PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ ברכישת רכב שטח למשפחה

יוני כהן
18-12-13, 17:21
שלום למומחים,
אשמח להכוונה והמלצות ברכישת רכב שטח לפי הקריטריונים והדגשים הבאים:
1. חובה ארוך - מדובר ברב למשפחה עם שני ילדים (בשאיפה להרחבה בהמשך...)
2. רכב שטח אמיתי -טוסון ראב 4 וחברים לא יתאימו, LOW חובה, נעילות 'אמיתיות' (לא מוגבל החלקה) רצוי מאוד או שלפחות תהיה אפשרות לשדרג
3. תקציב - איזור ה 90,000 אבל בכל מקרה לא יותר מ5 ספרות (עד 99,999 ₪...)
4. צריכת דלק - הרכב ישמש את אישתי במהלך השבוע ואין לי מניות בפז... ברור שכל הג'יפים "אוהבים לשתות" אבל זה בהחלט שיקול
5. אמינות - אני יוצא מתוך הנחה שרכב במחיר הזה ירצה לפגוש מוסך מידי פעם אבל אני מעדיף שלא ייפגשו יותר מידי

ברור לי שאני מחפש את הרכב המושלם ושאין אחד כזה (כשמוגבלים בתקציב) אבל אשמח למצוא את מה שיהיה הכי קרוב לזה

דגשים:
א. יש לי ניסיון בטיולי שטח אז אני מחפש רכב שידע גם לצלוח מקומות מאתגרים (ואולי אפילו שיעיז לנסות לעלות את זיק או את מחמל אבל ממש עיתים רחוקות) רוב הטיולים שלי 'רגועים' עם 'אטרקציה' פה 'אטרקציה, שם אבל כשיש כבר אטרקציה אז תן לעבור אותה בכיף.
ב. המועמדים שאני הגעתי אליהם (למרות שאני בטוח שיש עוד ובשביל זה אני כאן): לנד קרוזר 2004-2005, פאג'רו 2007-2008 (מצדיק 3 שנים בשנתון בשביל אותו מחיר פחות או יותר ?!?!?), צ'ירוקי 2008-2009 (עלינו עוד שנתון באותם מחירים...)
ג. אם מישהו מכיר מקום שבו אפשר לבדוק נתונים טכניים לגבי כל דגם ושנתון זה גם יכול לעזור

המון תודה מראש !!!

G-Jimny
19-12-13, 11:22
אני בדיוק בהתלבטות כמו שלך... והגעתי לאותם מתמודדים רק התקציב שלי קטן יותר ומן הסתם השנתונים שאני מכוון אליהם הם קצת נמוכים יותר...

מבירורים שעשיתי אצלנו בעבודה מכמה ג'יפאים עם פג'רו/טויוטה כל אחד ממליץ בחום על מה שיש לו :) כך שההמלצות הללו לוקות בחוסר אובייקטיביות...

מעניין מה דעתם של המומחים כאן...

raanan
19-12-13, 14:16
לפותח השרשור :
א. רנג'לר אנלימטד (הכי לשטח אך צפוף יותר מהאחרים. פחות מפנק ונוח בכביש. שים לב, מנוע בנזין)
ב. לנדקרוזר
ג. האמר H3 (צפוף, תדמית, מנוע בנזין)
ד. פאג'רו (בכביש טוב יותר מהלנדקרוזר בזכות 4 מתלים נפרדים ושלדה אחודה. בשטח נופל מהלנדקרוזר בדיוק מאותם סיבות שהוא טוב יותר בכביש).

בהצלחה
רענן

IlanHadar
19-12-13, 15:23
צ'ירוקי 2008-2009 (עלינו עוד שנתון באותם מחירים...)
ג. אם מישהו מכיר מקום שבו אפשר לבדוק נתונים טכניים לגבי כל דגם ושנתון זה גם יכול לעזור

המון תודה מראש !!!

בתקציב שלך בשנים האלה אתה נופל על דגם הלרדו ללא הילוך נמוך שים לב.
לגבי גרנד ומידע תעשה חיפוש בפורום המתאים, יש הכל.

grand
19-12-13, 16:03
אילן.
למרבה הפלא כמעט ואין הבדל במחירים בין הלרדו המעפן ללימיטד 4.7, אולי בגלל דעות קדומות שקטן זה טוב וחסכוני, וואלה לא יודע,
בתקציב של הבחור ניתן עם קצת סבלנות מזל וכושר התמקחות טוב להשיג גם לימיטד 4.7 2008.

-->