PDA

צפייה בגרסה מלאה : חידוש רשיון של סיקס 82'-בעיה ושאלות

six 4 life
05-07-03, 15:07
ג'יפולוגים יקרים מה המצב? אני מקווה שהכל נחמד.....

הבעיה שלי היא כדלקלמן- הסיקס שלי- שנת 82'- 2 טסטים בשנה.

את הטסט הקודם,שהתחיל ב2.2003 לא עשיתי, אך שילמתי אגרה.
ממשרד הרישוי נשלח אליי מכתב שלא שילמתי את האגרה והם רוצים צילום של הרשיון לאחר ששילמתי את האגרה. באותו יום שלחתי להם את הצילום הנ"ל.

לאחר מספר ימים קיבלתי תשובה שאומרת ככה-
קיבלנו את הצילום, ולפי הנתונים שלנו הרשיון אכן שולם, אך לעומת זאת מבחן הרכב השנתי לא בוצע.עליך לבצע את מבחן הרכב השנתי על מנת שרשיון הרכב יהיה בתוקף.

ממה שידוע לי ואמרו לי הרבה- אני יכול לא לעשות טסט אחד ורק לשלם את האגרה-כמובן בלי לנסוע על הרכב-אולם אחרי שנה שבה הרכב לא יעבור שני טסטים אני כבר יאלץ לעשות טסט אצל בוחן באחת המעבדות שלהם שזה סיפור מהתחת אלוהים ישמור.
הטסט הבא הוא ב8.2003 והתוכנית הייתה לא לעשות את הטסט הראשון ואת השני לעשות בגלל שאין ממש כסף כרגע....

התקשרתי למשרד הרישוי לבירורים. נאמר לי שאני חייב לעשות את הטסט המעשי, כדי לקבל את הרשיונות החדשים.

השאלה שלי היא כזאת-האם הם יכולים בפועל להכריח אותי לעשות טסט לרכב- למרות שאני לא נוסע עליו? ולמרות ששילמתי את האגרה?

קרוב אליי אמר לי שאם אני אלך למשרד הרישוי עצמו, עם הרשיון הנוכחי משולם, הם מוציאים לי במקום את הרשיון החדש.

מישו יכול להאיר את עניי? אני אובד עצות.

תודה,

-ארז 8) -

נמרוד
06-07-03, 19:43
אם אתה לא נוסע על הג'יפ, גש למשרד הרישוי ותפקיד את הניירות. אם אתה כן נוסע עליו, תעשה טסט, פעמיים בשנה, כפי שהחוק מחייב. גש עכשיו, תשלים את הטסט הקודם שכבר שילמת עליו, וכן, בעוד חודשיים תשלם שוב אגרה ותעביר שוב טסט.

או שתשאר עבריין - זו זכותך.

הרב
10-07-03, 23:41
מנסיון של לפני שבועיים עם סיקס 83 שגם חייב מהשנה פעמיים טסט שלא שולם ולא עשה טסט כבר 10 חודשים .נגשתי למשרד הרישוי בקשתי רשיון חדש שילמתי 1060 ש"ח ועשיתי טסט אחד בלבד
בהצלחה

-->