PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזמנת ניתוק מוט מייצב באיביי

שחר.ז.כ
10-02-14, 14:40
שלום לכולם.
שמי שחר ויש לי ZJ מוגבהה 2" ורציתי להזמין דרך האיביי ניתוק מוט מייצב של JKS בעלות של 157$ + 66$ משלוח
ורציתי לשאול האם יש למשהו נסיון בהזמנת חלק דומה והאם יש צורך לשלם מיסים נוספים?
האם צריך אישור ממשרד התחבורה לחלקים כאלו?
כל עזרה תתקבל בברכה.
תודה.

זה הקישור לחלק...

http://www.ebay.com/itm/JKS-Quicker-Disconnects-XJ-Cherokee-MJ-Comanche-ZJ-Grand-Cherokee-2-4-Lift-/141078136887?pt=Motors_Car_Truck_Parts_A ccessories&hash=item20d8e98837&vxp=mtr

lizard
10-02-14, 17:36
כן צריך וכדאי שתוודא קודם דרך מי שולחים לך את המוצר.
אני כרגע אוכל חרא מUPS כי הגנבים האלה רוצים 300$ על משלוח של 125 דולר. זה בנוסף לכסף שכבר שלמתי על משלוח.
הכי טוב לדעתי זה להשתמש בBUY2USA.

עם זאת יאמר שהזמנתי עכשיו קלאץ' ושמש מאיביי וזה הגיע דרך פדאקס בלי בעיה בכלל כולל שחרור ועבודה מול משרד התחבורה. לאיביי יש איזה סוג של שיתוף פעולה עם פדאקס ואתה כבר מראש משלם על כל ההוצאות. בתכל'ס זה יוצא שבמקום לשלם לחברת משלוחים עוד איזה 150 דולר בארץ על זה שישחררו לך את החבילה, אתה משלם עוד איזה 150 ש"ח בלבד וזה סכום כבר סביר.

אז לפני שאתה מזמין, תבדוק דרך מי ואם משלוח בארה"ב הוא חינם אז עדיף לך לשלוח לBUY2USA או חברה דומה ולשלם להם.

2 האגורות שלי...

grand
10-02-14, 17:46
להזמין מנתקי מייצבים בדרך רגילה זו התאבדות, הסיכוי לאבד את הכסף ואת המוצר בגלל אישורים כאלה ואחרים גדול, אלא אם כן אתה משתמש בפתרונות ייבוא יצירתיים...
תבדוק בלוחות המודעות כאן וב 'wranglerlife לדעתי בחור בשם שופינסקי הידוע בכינויו "אברהמלה" מציע למכירה מנתקים כאלה כאן במחיר דומה למה שציינת.

3 האגורות שלי....

boaz avrahami
10-02-14, 18:47
בואו נפתח את זה פעם אחת....
במקרה יש לי כאלו מנתקים מותקנים ואני חושב שזה אחד הקשקושים הכי מיותרים ששמתי בג׳יפ.
לא מבין למה בכלל השקעתי בזה כסף במקום לרכוש את הזולים הפשוטים.

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

שחר.ז.כ
10-02-14, 19:36
קודם כל תודה על היעוץ.
בדקתי כבר ב BUY2USA והם לא מוכרים את המוצר אבל אולי הם יעשו את המשלוח ושאר הבירוקרטיה.
בועז...לדעתך עדיף להזמין מינוביץ מוטות חדשים בכמה מאות (כי שלי כבר בלאי) ופשוט לייצר לבד ניתוק מהיר???

lizard
10-02-14, 20:04
BUY2USA לא מוכרים אבל אם אתה פותח אצלם חשבון (בחינם) אתה מקבל כתובת למשלוח בארה"ב ולשם אתה שולח את כל הדברים שלך. יאמר שלמרות שלי עוד לא עשו בעיות וביקשו אישורים מיוחדים, זה יכול לקרות. עם זאת, לדעתי זו הדרך הפשוטה, אולי לא הכי זולה, להביא חלקי רכב ודברים אחרים מארה"ב.
כשבררתי על משלוח של מוצר כלשהו שלא קשור לרכב מאמזון רצו רק על המשלוח 700 שקל, המוצר עלה 100 שקל. דרך BUY2USA זה עלה לי 200 שקל בדואר אוויר. אחרי שבועיים היה אצלי.

