PDA

צפייה בגרסה מלאה : צינור לרדיאטור-איפה לקנות?

החוקר
17-06-05, 14:30
יש לי חור בצינור שיוצא מהרדיאטור -הצינור הגדול.
בשירשור שקשור לצינור דומה בסופה נאמר לקנות אצל מכשירי תנועה או ינוביץ
לסמוראי 87 יש מצב לקנות בחלקי חילוף או רק אצל היבואן?
אם מישהו מכיר מקום בירושלים או במרכז אשמח לשמוע
תודה-טל

שעיה כליף
17-06-05, 14:53
טל - אני מבין שמדובר בצינור גומי משוריין.
בעיקרון תמצא בכל חנות חלפים לרכב, מדובר בצינור אוניברסלי.

moriseven
17-06-05, 15:10
באיזור המרכז כלומר תל אביב יש לך חנות לכל סוגי הצינורות גומי וכו' מאחורי יאנוביץ' בתחנה המרכזית הישנה לא זוכר את שמה אבל אתה יכול לעצור אצל יאנוביץ' ולשאול את בן.
ישנה גם חנות ברחוב יצחק שדה מול טכנו צינור.

אלון_ק
17-06-05, 15:12
הצינורות האלו עולים שקלים בודדים בכל חנות חלקי חילוף. קנה מספיק מכל הצינורות ותעשה החלפה יזומה של כולם, זה יחסוך לך צרות בעתיד.
כנ"ל צנרת דלק.

נמרוד
18-06-05, 18:41
הצינורות הגדולים הם לא צינורות פשוטים. התחתון בדרך כלל מחוזק עם קפיץ פלדה. בכל מקרה גם הצורה שלהם חשובה, המקוריים יצוקים כבר בצורה הנכונה, אתה יכול לקנות צינור סטנדרטי בקוטר הנכון ולקפל אותו אבל לפעמים זה קשה עד בלתי אפשרי להגיע לצורה הנכונה בלי לייצר "ברך" בסיבוב שמקטינה את גודל מעבר המים, ובצינורות הראשיים בעיקר - זה משמעותי.
אני לא אומר לקנות מקורי, אם אתה מוצא תחליפי מתאים לסמוראי - סבבא, אבל אם לא אז הייתי משקיע כמה גרושים ותורם למאזן השנתי של מכשירי תנועה.

דוגמא מרכב אחר - טנדר טויוטה. צינורות גדולים מצאתי תחליפיים בצורה המקורית, אבל יש שם שתי צינורות קטנים שעושים U של 180 מעלות בכניסה לצנרת שמובילה לרדיאטור החימום. כאלו לא מצאתי, אז קניתי צינור סטנדרטי והתאמתי. הסיבוב שם היה חד מדי והברך ממש הפריע לזרימה, בסוף ויתרתי והשקעתי בצינור מקורי.

החוקר
19-06-05, 07:21
תודה למגיבים,לפני שאני מרכיב את הצינור יש צורך למרוח משהו בינו לבין הצינור
ברזל עליו הוא מולבש?

עודדוש
19-06-05, 08:26
שלום
אני קניתי אחד ב 50 ש"ח כולל שתי טבעות הידוק בחנות לצנורות גומי באזור יצחק שדה בת"א (לא רחוק ממכשירי תנועה). לא יודע אם זה יקר בכל אופן כדי למרוח טיפה גריז זה מקל על ההרכבה.
עודד

-->