PDA

צפייה בגרסה מלאה : בחירת ג'יפ ראשון

omri_g
18-06-05, 22:06
בשעה טובה הגעתי לקניית הג'יפ הראשון שלי.
בתקציב שלי כרגע עומד על בסביבות ה25K וממה שאני רואה כאן אני חושב שיהיה הכי טוב שאני אקנה לעצמי סמוראי.

רציתי לדעת עם יש סיבה מיוחדת שבגללה עדיף שאני אקנה משהו אחר ואם לא אז אני אשמח לדעת מהן העלויות הממוצאות של הגבהות, נעילת וכיוב....
בקיצור, איזה שנה לקנות ומה להוסיף לו כדי שהרכב יהיה רכב שטח סביר ולא גרוטאה מושלמת.

נ.מ
מה הדעה היום על דייהטסו פרוזה? כדאי או לא כדי?

אלון_ק
19-06-05, 01:15
בתקציב הזה אתה יכול להרשות לעצמך גם CJ טוב, אם הדלק הוא לא בעיה. עדיף מכל בחינה, חוץ מהדלק :lol: .

דייהטסו פרוזה הוא רכב סביר בהחלט, בעל יכולות דומות מאוד לאלו של הסמוראי (כנראה טובות יותר כרכב סטנדרטי). הוא נח יותר, מרווח יותר, חזק יותר. מה שחסר לו זה שיפורים - אין כלום. נאדה. מה שקנית זה מה שתמכור, +- סט בולמים או הגבהה של כמה ס"מ שלא ישנו לך כלום. שורה תחתונה: לא כדאי ובגדול.

שנתון הסמוראי הרצוי הוא הגבוה ביותר שתוכל למצוא במצב טוב. עם תקציב כזה אתה מכוון על סמוראי 91-2 במצב ממוצע, 89-90 במצב טוב מאוד עם שיפורים או 93+ גרוטאה. קח בחשבון שכל רכב יהיה זקוק לתיקונים מכאניים בעלות של סביבות ה2000-3000 ש"ח עם הקניה, כתלות במצב הרכב ובדקדקנות שלך.

שיפורים הם עניין סובייקטיבי. הדבר הנכון ביותר לדעתי יהיה לקנות את הרכב, ליישר קו ולצאת קצת לטייל. אח"כ תחזור ותגדיר לנו מה בדיוק חסר לך, אז יהיה קל יותר להחליט מה כדאי לשנות או לשפר.

tayrie
19-06-05, 03:15
דייהטסו פרוזה הוא רכב סביר בהחלט, בעל יכולות דומות מאוד לאלו של הסמוראי (כנראה טובות יותר כרכב סטנדרטי). הוא נח יותר, מרווח יותר, חזק יותר. מה שחסר לו זה שיפורים - אין כלום. נאדה. מה שקנית זה מה שתמכור, +- סט בולמים או הגבהה של כמה ס"מ שלא ישנו לך כלום. שורה תחתונה: לא כדאי ובגדול.

.

תוסיף לחסרונות צריכת דלק גרועה .

נמרוד
20-06-05, 10:14
אתה צודק, סמוראי הוא הבחירה הטבעית והנכונה ביותר בתקציב שלך.

לחזק את הנקסוס - תשקיע ברכב הכי תקין שאתה יכול למצוא, שכח משיפורים בתור התחלה, הם יבואו עם הזמן.

-->