PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה לפני רכישה של טראנו

רנבה
04-01-14, 22:48
ראיתי טראנו שנת 96 בנזין ידני יד שלישית עם 250000 ק"מ. המוכר רוצה 25000 שקל. על פניו הג'יפ נראה שמור והמוכר טוען שהוא אצלו שלוש שנים ומעולם לא נסע איתו בשטח. הייתי מאוד מודה לעזרתכם אם תוכלו לעזור לי אם השאלות הבאות:
1. האם נראה לכם כי המחיר הגיוני? בלוחות המודעות ראיתי כי הטווח הוא בין 15 ל 30. יש לומר שלמעט מגן גחון אין שיפורים נוספים
2. מה מידת האמינות שלו בהתחשב בזה שהרכב בן 18?
3. האם כדאי לקחת אותו למכון בדיקה? או שעדיף מוסך שמתמחה בתחום? ואם מישהו יכול להמליץ לי על מוסך אודה לו.

אודה לכם על כל אינפורמציה שתוכל לעזור

אמיר ב.א
04-01-14, 22:57
קשה לדעת מה האמינות של הרכב הספציפי - מאוד תלוי בכמה היד האחרונה טיפלה בו טוב.

לגבי המחיר גם תלוי באיך הרכב מטופל - אתה צריך לראות כמה שיותר רכבים יד שניה מהשנתון הזה , ויהיה לך יותר נתונים להחליט.

בגדול ,מוסך טוב עם ידע בתחום , יתן תוצאות יותר מתואמות עם המציאות , מאשר מכון בדיקה רגיל.

ממה שניראה לפי השאלות , אתה לא יותר מידי עם ניסיון בתחום ולכן כדאי לעשות בדיקה .

רנבה
05-01-14, 07:48
קשה לדעת מה האמינות של הרכב הספציפי - מאוד תלוי בכמה היד האחרונה טיפלה בו טוב.

לגבי המחיר גם תלוי באיך הרכב מטופל - אתה צריך לראות כמה שיותר רכבים יד שניה מהשנתון הזה , ויהיה לך יותר נתונים להחליט.

בגדול ,מוסך טוב עם ידע בתחום , יתן תוצאות יותר מתואמות עם המציאות , מאשר מכון בדיקה רגיל.

ממה שניראה לפי השאלות , אתה לא יותר מידי עם ניסיון בתחום ולכן כדאי לעשות בדיקה .

אמיר אני מודה לך מאוד על תגובתך. אתה צודק אין לי נסיון כמעט בכלל בתחום. אבל יש לי חולם שאני רוצה להגשים. אתה מכיר מוסך באזור המרכז השרון שאוכל לקחת אליו את הרכב?

-->