PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיזוק שלדה בהיילקס

canaf90
01-12-13, 20:28
שוב נשבר.שוב רותך ושוב חוזר חלילה.
נמאס מהפלסטרים רוצה ניתוח.
מי יכול לשפוך אור על חיזוק השלדה ע"י הלבשה כלשהיא
.תודה
אור

טל חסיד
01-12-13, 20:34
מה נישבר לך ?

טל

canaf90
01-12-13, 21:20
קורה צד נהג.תושבת בולם מעט עקומה ואיבדה תפר אחד.בחיבור של המיגון רדיאטור יש סדק.ובכלל כל צד הנהג קצת לפני תושבת הבולם ועד תיבת ההגה נראה כמו אחרי קרב.
ההגיון אומר לחפות בשרוול שיפזר את הלחץ.
מ אומרים הרופאים?

eliv1
02-12-13, 07:40
82353

טל חסיד
02-12-13, 08:31
בעיה נפוצה בהילקס, אתה ככל הניראה תצתרך לחזק את השילדה במשהו שדומה למה שאתה רואה בתמונה מעל. קבל מספר המלצות:

1) מה שאתה רואה בתמונה זה בצד נוסע, אם אתה מחליט או חייב לחזק תמיד בשני הצדדים של הרכב.
2) יש מקרים של שבר או סדק בשני צדי הקורה כלומר פנימי וחיצוני ואז צריך גם חיזוק בצד הפנימי באיזור התושבות מנוע וזה כבר מצריך 4 חיזוקים
3) בכל צד פנימי וחיצוני החיזוקים צריכים להסתיים במקום שונה בצד האחורי של מספר השילדה. הפרש של 10 ס"מ לפחות.
4) מה שאתה רואה בתמונה הסיום לא נכון בשני הצדדים קודם כל לא מרתכים לרוחב השילדה אלא רק בפינות. והסיום של החיזוק צריך אלחסון ולא קו אחד.
5) אם מבצעים את הניתוח שקול שידרוג הגה.
6) חלק מהחורים שעשו בחיזוק בתמונה מיותרים הם למעשה לכל מיני מכלולים של רכב אם הגה ימיני.
7) אם אתה לא מקצוען במסגרות אל תתחיל לבד.

בהצלחה טל

canaf90
02-12-13, 10:20
בוקר טוב
יש לי מסגר אלוף שרק מחכה למידע.
איך מגיעים לצד הפנימי של הקורה?
אלקטרודה או co2?
אור

טל חסיד
02-12-13, 12:45
המסגר שואל או אתה שואל איך להגיע לצד הפנימי ? תשובה כללית צריך לפרק כל מה שאפשר מסביב במיוחד דברים דליקים, עדיף CO אבל יש מקומות שקשה להגיע אז אלקטרודה Z4 (אם אני זוכר טוב) אפשרי גם. אני מקווה שהמסגר שלך אלוף בתיקוני שילדת רכב, כי הדרך חזרה מתיקון לא טוב הוא כמעט בלתי הפיך.

טל

-->