PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך מתמודדדים עם מחדלים ושירות גרוע של דואר ישראל?

torchak
23-01-14, 16:42
אולי למישהו יש ניסיון או רעיונות, אשמח לשמוע:
לפני כ-4 חודשים הזמנתי איזשהו מוצר מ Aliexpress ולהפתעתי ודאבוני, המוצר בושש להגיע.
בדקתי עם המוכר, מסתבר שזה התעקב איזה תקופה בדואר בסין לא ברור למה אבל בסופו של דבר נשלח לארץ.
בימים האחרונים גילתי שהמוצר היה בארץ, הגיע לאשקלון (לא ברור למה, אני גר באיזור השרון) ונכתבה ההודעה הבאה: "דבר הדואר האמור הועבר ליחידת הדואר המרכזית אשר באשקלון ומופנה אל מענו החדש של הנמען בהתאם לבקשתו. דבר הדואר האמור הוטס לחו"ל". דיברתי עם מודיעין דואר ונמסר לי שהייתה בעיה בכתובת והמוצר נשלח חזרה לשולח. מיותר לציין שלא ביקשתי שום הפניה למעני החדש, מעולם לא גרתי באשקלון או באיזור הדרום ואני גר בכתובתי הנוכחית כמה שנים טובות.
למה, קיבינימט, הם החליטו לשלוח את זה חזרה לחו"ל כשאני יודע בפירוש שלא הייתה טעות בכתובת. למה לא יצרו איתי קשר טלפוני (מס' הטלפון היה על החבילה)?
השולח צילם את החבילה לפני שהוא שלח אותה לארץ. בדקתי איתו את הכתובת ואת מספר הטלפון. לא היה שום מקום לטעות. הכתובת הייתה נכונה. בנוסף לכל זה, החבילה גם לא הגיע חזרה לשולח.
מה אפשר לעשות עם השירות הנוראי והמבזה של דואר ישראל? זה לא פעם ראשונה שהם עושים לי את זה (פעם חבילה שלי הגיע לת"א כי הם התבלבלו וחשבו ששם הישוב שלי זה שם רחוב, והחליטו לשלוח את זה לת"א. בסוף החזירו לחו"ל כי "לא באתי לקחת"). איך אפשר לגרום לדואר ישראל העלוב הזה לקחת אחריות על טעויות שלהם
שבנתיים עולות לי מאות שקלים?
אשמח לכל רעיון יצירתי יותר או פחות.

תודה.

erezgur
23-01-14, 18:24
אין לי רעיון יצירתי, רק רציתי לספר שעברתי חוויה דומה עם פריט שהגיע מאותו מקום.

כדי לקבל הכסף בחזרה מול הספק, פניתי למנהלת סניף הדואר והיא מצאה את הבעיה בסטטוסי המעקב הפנימיים של הדואר (בסטטוס שבאתר כל זה לא הופיע) ודרשתי שזה ישתקף בסטטוס החיצוני כדי שהמוכר יראה שהוא מקבל בחזרה את הפריט ויוכל לזכות אותי.

יומיים לאחר מכן זה אכן הופיע בסטטוס החיצוני וקיבלתי הכסף בחזרה.

ארז גור

idanw
23-01-14, 20:33
לצערך, אין לך הרבה מה לעשות.
מי שאחראי לדבר הדואר עד הרגע שאתה חותם עליו, זה השולח - כך הדואר רואה את זה.
אני יכול להעיד שהדואר עומד מאחרי הטעויות שלו וכאשר חבילה לא מגיעה ליעדה, הוא מפצה בהתאם - אבל שוב, השולח הוא זה שצריך לדאוג לזה.

עידן

-->