PDA

צפייה בגרסה מלאה : אזניות אלחוטיות פיליפס philips SHC2000 - אפשר לחבר לזה חוט?

asafk
10-12-13, 01:21
אז למען שלום בית הלכתי וקניתי אזניות אלחוטיות אינפרא אדום שיהיה אפשר לראות סרטים בלי להעיר אף אחד.
בגלל שאני לא באמת מבין בזה, וגם בגלל שרציתי "כאן ועכשיו", הלכתי וקניתי בחנות, KSP, בסניף שליד הבית. K.S.P תל אביב. המחירים שלהם בדרך כלל בסדר ודווקא בגלל שאני לא מבין בזה, טוב לדעת שיש חנות אמיתית שעומדת מאחורי המכירה.
בכל הקרה, הגעתי, הסברתי מה אני מחפש, המליצו לי על אוזניות אלחוטיות אינפרא של פיליפס, SHC2000 שזה הדגם היותר יקר שלהם, שיהיה. קניתי.
חיברתי.
זוועה.
יש נקודה אחת בודדת בסלון שבה שומעים סביר. סביר זה עם רעש מעצבן אבל חוץ ממנו יש גם סאונד. במפרט כתוב יחס אות לרעש 55dB אבל בתכלס... קשה לשמוע את האות בין הרעשים, כמעט בכל נקודה - וכן, מדובר בנקודות על קשר עין, אני מבין לבד שמדובר בתקשורת אופטית וצריך להיות מול היחידה המשדרת.

עכשיו תרדו עלי. למה לא שאלת, למה לא התייעצת, חבל שלא אמרת... עזבו. זה מאחורינו. טעות. הכסף הלך ולא יחזור.
אנחנו, בבודהיזם, לא שואלים מה היה קורה אילו ולא עוסקים בהלקאה עצמית, זה משאירים ליהודים. :cool:

בכל מקרה אמרתי איזה מזל שקניתי בחנות ולא באינטרנט, מה שהיה סתם זריקת כסף לפח. בחנות אמיתית יש שירות. הלקוח הוא מלך. ולא סתם, החנות של KSP קרובה לבית ופתוחה בשעות די נוחות.
אז ארזתי הכל יפה חזרה, והלכתי ל KSP. אמרתי להם ששומעים חרא. לא ביקשתי להחזיר ולקבל את הכסף חזרה. שהכסף ישאר אצלם, אבל שיתנו לי במקום זה אוזניות שאפשר לשמוע בהן משהו. אולי דגם אחר? אי אפשר, אומר לי המוכר. החזרה זה רק אם האריזה לא נפתחה. נבדוק את האוזניות. מה יש לבדוק? שומעים רעש. אז נבדוק, ואם שומעים לא טוב נשלח ל... משהו
אחד חיבר את האזניות למחשב וניסה לשמוע מוזיקה. הוא מבקש ממני להזיז את היחידת שידור לשם ולכאן, ולא מצליח לשמוע בלי רעשים. תוך כדי הוא מסביר לי שברור שאי אפשר לשמוע טוב באלחוטי, ולמה ציפיתי, וגם שבגלל שזה אלחוטי אז לא כדאי לחבר את המשדר ליד מכשירי חשמל... אנחנו מדברים על בנאדם שמוכר אוזניות אלחוטיות, כן? לטלוויזיה. אבל זה לא אותו אחד שמכר לי את האוזניות בהתחלה... ההוא אמליץ על הדגם הזה.... בקיצור הוא אומר ששומעים רעשים אבל הוא יעביר את האוזניות לבדיקה "במעבדה". (שבדיעבד מתברר שהקומה השניה של החנות כשאני לא שם נקראת "המעבדה").
היום KSP חוזרים אלי בSMS. מחכה לך מוצר תקין בחנות. וואלה.
שלחתי את זו שנמצאת בבית בשעות שחנויות פתוחות, הלכה, רצו לתת לה את אותן אוזניות. "ככה זה וזה תקין. וחוץ מזה אמרנו לו (לי) כשהוא קנה את האוזניות שלא שומעים טוב באינפרא". תעשו לי טובה. אם הייתם אומרים לא הייתי קונה..
ליבואן לבדיקה הם לא שלחו את האוזניות לדבריהם "כי לא צריך - בדקנו והכל בסדר". היא השאירה את האוזניות שם. חבל שיתפסו מקום בבית.

