PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה לסוזוקי גרנד ויטרה ארוך 2009

yaakovre
01-12-13, 17:10
שלום,
התחדשתי בסוזוקי גרנד ויטרה ארוך שנת 2009. הרכב ללא כל מיגונים והגבהות. ביררתי בקשר למיגונים והכל נראה בסדר רק הבדלים במחיר.
בקשר להגבהה קיבלתי דעות שונות האם להחליף את הבולמים (רסטה,גתוס,אספיר). חלק אמרו להחליף רק את השניים האחוריים, חלק אמרו להחליף את כל הבולמים וחלק אמרו לא להחליף כלל כי הבולמים המקוריים הם בסדר גמור.
מה לדעתכם כדאי לעשות?
אני יוצא לשטח פעמיים בחודש לטיול קטן של חצי יום אך כל שלושה ארבעה חודשים אני יוצא לנגב המרכזי-דרומי לטיול רציני (היה לי ג'ימני לפני).

תודה מראש על העזרה.

eyalzo
11-12-13, 08:16
בקשר להגבהה קיבלתי דעות שונות האם להחליף את הבולמים (רסטה,גתוס,אספיר). חלק אמרו להחליף רק את השניים האחוריים, חלק אמרו להחליף את כל הבולמים וחלק אמרו לא להחליף כלל כי הבולמים המקוריים הם בסדר גמור.
אני קניתי בסוף 2009, אז באמת כבר הביאו את הרכב עם בולמים אחוריים שיש להם מהלך מספיק ארוך כדי להתמודד עם קפיץ יותר ארוך (או תותב 2" מעל הקפיץ המקורי). בכל זאת בחרתי להחליף כי חשובה לי הנוחות בכביש, ואילו הבולמים המקוריים מאחור ממש זבל - הם מאפשרים לרכב להתנדנד בכביש גלי. חוצמזה, בחלק האחורי הבולם הוא המעצור פתיחה, ולכן החלפה לבולם עם מהלך ארוך מאפשרת למתלה מהלך יותר ארוך.
בנוסף, חפש פה בפורום שרשורים על ROCKY ROAD ותראה גם מה הסיפור עם זוויות הגלגל. אצלי אחרי ההגבהה נאלצתי לעשות מאחור די הרבה עבודה כדי להצליח לחזור לזוית גלגל המקורית, ואילו אחרים הסתפקו במשחק עם הברגים המקוריים. לא ברור איך זה, אבל יש גם בחו"ל רכבים שבאותו שנתון שלי שנאלצו לעשות זאת ואחרים שלא, למרות שכולם עשו את אותה הגבהה.

-->