PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ לרכישת פראדו בנזין קצר

לירן.
12-12-13, 22:24
אז ככה, לאחר שלוש וחצי שנים עם ג'ימני 02' משופצר שעשה בגבורה את רוב המסלולים בארץ והיווה פלטפורמה מעולה לתחביב השטח ובעלויות לא גבוהות (אך שגדלו כאשר הרכב שודרג לשטח), מעוניין להתקדם הלאה.

מה אתם יכולים לספר לי על הפראדו בנזין הקצר ? מהשנתונים 2001-2003, מנוע 3.4 180 כ"ס.
הרבה זמן לא יצא לי לנסוע בפראדו ולבדוק לעומק את הכלים האלה.
האם הם מזדקנים יפה ? מהם המחלות הידועות ? דגשים שצריך לשים אליהם לב ? כמה בערך יש בארץ ? ראיתי שהם נדירים בהרבה מהדיזל.

תודה ובקרוב אוציא למכירה את החמודון הזה:

שגיא S
14-12-13, 19:01
לחבר שלי יש כזה. משתמש בו הרבה אבל לא בשטח...
מבחינת המנוע - הוא די נפוץ בארה"ב ככה שאם אתה יודע להביא דברים מחו"ל אפשר לתחזק אותו בלי להתאבד כלכלית.
מבחינת הנדירות - צריך לקחת בחשבון - שלפעמים אם משהו נהרס, או שתחכה שהחלק יגיע מחו"ל או שתשלם הרבה בארץ. זה גם שיקול בקניית רכב נדיר יחסית.

מבחינת יכולת שטח - כמו הדיזל, מנוע יותר שקט, חזק.

צריכת דלק - בין עירוני - 1 ל7 בעיר 1 ל4-5

לירן.
14-12-13, 22:26
היי שגיא.

האם תוכל לשאול את החבר האם הוא יהיה מעוניין למכור בקרוב ?
ופרטים נוספים אם הוא יוכל לנדב זה יהיה נחמד.

אני ראיתי שהבנזין עשו פחות ק"מ מהדיזלים.

ונכון, אני יודע שהמנוע הזה נפוץ בארה"ב הוא מנוע וותיק בארסנל של טויוטה (הוא מ-96' ואילך) ושימש דגמים נוספים.

אשמח גם אם חברים עם פארדו דיזל יגיבו בנושא הג'יפ בכלליות איך הם אחרי שהשנים עברו.
אני ראיתי כבר שרן טיפל בסוגיית המתלה הקדמי ואקח זאת איתי :)

פרחי
20-12-13, 00:24
שלום לירן.
גם אני בדומה לך הייתי עם ויטרה במשך כשנתיים עד שהגעתי למסקנה שעדיף להוציא כסך על רכב שייתן תפוקה והנאה ברמה סבירה. ולאחר לבטים רבים ובדיקה של מספר רב של רכבים, (בדקתי 4 רכבי פג'רו קצרים-כולם שחוטים), הוספתי עוד קצת וההנאה היא עצומה. יש לי פרדו קצר, 2002, פשוט הנאה גדולה. אין מילים. תוסיף עוד קצת לביטוח עוד קצת לטיפולים וכן אחרי רכב קטן וחמוד כמו שלך להוסיף עוד קצת לדלק אך ההנאה שווה כל רגע. הוא עביר מאוד, אמין, ושומר על ערכו בשוק לעומת כל המתחרים. בעיה אחת שמישהו אמר לי שהיא כרונית אך אצלי לא קרה, המתלים הקדמיים צריכים החלפה כל 100 אלף, לאשתו נשבר הבול ג'ויינט הקדמי, ובמקרה מצאתי פה מקרה נוסף באתר אצרף קישור http://www.jeepolog.com/forums/archive/index.php/t-61091.html.
ממליץ על הגבהה קלה מאחורה, יש לרכב נטייה מעט " לשקוע". רכב גניב מאוד קח בחשבון, ותהנה עד מאוד, ניפגש בשטח...

-->