עכשיו אני חושב מה לעשות.

אם אני לוקח את האוזניות - אני לא אשתמש בהן והן סתם יתפסו מקום עד שעוד שנתיים נזרוק אותן לפח.
אני יכול לתת אותן להומלס בכניסה לסנטר מתנה שישמע איתן את הקולות שיש לו בראש תמורת שלט קטן שהוא יישא עליו "שאלו אותי מה דעתי על השירות של KSP ועל המוצרים של פיליפס". אבל חבל לי עליו כי גם את הקולות הוא לא יישמע.

אז עלה לי עוד רעיון. וכאן אנחנו מגיעים לפורום עשה זאת בעצמך. מתחת להכל מתחבאות שם אוזניות טובות של פיליפס, שהם ידועים בזה שהם עושים אוזניות... טובות. אז בטח אפשר לפרק משהו, לבטל משהו אחר, ולחבר חוט..
מה אתם אומרים - זה פשוט כמו שזה נשמע? להשאיר רק את ה"רמקולים" ולהעיף את כל השאר, לחבר חוט של 4 מטר (כמובן, מתאים לאודיו) וזהו? יש סיבה שזה לא יעבוד?

אסף.

DooM3
10-12-13, 06:09
קצת מתגלח על זקן של אחרים אבל.....
לפני כמה ימים כיבסתי את האזניות המקוריות של הגלקסי האיכות והעוצמה היו מספיקות לי אבל החוט הציק לי ולא היה שליטה על השירים

יש למשהו המלצה לאוזניות BT טובות עם שליטה על המוזיקה שמתאים לגלקסי
עדיפות לכפתור או כאלה שמתלבשות על האוזן

מוני אורבך
10-12-13, 06:24
אסף, יש משהו מאוד מוזר ולא הגיוני במה שתארת.
לי בבית יש אוזניות אלחוטיות מהסוג הזול ביותר מחברה עלומת שם, ואני שומע בהם ללא רעש
בדרך כלל הבעיה באוזניות בכלל ואלחוטיות בפרט שהם מעוותות את הקול הרבה יותר מאשר מוסיפות לו רעש
לא מעבירות טוב את כל תחום התדרים וכו..
אני ממליץ לך לבדוק האם המשדר של האוזניות מתאים למה שאתה מחבר אותו, יש לי הרגשה שזה לא המצב.
נראה לי שאתה מכניס למשדר אות חזק מדי שמיועד לרמקולים ומכאן העוות והרעש.

לשאלתך, אוזניות בסופו של דבר הם זוג רמקולים. אם תתאם בין מקור הסיגנל לרמקולים, תוכל להשתמש בהם.
עד כמה זה פשוט? תלוי אם צריך הגברה ותאום אימפדנסים, אם צריך, לא כל כך פשוט.

opl
10-12-13, 06:26
זה לא כזה טריוויאלי אבל אין לך מה להפסיד... קח את האוזניות מהחנות. בצד של הבטריות שם יושב המנגנון נסה להבין האם הוא יצוק או שיש גישה ללוח החשמלי, לפעמים הגישה מצריכה פירוק של הספוג שעל האוזניה. ברגע שתגיע אילו זה כבר יותר קל. מאותו לוח יצאו שני סטים של חוטים אחד לאוזניה הקרובה ואחד במעלה הקשת לאוזניה השניה. המרחק של החוטים שהם נתנו שם הוא זה שיקבע כמה קל יהיה להלחים שם. אם החוטים הם בצבע אבל בלי סיכוך - מארה חיצוני של כמו אנודייז - ירוק ואדום -דע שצריך להסיר מהם ציפוי בטרם תלחים - אני מסיר עם מצית.

