PDA

צפייה בגרסה מלאה : בלייזר לא מניע

hem
27-12-13, 11:54
חברים יקרים, זקוק לעזרה..
מדובר בבלייזר בנזין, שנת 90...הזרקה חד נקודתית.
הכל החל לפני כמה ימים...התנעה קשה בבוקר, חשדתי שמזג הקר הוא הגורם. אחרי יומיים, ההתנעה הקשה החלה להופיע גם במהלך היום...
אחרי התנעה, המנוע עבד עגול...ללא רעידות,,,נסיעה רגילה לכל דבר...
במהלך השבוע היו מספר פעמים שבמהלך נסיעה, היתה תופעה של Back Fire עם עשן שחור ושוב היה חוזר לעבוד רגיל...
לפני יומיים, במהלך נסיעה הביתה על כביש החוף, המנוע החל לגמגם...וכבה...ומאז מסרב להתניע...
ממצאים: דלק מגיע...המתזים עובדים ומרססים...ניצוץ יש....סטרטר יש....התנעה..אין..!!! עושה קולות של רוצה...נשמע כאילו הוא תופס...אבל לא....
ניסיתי להתיז דלק (אתר..) ישירות למתזים....לא מניע...
חשבתי והיה נראה לי שהניצוץ חלש מדי...החלפתי מודול הצתה...לא מניע...
רוטור במפלג מסתובב....לפני שנה הוחלף מפלג חדש...
בדקתי כבלים של הפלגים..( הוחלפו לחדשים לפני שנה..) חשבתי אולי מקצרים לגוף...לא מצאתי כל סימן לכך...
עזרה ורעיונות יתקבלו בברכה.

שבת שלום
חמי

asafpeleg
27-12-13, 14:02
אהלן.
בתור התחלה הייתי מנסה לנקות את מגעי חיישן הוואקום (בגלל בעשן השחור) ולבדוק שצינור הוואקום שמחובר אליו מחובר כראוי וללא קרעים\ סדקים. מכיר אותו? יודע איפה הוא יושב?
באותה ההזדמנות,לא יזיק לעבור גם על הקונקטורים של שאר החיישנים (מצערת, טמפ').

shmulikbg
27-12-13, 18:38
בדוק לחץ דלק.

dodge
28-12-13, 21:25
גם לי החלה אותה תופעה החלפתי מספר חיישנים ללא הועיל . פשוט נשבר לי הבאתי סעפת וקרבורטור אדלברוק וזהו תענוג.

הייתה לי מחשבה לעשות זאת מזמן אבל התקלה גרמה לי להזדרז מחר הרכב יצא מהמוסך אני יוכל לתת לך רשמים לגבי איכות נסיעה כוח

hem
03-01-14, 14:21
נפתרה הבעיה..קוייל חדש...ושוב מנגן..

shmil
03-01-14, 20:28
ממצאים: דלק מגיע...המתזים עובדים ומרססים...ניצוץ יש....סטרטר יש....התנעה..אין..!!!
??????????

hem
03-01-14, 22:35
חחח....אכן ניצוץ היה...אבל חלש מאוד וצהוב.......לא משהו שיניע מנוע.....נרכש חדש...נגיעה בסטרטר והכל חזר לקדמותו....

dodge
04-01-14, 12:08
אני לא בטוח שמצאת את הפיתרון . אני אשמח אם תעדכן עוד שבועיים האם הבעיה חזרה תודה

hem
04-01-14, 13:39
תראה...ממש לפני החלפת הקוייל, ניסיתי להתניע...כלום...לא עושה סימנים של רוצה...
החזקתי את החדש ביד, חיברתי חוטי חשמל, נגיעה בסטרטר...התנעה חלקה מנוע מגרגר....נראה לי שאכן זה הפתרון....
אני יעדכן עוד שבוע..שבועיים.....

-->