PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחשב לילדים... אולי mini pc או משהו בסגנון?

נמרוד
23-01-14, 21:37
המחשב של הילדים די קורס. לא וירוסים, פשוט איטי וגמור וגם כך ישן.

יש לי מסך 24 אינץ' מצויין ספייר בלי שימוש. חשבתי בהתחלה להביא איזשהו מחשב שולחני משומש עם וינדוז 7, או אפילו חדש.

ואז נתקלתי במחשבים קטנים כאלו בלי קופסה, שמדביקים מאחורי המסך. יש כאלו שהם וינדוז ובחיפוש ראיתי שיש הרבה מבחר - במחירים של מאות שקלים בודדים. רשיון של וינדוז עולה פי שתיים מהמחשב עצמו!

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=mini+pc+%27%D7%9F%D7%9E%D7% 92%D7%9D%27%D7%93&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR12.TRC2.A0 .Xmini+pc+windows&_nkw=mini+pc+windows&_sacat=0

ויש כאלה שהם בכלל אנדרויד. המחיר גם נמוך מאד ולא צריך לשלם מיסים למייקרוסופט. בעצם אני מניח שבכל מקרה לא צריך...

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=m570.l1313.TR0.TRC0.Xmini +pc&_nkw=mini+pc&_sacat=0&_from=R40

אני יודע שיש כאן מומחים רציניים - מה אתם אומרים? הצרכים - משחקי אינטרנט (מוגבי, מיקמק וכאלו...) סרטים, יוטיוב,יהיה נחמד אם גם אופיס, מסמכים ומצגות לבית הספר, אך לא חובה בשביל זה יש את המחשב ה"גדול" בחדר העבודה של ההורים.

Saar
23-01-14, 22:33
נמרוד,

אני לא מכיר את המחשבים האלו, אבל, אם אתה קונה משהו כזה, לא אנדרואיד.
יש לאנדרואיד הרבה מאוד יתרונות, אבל הוא עדיין לא תחליף לווינדוס - הזכרת בעצמך אופיס.....
הילדים יצטרכו להכין עבודות ושיעורים לבית הספר, הרבה פעמים בעזרת המחשב, בבית הספר עובדים עם ווינדוס, בינתיים...

boaz avrahami
23-01-14, 22:41
מצטרף לסער.
קנה מחשב שמתאים לחלונות 7 ואני בטוח שתמצא את הדרך להתקין עליו מה שצריך בשביל לעבוד בסטנדרט המקובל.
אופן אופיס אולי טוב באנגלית אבל לא רציני בעברית.

הדונגלים האלו זה לדעתי מין סוג של נגן סרטים/ סטרימר. לא נראה לי שניתן להתקין על זה משהו בכלל.
יציג כנראה מה שעובד על הענן ולא הרבה מעבר לכך.

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

בוזי
23-01-14, 23:55
מיקמק לא עובד על אנדרואיד.
גם השני לא (איך קוראים לו... אקולוקו).

זה די סותם את הגולל.

rosc
24-01-14, 07:10
יש באתר פלונטר מחשבים מסוג זה, רכשתי לאחרונה עם i3, במחיר זהה

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

yes1952
24-01-14, 07:17
אדון נמרוד
יש לי בחנות מחשב נייד עם מסך קטן
המסך מאוד חולה(נשבר)
המחשב מצויין
למה אני לא מפעיל אותו?
אני מתעצל לתקן את המסך וגם מפני שיש לי עוד כמה מחשבים סביבי
בקיצור-תבוא תיקח תחבר למסך שלך המיותם ויש לך מחשב לכל דבר
הטלפון בחתימה

Tsafrir
24-01-14, 09:18
מחשב לילדים זה לא רק מפרט טכני (אישית חושב שזה הפחות חשוב).
מחשב אמור לשרת את ההתפתחות שלהם מבחינת למידה, יצירה, הנאה ועוד.
לכן, זה לא מקרה שבארה"ב למשל, במערכת החינוך היתה/יש דומיננטיות למחשבי מקינטוש.
שווה לבדוק את הכיוון.

-->