חוט 4 מטר ובננה תוכל למצוא בחנויות אלק שמתעסקות עם רכיבים וכמובן שב EBAY. קדח חור באוזניה העבר את החוט בטרם תלחים, קשור קשר בחלק הפנימי כדי שמשיכה לא תקרע את הההלחמות.

לדעתי - שווה נסיון.

OFF-RoaD
10-12-13, 07:13
אצלי בבית יש דגם של פיליפס שעובד באזור ה10 שנים, ועושה עבודתו מצוין.
תחזור למקורות (היהודיים), לך לחנות, ותתעקש לשמוע זוג נוסף. תראה אם הבעיה עדיין זהה. או שתפנה ליבואן במכתב זועם.

אגב, איך חיווטת?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

boaz avrahami
10-12-13, 07:28
תבדוק חוות דעת באינטרנט.
כנראה שטווח השידור שלהם מוגבל.
אם אתה שומע מקרוב בסדר אז אולי תאריך עם חוט את המשדר לכיוון מקום הישיבה.

בגדול, אם אלחוטי אז רק BT.
לי יש בבית שני זוגות מתקפלים בגודל בינוני ששומעים בהם די טוב וצליל נקי.

בשורה התחתונה- ממליץ לך לרכוש באמזון לפי חוות דעת אוזניות. BT

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

asafk
10-12-13, 07:35
איך חיברתי..?? תקעתי תקע לתוך שקע אזניות של הרסיבר...

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

boaz avrahami
10-12-13, 07:40
ניסית לדבר בעצמך עם היבואן?
מי היבואן בכלל?

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

ofiredri
10-12-13, 07:55
הסיפור מסריח. היו צריכים לטפל בך ולפתור את בעיית הרעשים, גם אם מדובר בהחלפה למוצר של יצרן אחר שעובד.
ספר את סיפורך בדף הפייסבוק של KSP.
כ 100,000 איש ישמעו אותך ויסיקו בעצמם.
https://www.facebook.com/OnKsp

לדעתי היבואן הוא BCONNECT. יושב בבילו סנטר. שווה לך לבדוק גם דרכו כי אחרי הכל מדובר ביצרן מכובד (פיליפס).
http://www.bconnect.co.il/product-category/%D7%90%D7%95%D7%96%D7%A0%D7%99%D7%95%D7% AA/%D7%90%D7%95%D7%96%D7%A0%D7%99%D7%95%D7% AA-%D7%90%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%98%D7%99%D7% 95%D7%AA-%D7%95-bluetooth/

meir alony
10-12-13, 08:18
באזניות אלחוטיות אינפרה אדום אתה חייב להיות במיקום מסויים ואסור לך אפילו לעשות בראש בקצב המוסיקה, אם היית קונה אלחוטיות בתדר FM היית יכול להסתובב בכל הבית בלי בעייה.
יש כאלה גם ב-39 ש"ח. (http://hachizol.co.il/product.aspx?pid=159

shmil
10-12-13, 08:20
רק אני ה"אדיוט" שחושב שתביעה קטנה נגד החנות כנראה תחזיר לך את הכסף?
לבית המשפט, אגב - להביא את האוזניות עם מערכת סטריאו, שהשופט יוכל לשמוע....

raanan
10-12-13, 08:28
אוזניות אלחוטיות יש שני סוגים :
א. שידור בתחום הגלים IR (אופטי)
ב. שידור בגלים בתחום RF (אלקטרומגנטי)

דווקא ה IR יותר "נקי" מבחינת רעשים למעט אם הן מול פלאזמה . בפרט כאשר המסך בהארה חזקה (סצנה של חוף ים מואר).
ב RF תמיד יש רעש רקע הנובע מההגבר. כמובן שבאוזניות איכותיות צריך להתאמץ ולחפש את הרעש.
התחום תדרים המאושר בארץ לשימוש הוא 800MHZ ו 2.4GHZ למעשה זה גם תחום הטלפונים האלחוטיים בבית.
ב RF לעיתים יש "התנגשויות" בין מוצרים אלחוטיים ולכן נוצר רעש חזק מאוד. בד"כ במכשירים יש אופציה להקפיץ ערוץ שלמעשה זה שינוי קטן בתדר
עד למציאת ערוץ ללא הפרעות.

