PDA

צפייה בגרסה מלאה : הטמנה בחניון לילה נחל חווה (אזור מצפה רמון) 29-30.11 [חנוכה]

ofirm23
25-11-13, 20:25
אנחנו קבוצה של חמישה מטיילים שיוצאים ממצפה רמון ביום שישי לכיוון שדה בוקר. כרגע התכנון הוא לסחוב על הגב כמות גדולה של מים ולהשלים חסרים בעין חווה.
במידה וקיימים גיפ'אים שמתכננים טיול בסופ"ש באזור, אשמח אם יעזרו לנו בהטמנת מים בחניון.
שאלה נוספת- האם מישהו טייל לאחרונה בעין חווה ויודע האם זרם הטפטוף מאפשר הסתמכות על מקור מים זה.
תודה, אופיר 0506664442

אמנון
25-11-13, 20:56
אומנם שהפעם האחרונה שהייתי בגבי חווה היתה באמצע מרץ השנה - כלומר אחרי חורף חזק יחסית - הטפטוף לא מאפשר מילוי של כמות מים סבירה לדעתי, בטח לא בפרק זמן סביר.
בעונה הזו, אחרי קיץ חם ועדיין ללא גשם רציני, לא הייתי מסתמך על הטפטוף כלל.

82222

הטיול שעשיתי אז היה דומה למה שאתם מתכננים רק בכיוון ההפוך - מעבדת לצומת הרוחות דרך נחל עקב, עין עקב, עין שביב, ציר הנפט, מאגורות נחש צמא, נחל נחש צמא, נחל שרב, נחל חווה, נחל גרפון, מישור הרוחות, שלושה ימים ו-15 ליטר על הגב כי לא היתה הטמנה. היה כבד ומוצלח.

landY
25-11-13, 21:23
תבדוק בשרשור של המפגש. יהיו באזור לא מעט ג'יפים בזמן שאתם שם.

ofirm23
25-11-13, 22:59
הוספתי קישור בשרשור של המפגש.
לאור העדכון של אמנון, אשמח ביותר אם ימצא מטמין.

אם יש ג'יפ שעובר בעין חווה/עין שביב/עין זיק זה גם יכול להיות פתרון מצוין.

27-11-13, 09:37
היי, גם אני צריכה עזרה בהטמנת מים בנחל חווה .
ביום חמישי ה28.11 אנחנו 2 שעושים את שביל ישראל מצפון לדרום וביום חמישי מגיעים לחניון.
אשמח לדעת אם מישהו באזור
תודה רבה!
אורטל 0524010556

שלמי
27-11-13, 10:49
הייתי בנחל חווה פעם אחרונה בסוכות (סוף ספטמבר 2013).
אני לא יודע אם החווה זרם בשטפונות האחרונים, אבל בסוכות המעין היה יבש כמעט לחלוטין.
טפטוף של טיפה בודדה כל עשר שניות בערך, ממש לא משהו שאפשר לבנות עליו כמקור מים, בהנחה ולא התמלא מאז.
אני יודע שבאזור המערבי יותר של הצין התמלאו הרבה גבים, אבל לא יודע אם הזרימה הגיעה לחווה.
אם היא לא הגיעה לשם והמצב הוא כפי שהיה בסוכות אי אפשר לבנות על המעין כמקור מים (גם המים בגב היו אז די ירוקים).

-->