PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדש בתחום -> לוקרים ידניים של WARN ובולמי OME לקורנדו 05

endurocks
15-11-13, 18:14
שבת שלום לכולם... אני עושה צעדי הראשונים בתחום כבעלים של ג'יפ. את השטח אני מכיר בעיקר בתור רוכב אופניים מושבע בסגנון אינדורו ונראה שכמו עם האופניים... נתפסתי חזק :cool: . על הקורנדו פינטזתי כבר שנים רבות... מודע לזה שהוא לא כוס התה של כל אחד.. אבל בעיני הוא פשוט היה חלום לצד ה corvette c5 zo6, לשמחתי הוא חלום קצת יותר מושג. בכל אופן לעניינינו:

לוקרים:
עברתי על כל שרשור אפשרי על קורנדו, (לזכותו של בוזי ייאמר שכל שרשור שלו הוא דאג לדורות הבאים, שכן אם לא השירשורים שלו לא היה כמעט מידע חיוני נגיש על הרכב) אבל בכל מקרה לא מצאתי את הדגם שמתאים. כל שרשור מפנה אותי ל AVM 450. אני הייתי מעדיף WARN. יש למישהו ניסיון עם הדגם שצריך?

גם אצלי יש את הבעיה של ה 4X4 , דרייבשאפט מסתובב אבל לא משתלב ל 4X4. מעדיף לבטל את זה.

ניסיתי אצל הנפלד להם יש רק AVM. ינוביץ כנ"ל.

בולמים+ קפיצי הגבהה 2":

ממה שקראתי OME זו הבחירה החכמה ביותר בתור דגם שתוכנן ספציפית לקורנדו. מה העלות פלוס מינוס של סט כזה על הרכב פה בארץ לעומת להזמין מחו"ל ולהתקין? בתחום האופניים הפערים מאווווווד גדולים וניתן לפעמים לחסוך מעל 30% אחרי מיסים ועמלות שקר, אין לי מושג בנוגע לחלקי רכב.
תודה רבה לכל מיש שיכול לעזור,

נאור

elibaba
17-07-14, 23:46
אני קניתי כאלה והתקנתי בעצמי במוסו
http://www.ebay.com/itm/SSANGYONG-MANUAL-LOCKING-HUBS-free-lock-4x4-4wd-spline-dana-lockout-hub-front-/261516354437?pt=Motors_Car_Truck_Parts_A ccessories&hash=item3ce396e385&vxp=mtr

shachar
18-07-14, 00:27
לגבי הלוקרים. ייתכן שיש לך בעיה במערכת הוואקום.
אתה יכול לבדוק עי מעקף וחיבור ואקום ישיר אם הם נועלים.
אולי תוכל לדחות את החלטת הקניה.

תחפש קצת על יבוא.
להבדיל מחלקיקים של אופניים
כאן מדובר בחלקים, ולחלקם צריך אישור שחרור ממכס.
אלו דברים שכדרי לדעת מררש.

elibaba
18-07-14, 21:06
אין שום אישור ושום בטיח, שולחים בשיפיטו וזה בארץ אחרי שבועיים.

endurocks
19-07-14, 19:33
תודה רבה חברים,מאז פרסום המודעה הרבה מים עברו בנהר, בעניין הלוקרים, בעייה נפוצה במערכת הוואקום. הוחלפו לידניים של AVM מינוביץ בעלות 1300 ש"ח. בין היתר הקורנדו הפך לפרוייקט של ממש, פרוייקט שאני אפרסם בקרוב ואני מאמין שיעזור מאוד לבעלי קורנדו שרוצים לשפר את את הקורנדו שלהם. היום הקורנדו שלי מוגבה, ממוגן, ונעול קדימה אחורה עם לוקרייט.

שבוע שקט לכולנו.

-->