכב הזה.

Ese
13-11-13, 11:52
תודה,
אני לא שואל לגבי ההתאמה של הרכב לשטח וכאלה, לזה מצאתי מספיק פוסטים ותשובות.
תודה על הדעה לגבי המחיר.

אשמח אם מישהו יכול לענות לי על שאלות 1 ו 3

תודה.

ishc
13-11-13, 13:04
1. מוסכים יש כמה תלוי מאיזה איזור אתה בארץ למשל: באיזור רחובות יש את אודי מזרחי, באיזור המרכז יש את אוף-רוד אקספרס וקצת יותר צפונית יש את ארנון מפרדס חנה. כולם טחנו אמריקאיות וידעו לתת לך חוות דעת לפני קניה.

3. שילוב מערכת גז הוא דעה חלוקה בארץ. חלק טוענים שזה אסון גורים נזק מצטבר למנוע חלק טוענים שלא. רשמתי לך דוגמא לשלוש בעלי מקצוע בתחום אני מציע שתתייעץ איתם.

בהצלחה

Ese
14-11-13, 07:30
תודה ishc
אוף רוד אקספרס בפ"ת?

ishc
14-11-13, 08:23
אכן

kobixk
14-11-13, 19:47
4 רכבים כאלו מונעים בגז היו לי כולם עבדו שגעון ללא שום תקלה.
המחיר הוא מחיר קצת מוגזם ועבור מחיר כזה האוטו חייב להיות פיקס לגמרי דהיינו מצבר צמיגים גיר מנוע טרנספר ידייות וחשמל כללי ברכב הכל חייב להיות פיקס.
לא הייתי ממליץ על מכון בדיקה מכיון שאוטו כזה ישן ללא ספק יצא בבדיקה לא להיט.. כן הייתי ממליץ לגשת למוסך לבקש בדיקה כללית ולא מחייבת . במידה ותהיה באזור חדרה אוכל בכיף להעיף מבט.

-->