PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסך מגע מקורי לרנגלר

Ranvahaba
01-01-14, 23:28
היי

ברצוני להזמין מסך מגע מקורי לרנגלר 2013 שיתחבר לדיבורית עם GPS מובנה וכיו"ב

האם למישהו יש ניסיון עם רכישה כזאת כאן בארץ ? אשמח לקבל עלויות

חשבתי על אפשרות להזמין מערכת כזאת מחו"ל אבל לא ברור לי אם יש אפשרות לכייל אותה לארץ ( הבנתי שברדיו ביבוא אישי יש בעייה עם התדרים )
אם כן אז אשמח לקבל הפנייה לאתרים בנושא והערכת מחירים.

תודה וסוף שבוע טוב.

IlanHadar
02-01-14, 07:04
רן,

מערכת uconnect דגם אירופאי תעבוד בארץ ללא בעיה, תתחבר לדיבורית המקורית אם יש או שאפשר להתקין.

אין למערכת מפות של ישראל, גם אין אפשרות להתקין.

KOOKE
02-01-14, 08:35
סליחה על השאלה אבל למה דווקא מקורי? בגלל החיבור לכפתורי השליטה מההגה?

יש בארץ מערכות מולטימדיה בכל רמת מחיר ואיכות עם מסך טאץ׳ ולכולן אפשר להתאים מתאם גה שיאפשר את החיבור שלהן לכפתורי השליטה שבהגה.

למיטב זכרוני ברנגלר 2013 המצב אינו שונה מבחינה מיקום המערכת בדש בורד מהשנתונים הקודמים- הכוונה היא שהמערכת המקורית אינה חלק איטגראלי מהדש בורד וכל מערכת מולטימדיה דאבלדין תשתלב שם היטב.

מיי טו אגורות

klam
02-01-14, 08:39
התקנתי פיוניר דאבלדין בארץ ויש שליטה מההגה.

eysham
02-01-14, 09:01
ואם מישהו מכם זורק לזבל את המערכת המקורית** ... לא לשכוח לשלוח לי פתק עם נ.צ. של הפח... :)

** אם הוא קולט תדרי רדיו ישראליים

Ranvahaba
02-01-14, 12:20
לגבי תוכנות ניווט, יש אפשרות להתקין תוכנות ניווט כמו עמוד ענן וכו על על מערכת ?

לגבי הצורך במערכת מקורית, זה היה בשביל השליטה מכפתורי ההגה. טוב לגעת שלא צריך את המערכת המקורית בשביל זה, אני מתאר לעצמי שזה יחסוך לי עלויות. יש בכלל יתרון מסוים למערכת המקורית מבחינת איכות / פונקציות נוספות שלא יהיו במערכות אחרות ?

לגבי הפיוניר דאבלדין, אשמח לקבל חוחת דעת ואת מחיר המערכת + התקנה.

תודה.

klam
02-01-14, 12:28
קיבלתי את המערכת מהיבואן והוא התקין, כולל תכנת ניווט לא משמעותית (I GO 8 + שטח). לא יודע אם אפשר עמוד-ענן - נראה לי שאין בעיה כי יש למערכת כרטיס חיצוני אבל לא ניסיתי.

KOOKE
02-01-14, 18:40
למיטב ידיעתי בגלל שמדובר במערכות שעובדות עם תוכנת אנדרואיד לא ניתן להתקין עמוד ענן. תוכנות ניווט כמו אייגו כן.

fanta
03-01-14, 13:37
אני עם מערכת מקורית וגם חושב להחליף בגלל כיול התדרים ואפשרות הנווט שלא עובדת (אין מפות ישראליות).
מבחינת עלויות נראה לי שעלות\תועלת מירבית יש לפיוניר, אבל אחד היתרונות של המערכת המקורית היא ההארד דיסק עם 30 גיגה, לא בטוח שתמצא את זה בפיוניר או בדומיו.

Ranvahaba
03-01-14, 14:21
מישהו מכיר מערכת ספציפית שעובדת עם עמוד ענו / TWO NAV ? במערכות כאלו יש בד"כ GPS מובנה ??

-->