בקיצור אסף,
בהנחה שאתה לא צופה בפלאזמה, לא אמור להיות לך בעיית רעשים אם המשדר והמקלט "בקשר עין" במרחק של 3 עד 5 מטר,
אחרת יש תקלה במשדר או באוזניות.

רענן

asafk
10-12-13, 08:47
הופה.. עלינו על זה פלאזמה. הייתי מצפה מהמוכר בחנות שיאמר.. או לא.

אסף.

opl
10-12-13, 08:58
אבל כתבת שגם בחנות שמעו עם רעש... אני מניח שהמסכים שלהם לא פלאזמה

asafk
10-12-13, 09:58
יש פלזמות תלויות שם בתצוגה....

אסף.

gasgas
10-12-13, 23:40
וואלה, חוויתי את אותה הבעיה בדיוק והאוזניות מצאו את מקומם בבוידעם.
מאז החלפתי למסך לד, ננסה מחר

asafk
11-12-13, 07:23
אני שואל את עצמי... האיש שמבין. המוכר. ידע שזה לא מתאים ולא אמר, או שלא ידע בכלל?
מה יותר גרוע?
מה פחות מקצועי?
ואיזה תרוצים ימציאו עכשיו כדי לא לקחת אחריות ב ksp ?

אסף.

shmulikbg
11-12-13, 07:35
האיש שמבין....או המוכר...?

boaz avrahami
11-12-13, 07:46
לך יותר רחוק.
תבדוק על האריזה אם יש אזהרה כזו.
אח״כ גם בספר תפעול.

לדעתי לא תמצא התיחסות לזה... ואם מה שרענן כותב נכון והדרך לקבלת החזר סלולה בפניך

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

ofiredri
11-12-13, 08:18
דבר עם היבואן. נראה אם יזכיר משהו כזה.

מוני אורבך
11-12-13, 09:36
מציע לך בתור התחלה לבדוק האם זו באמת הבעיה..
אצבע התביעה קלה על ההדק, אבל האם באמת תמורת 160 שח אתה מוכן להגיש תביעה?!
אם כן כנראה שיש לך הרבה יותר זמן פנוי מלרובנו.
עדיף פשוט לבדוק אם זו באמת הבעיה. ואם כן לגשת שוב ל KSP ולסגור את הענין איתם.
אני בטוח שאחרי דין ודברים, עם איומים במקום הנכון הבעיה תיפתר.
אבל תתחיל בלבדוק האם זו באמת הבעיה!

asafk
11-12-13, 09:51
מוני... מי הזכיר תביעה?
בכל מקרה יצרני אזניות אחרים כותבים במפורש באתרים שלהם שאינפרא אדום ופלזמה לא עובדים יחד.

אסף.

אמיר ב.א
11-12-13, 12:41
אגב לגבי KSP - יש להם היסטוריה של לתבוע לקוחות לא מרוצים ,
בגלל שפרסמו עליהם בפורומים כל מיני דברים ...

בכלל יש להם היסטוריה מעניינת לגבי תביעות והתייחסות ללקוחות.
(זה גם מניסיון שלי , של הרבה שנים)

http://halemo.net/edoar/0083/0001.html

http://www.adylevy.com/index.php/2007/08/07/complain-about-ksp/

http://www.gamadia.co.il/forum/viewtopic.php?f=6&t=3523

http://lekohot.co.il/index.php?id=45807

ברשת יש עשרות אם לא מאות מקרים כאלה - סתם ככה לידיעה.

asafk
19-12-13, 20:44
אני אעדכן שחזרתי היום לחנות כדי לקחת את האוזניות...
האיש הטכני בחשנות לא יודע שאוזניות IR ופלסמה לא עובדות יחד.
הוא אומר "אלה אוזניות לטלוויזיה. אם יש שקע אוזניות זה מתאים". פלזמה? "לא שמענו על דבר כזה. אם יש שקע אוזניות זה מתאים"

נמשיך ליבואן...

אסף.

-->