תקנה מייצבים פשוטים ותעשה את הניתוק בעצמך, אשמח לעזור אם תרצה.

Saar
10-02-14, 20:23
בועז, למה זה מיותר?
אני מכיר בעל XJ שמאוד מרוצה מזה.

boaz avrahami
10-02-14, 22:25
לא אמרתי שאני לא מרוצה מזה אבל לטעמי אפשר להסתפק במיצבים כמו של ראףקאנטי וכו' שעולים חצי מחיר.
ב ZJ ממילא אי לך מקום לשים מנותק ואתה קושר אותו.למגן..
אני לא רואה את היתרון המובהק של JKS

JustDoB
11-02-14, 11:44
אני מסכים עם בועז שגם מוצא פחות מושקע עושה אחלה עבודה. שלי RC ואני מאוד מרוצה.
אני ייצרתי לבד לפני כן אם אתה רוצה את שלי xj אגב דבר איתי בפרטי.
בכל מקרה גם משרד התחבורה עלול לעשות לך חיים מאוד קשים. תביא לבד...

Sent from my XJ

שחר.ז.כ
11-02-14, 12:35
היי חברים...
החלטתי לקנות שתי מוטות חדשים מינוביץ שבשני הצדדים יש בוקסות (כי בשלי יש צד אחד עם תפוח) ולייצר לבד "ח" ופין לפירוק מהיר.
המחיר לדעתי לא יעבור את ה-300 ש"ח (2 מוטות=290 ש"ח).
אני יזמין אותם ויעביר תמונות בזמן ואחרי הייצור...
שוב תודה לכל מי שענה והציע את עזרתו.

Saar
11-02-14, 15:30
שחר,

הייתי בסרט הזה :)
המחיר לא יעבור אבל יש סיכוי יותר מסביר שתתקל בדפיקות וחופשים במוט.
אלא אם תשקיע בבושינגים וכו' ואז כבר תגיע למחיר של מוצר סדרתי...

boaz avrahami
11-02-14, 15:33
אני הייתי מזמין כאלו ושולח לארץ דרך ג׳ו או אפילו בלי להתקשקש דרך buy2usa ישר.
לא חושב שזה אסור ביבוא ואפילו יעצר.
אם ארוך מקצרים מעט

http://bit.ly/1jQVEUI

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

שחר.ז.כ
17-02-14, 17:07
היי חברים.
סיימתי להכין את המוט מייצב והניתוק היחסית מהיר(במקום פין השתמשתי באום שיתפוס חזק יותר- הבדל של עוד דקה בפירוק והרכבה).
קניתי מינוביץ שתי מוטות של גראנד שנת 2000 ומעלה שמגיע עם בוקסות משני הצדדים והוא ארוך ב 4 ס"מ מהמקורי שלי שעלו 150ש"ח ליחידה.
יצרתי זווית בעובי 5 מ"מ שלא עלתה. קניתי ברגי 1/2 וברגי 3/8 +אומים ניילוק ורגילים +טבעות שטוחות וקפיציות והכל ביחד עלה בערך עוד 40 ש"ח.
את התפיסה של המוט עשיתי בפשטות עם גומיות עגולות קצרות וווים ונבחר המקום לעיגון בכדי שהצמיג לא ייגע במוט בסגירה מלאה.
לאחר נסיעת מבחן בתעלה עמוקה, בשטח ובכביש... אין רעשים כלל והרכב רך יותר.
עוד מעט נצא לצלם ואני יעביר תמונות.

foxy
18-02-14, 19:39
אני עוד לא ניתקתי ומורכבים לי בגראנד של jks לא מבין מה מיוחד בזה

זרקו
28-04-15, 18:39
מקפיץ שרשור:

מה ההבדל בין

JKS Quicker Disconnects XJ Cherokee, MJ Comanche, ZJ Grand Cherokee 2-4" Lift

ל: FREE 48-STATE SHIPPING - JKS Sway Bar Disconnects TJ+XJ+ZJ

?

אני יכול להביא במזוודה כך שהכאב ראש של המכס יחסך.

danny_aaron
29-04-15, 16:12
היי
אני הזמנתי את זה :
http://www.ebay.com/itm/271849316064
תרצה תכין בורג לשליפה מהירה וניתוק בשטח .

בשביל המחיר המעולה שהם הגיעו אליי זה מעולה והרבה יותר טוב מהמייצבים עם התפוח באמצע .

-->