PDA

צפייה בגרסה מלאה : חניה על מעטפה בכניסה לבית.

amimiller
15-12-13, 22:47
בכניסה לחניה שלי קיימת מעטפה(ד-16) באישור העיריה.לעתים קרובות קורה שרכב זר חונה בכניסה ואין אפשרות להכנס או לצאת. לרוב אנשים שמים פתק עם טל'. אבל לפעמים קורה שיש ערסים שחושבים שמגיע להם הכל, ולא משאירים טל''. הבעיה היא, שקורה שהרכב רשום על חברה ואי אאפשר לאתר את הנהג. מה קורה במצב כזה מחכים עד שהפרחח יופיע. המשטרה גוררת רק במקרים מיוחדים והעיריה גוררת עד השעה 20:00. יש לציין שהמשטרה מגיעה די מהר, מתנצלים על זה שלא יכולים לעזור ורושמים דוח על ס"כ 250ש"ח.
מדוע לרכבים של חברה מגיעה הפריבילגיה הזאת?

ד ו ר ו ן
15-12-13, 23:10
תמשוך ותשאיר אותו באמצע הרחוב, תראה באיזה מהירות גוררים אותו.

meir alony
16-12-13, 07:33
אני הייתי מודיע על רכב חשוד ובתוכו חפץ חשוד :cool:

shmil
16-12-13, 10:15
תמשוך ותשאיר אותו באמצע הרחוב, תראה באיזה מהירות גוררים אותו.

מזכיר שלג'ק עגלה יש יכולות הזזה הצידה :)
ללא סימנים.

נמרוד
16-12-13, 10:21
כל השיטות ה"חינוכיות" יעילות רק עם מדובר על עבריין קבוע, אחרת מדובר על מאמץ סיזיפי שיחזור על עצמו כל פעם עם קליינט חדש.

shachar
16-12-13, 10:26
עמוד עם מצלמת דמה ושלט אזהרה?

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk

מוני אורבך
16-12-13, 11:37
שער מתרומם או לחילופין עמודים מתרוממים יפתרו את הבעיה.
יקר, אבל לא יותר מדי

זרקו
19-12-13, 06:30
שלט קטן- "משפחת אברג'יל/אלפרון" על שער הכניסה יכול לעזור במשהו...

ועכשיו ברצינות, פעם הייתי מסנדל את האוטו שחוסם אותי וזהו. עד שמישהו אמר שיש סיכוי שזה לא חוקי. האם מותר?

eysham
19-12-13, 08:23
שלט קטן- "משפחת אברג'יל/אלפרון" על שער הכניסה יכול לעזור במשהו...

ועכשיו ברצינות, פעם הייתי מסנדל את האוטו שחוסם אותי וזהו. עד שמישהו אמר שיש סיכוי שזה לא חוקי. האם מותר?

גם אם זה חוקי... כדאי לוודא שברשיונות הרכב המסונדל לא כתוב איזה שם מיוחס....

moriseven
19-12-13, 08:27
אם זה רכב חברה, אז על פי חוק הוא מחויב במדבקה של איך אני נוהג? אם ישנה מדבקה, אתה יכול להתקשר אליהם ולהשאיר תלונה שהוא חוסם חניה ואם הקצין בטיחות של החברה עושה את עבודתו נאמנה, אז הוא מקבל הודעה בזמן אמת ויוצר קשר עם נהג הרכב שיזיז אותו, ישנם חברות שבנוסף לקצין הבטיחות גם הנהג עצמו מקבל SMS על התלונה.
לחילופין, אם אין מדבקה של איך אני נוהג והרכב בוודאות הוא רכב חברה, אתה יכול לזמבר את קצין הבטיחות ואת החברה עצמה. הקנס על פי חוק הוא עד 14,000 שקל לרכב ללא המדבקה.

-->