PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה לאפליקציית ניווט לאייפון

de fox
05-01-14, 00:16
מעוניין האפליקציה שיודעת להציג מיקום על מפה טופוגרפית. שניתן להקליט מסלול על מפה ושניתן לשמור על המפה נקודות ולתת הערות. לא צריכה להיות חינם אבל שתהיה נוחה ויעילה

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

ishc
05-01-14, 07:23
אני משתמש כבר שלוש שנים בטופומאפ ומאוד מרוצה

scheinery
05-01-14, 07:23
topomap לא חינמית אבל בהחלט נותנת תמורה טובה
ניתן תמורת תשלום נוסף לרכוש מפות סמ"ש או מפות שבילנט והיתרון שהמפות שמורות על המכשיר ואין צורך בחיבור אינטרנט.
אפשרות להקליט מסלולים ולשמור נקודות עניין בדומה לעמוד ענן

erezgur
05-01-14, 09:39
האפשרויות שלך (ללא סדר קדימויות) הן:
TopoMap
עמוד ענן
TowNav של CompeGPS

כעת חפש קצת מידע עליהן, התרשמות מאנשים המשתמשים בהן והכי טוב - נסה למצוא מישהו כזה ולהתרשם אישית.

ארז גור

de fox
05-01-14, 11:51
הורדתי את עמוד ענן ואני לא מסתדר איתה. כלומר לראות מיקום זה בסדר אבל כל שימוש אחר הוא נתקע, בקיצר לא התרשמתי...
צחי, אתה יכול לתת איזו סקירה קצרה על Topomap מה הצרכים שלך, איך אתה משתמש בה, יתרונות\חסרונות?
תודה

boaz avrahami
05-01-14, 12:00
איזה אייפון דגם ומערכת הפעלה ואיזה גרסת עמוד ענן?

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

de fox
05-01-14, 12:27
איזה אייפון דגם ומערכת הפעלה ואיזה גרסת עמוד ענן?

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

אייפון 5C IOS7 גרסת עמוד ענן - זו שיש באפסטור

boaz avrahami
05-01-14, 13:02
היתה גרסה עד לפני שבועים שהיתה באמת נתקעת. זו שעכשיו באפסטור עובדת אצלי טוב.

בדוק שאתה מעודכן.

לי יש את כל השלוש תוכנות ועמוד ענן יחסית הכי נוחה לעבודה.

אתה מוזמן לבוא להתרשם

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

de fox
05-01-14, 22:04
עמוד ענן חינמית אבל ללא מפה טופוגרפית בגירסה החינמית שלה. כך שבשביל לקבל מפות לבנות היא זהה במחיר לטופומפ. לא?
מהתרשמות שלי טופומפ מציעה יותר גמישות בבחירת רשת קורדיאטות ,בהקלטות של המסלול, בהצפנת המפה (סיבוב המפה). דבר נוסף - עושה רושם שעמוד ענן לא תואם בצורה מלאה את הממשק של האייפון, זה בא לידי ביטוי במיקום הלחצנים שקשה לתפעל (בהיקף של המסך, כפתור הביטול נמצע על סימון מצב הסוללה של הטלפון וקשה ללחוץ עליו).

ishc
05-01-14, 22:39
אני משתמש בתוכנה כ-3 שנים בכל טיול. התוכנה לא מושלמת אך לאור מגבלת גודל המסך בנייד היא עושה עבודה מצויינת.
אופן השימוש הוא שלי הוא כזה: אני מתכנן את המסלול על עמוד ענן במחשב, שומר את הקובץ ומעלה אותו לתוכנה דרך האתר שלהם ובעצם עוקב אחרי קו בטיול. בדר"כ אני גם דואג להעלות נק' עניין.
לי הספיקה מפה לבנה, אני לומד את אופן המסלול מראש ואז יודע להתמצא לפי המפה הלבנה, אני גם מאמין שבגודל המסך של האייפון מפת סמ"ש לא כל כך שימושית.
יצא לי גם לנווט עם התוכנה תוך כדי שינויים בטיול ללא סימון אבל זה לא פשוט ושוב גודל המסך מקשה על ניווט כזה.
ביחס ישיר למחיר התוכנה עושה עבודה מצויינת, אם היה לי אייפד למשל כבר הייתי משקיע בטונאב כי גודל המסך מאפשר לנצל את היכולות שלה.

boaz avrahami
05-01-14, 23:18
טופומאפ מאוד נחמדה וקלה לתפעול אבל יש לה מגרעה אחת גדולה.
לא ניתן ״להקטין״ את המפה ולראות איפה אתה נמצא ולאן אתה מתקדם.
אתה רואה שנים שלושה קילומטר סביבך וזהו.
בנוסף נקודות העניין בטופומאפ הרבה פחות איכותיות מעמוד ענן.

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

de fox
05-01-14, 23:35
לי יש בראש להשתמש באפליקציה כמשלימה לניווט עם סמ״ש ואז לא מטריד אותי מה שאתה מתאר בועז. עדיין מפריע לי ממשק הלחצנים של עמוד ענן עם הטלפון אצלי... בסופו של יום עושה רושם שאני יעשה שימוש משולב של טופומפ עמוד ענן ומפת סמ״ש. השימוש בהקלטת מסלול מעניינת אותי לרכיבות עם אופנוע שטח באזורים מרובי שבילים/סינגלים חדשים כך אוכל לחזור הביתה ולשחזר איפה ביקרתי

boaz avrahami
06-01-14, 00:16
אז אולי הטופומאפ באמת טובה יותר עבורך.
יש לה יתרון לעומת עמוד ענן.
אתה יכול להתקין אותה גם על האייפד אם אתה מסונכרן באותו חשבון איטיונס אליו.

משימוש דומה לשלך על הטרקטורון אני באמת משתמש בטונאב אבל הכפפות מאוד מגבילות את התפעול והמסך באיפון די קטן

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

-->