PDA

צפייה בגרסה מלאה : ויטרה vs סמוראי

גיאגיבור
17-12-13, 20:43
אהלן ג'יפאים יקרים, אני מחפש סמוראי בשבועות האחרונים ולאחרונה צצה לי השאלה למה לא ויטרה? סמוראי VS גימני זה נושא שחקרתי על בוריו וברור לי שיכולות השטח של סמוראי מתעלות על אלו של הויטרה. אך בכל זאת, נדמה שלויטרה יש מה לתת, במיוחד עם נותנים השקעה וטיפול מתאים על מנת להביא אותה למצב של נסיעות שטח ברמה גבוהה. נדמה גם שמבחינת נוחות כביש היא מציע יותר. בתכלס הייתי פשוט רוצה טיעונים בעד ונגד מבעלי ניסיון או בעלי דעות מושכלות. (אגב יש לי את הזמן והרצון להשקיע בטיפולים + התעסקות שוטפת במכניקה) .

שגיא S
17-12-13, 21:10
השאלה היא מה אתה מחפש = איזה סוג שטח?
ויטארה באמת אפשר להביא לרמה גבוה - יש לי חבר עם ויטארה עם סרן ברזל, 2 נעילות, יחסי העברה והכל - והיא נוסעת מעולה.
להביא אותה לרמה כזאת - המון המון כסף.

להביא סמוראי לאותה רמה - עולה פחות.

ויטארה יותר חזקה, ויותר נוחה בכביש זה נכון.

סמוראי קצר - באמת קצר אין בו הרבה מקום, ויטארה קצרה קצת יותר מרווחת אבל גם בה אין מקום.
סמוראי ארוך וויטארה ארוכה זה כבר משהו אחר.

אם אתה רוצה לקחת יותר משני אנשים - לא הייתי ממליץ על סמוראי, אבל גם לא על ויטארה קצרה לטיול של יותר מחצי יום.

8ball
18-12-13, 00:36
למה כן סמוראי, כי זה סמוראי. פשוט חזק ספרטני עביר ברמה מעולה במצב סטנדרט. למה לא קטן צפוף וסיוט כרכב יומיומי על הכביש.

למה ויטארה מתורבתת יותר מנוע חזק יותר משמעותית בדגמים החדשים יותר. מרווחת הרבה יותר. מראה אבל זה כבר טעם אישי. בסיס מעולה לשיפורים ושוק שיפורים די רחב. למה לא
עדינה יותר לכל מטפסי הקירות למיניהם דורשת יותר יצירתיות בשיפורים=יקר יותר.

לגבי מקום בטיול. שני הרכבים יתאימו לשני אנשים לטיול כמה ימים וגם אז הויטארה עדיפה מבחינת נפח אחסון בתנאי שמוותרים על המושב האחורי. מניסיון אם אתה בכיוון של טיולים ארוכים מעבר ליום יומיים חפש ארוכה או סמו ארוך.

GodsFather
18-12-13, 23:18
ארוך/ה ורק ארוך. אין שום סיבה מוצדקת לקחת ויטרה קצרה מול סמוראי קצר אם אתה רוצה לשפר עד הקצה, בארץ. הסמוראי יותר קל לשיפור בכל רמה שהיא. אם מדברים על ארוך אז יש הצדקה מסוימת להשקעה.

גיאגיבור
19-12-13, 20:38
אחלה חברה, תודה על התגובות. עכשיו אם כבר דיברתם על ארוך, הפרקטיות שבו באה לידי ביטוי בעיקר ברמת המקום והעבירות או יש לו יתרונות נוספים?

GodsFather
19-12-13, 20:45
פחות קופצני בגלל הבסיס הארוך יותר = יותר נוח (הכל יחסי כמובן, זה עדיין סמוראי)

שופוני כשזורקים תחת

s_n_p
19-12-13, 21:55
עם כל האהבה לסוזוקי, במצב של השוק הנוכחי היתי הולך עלפג'רו ידני,
אשר בסטנדרט נותן את מה שהסוזוקי לא יתקרב לאחר שיפורים.

GodsFather
19-12-13, 22:52
אני רוצה לראות פגרו ידני עושה את מה שזרקו או שכטר עושים או אודי או מורי או.... קיצר הבנת.

הכוכב הכחול
20-12-13, 09:28
אני רוצה לראות פגרו ידני עושה את מה שזרקו או שכטר עושים או אודי או מורי או.... קיצר הבנת.

++1

אלדר
20-12-13, 10:42
תקרא את זה
http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=3301&highlight=%F1%EE%E5%F8%E0%E9+%E5%E9%E8%E 0%F8%E4
http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=3347&highlight=%F1%EE%E5%F8%E0%E9+%E5%E9%E8%E 0%F8%E4

השאלה לאיזה רמת עבירות אתה רוצה להגיע?
גם לדעתי עדיף לחפש ארוך סמוראי או ויטרה.

ishc
20-12-13, 11:34
סמוראי ארוך זה סוג של סיקס ואם אתה משפר אותו אין לו שום יתרונות אמיתיים על הסיקס כולל בצריכת הדלק. ויטרה הוא רכב מתורבת יותר ועדין יותר ביום יום, אם מדובר בארוכה עדיף כבר לחפש גראנד ויטרה ארוכה ולפחות לקבל מנוע יותר נורמלי.

-->