PDA

צפייה בגרסה מלאה : היתיעצות בקשר לקנית קומפרסור ARB

נועז מוסא
13-02-14, 16:24
אני מעונין לקנות את הקומפרסור בקישור

http://www.ebay.com/itm/ARB-CKMA12-On-Board-High-Performance-12-Volt-Air-Compressor-/400388246949?pt=Motors_Car_Truck_Parts_A ccessories&hash=item5d38ffcda5&vxp=mtr

אבל ליפני כמה שאלות !

1) הוא מתאים לסמוראי ?

2) אני קונה אותו לניפוח אוויר ביציאה מהשטח האם הוא מתאים ?

3) בעתיד במידה ואני ירצה להתקין נעילת דיפרנצל של ARB הוא יתאים ?

4) והשאלה המכרעת האם זה מחיר טוב ואם מישהוא יודע כמה זה עולה בארץ ????

צור
13-02-14, 17:03
חבל על הכסף באם הוא רק למטרת ניפוח תקנה סיני בלכ או כל חנות אחרת
עד שתצטרך אותו לנעילות יעברו הרבה מים ואז גם יסתבר לך שהנעילה שאתה רוצה לא מתאימה או שהמחיר כלול
שורה תחתונה
סיני בארץ

נועז מוסא
13-02-14, 17:32
אני לא רוצה ליקנות משהוא שעוד שנה יגמר ... לגבי הכסף עכשיו יש לי ...מה יהיה מחר לא יודע :rolleyes:

לגבי הנעילה ראיתי שמוכרים במכמה מקומות את זה בניפרד ... (יש מצב שהוא לא מתאים לנעילה של ARB?)

אם יש לך המלצה על קומפרסור רגיל (אכותי שיחזיק) לניפוח שיהיה מותקן באופן קבוע על הרכב אשמח לשמוע אולי באמת נלך על האופציה הזאת ! .

asypeer
13-02-14, 18:31
יש בל.כ קומפרסור של tmax שיעלה אומנם יותר מכל סיני של הום סנטר אבל עדיין יותר זול ממה שבלינק עם כל המשלוח והמכס, והוא גם יחזיק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

asypeer
13-02-14, 19:16
http://www.lkltd.co.il/web/8888/nsf/prolookup.taf?&_id=135159&did=3508&title=%EE%E3%E7%F1%20t-max%2012v%20%F1%F4%E9%F7%E4%20%EB%F4%E5% EC%E4

Sent from my iPhone using Tapatalk

omri_t
13-02-14, 19:18
אם החלטת לרכוש כזה ואינך מעוניין לשמוע דעות שונות אלא רק לקבל חיזוקים- אל תשאל שאלות...

תקרא מה כתבו לך החבר'ה.

הקומפרסור של ARB לא נועד ופתחות מתאים לניפוח צמיגים.
אגב, הוא מיוצר בדיוק בסין...

בל.כ יש 3 סוגים שבהם התנסו הרבה מאוד חברים מהפורום.
הניסיון איתם מצויין, הם עושים את העבודה ושורדים.
ל.כ גם נותנים אחריות אם השתמשת נכון במוצר.

ולקנות קומפרסור כדי בעתיד לקנות נעילה זה ממה לקנות פרה בביל כוס חלב.
כשתגיע לשלב של נעילת ARB בסמוראי תחשוב על הנושא...

ד ו ר ו ן
13-02-14, 22:15
כמו הרבה חברי האתר, החזקתי עד לאחרונה קומפרסור סיני שנרכש ב-ל.כ., בזמנו בסביבות 450שח, המחיר גם כיום קרוב לזה.

עבד מצויין לניפוח 4 צמיגי 31 אחרי כל גיחת שטח כ-10 שנים.. כולל סיוע לחברים.
לאחרונה התעייף מאד, והוחלף ב-T-Max, אף הוא מ-ל.כ.
המחיר כמעט כפול, ומנגד, זמן הניפוח ירד בחצי.

לסמוראי, במידות המקוריות, הקומפרסור הסיני זה מעל ומעבר.

הירשפלד יובל
13-02-14, 22:54
חבל על הכסף .
לפני 10+ שנים קניתי בארה"ב את הדגם הקודם שלו שמשרת אותי עד היום . בעבר לאחר הורדה מינורית של אויר בשתי ניבות עם צמיגים 6x16 הדגם הקודם הצליח למלא אויר ל - 8 צמיגים ללא בעיה .ברגע שהורכבו בסמוראי צמיגים גדולים ממידה 30' והורדתי לחץ בכמות יותר רצינית , כנראה תרמוסטט הגנה שומר עליו ומדומם אותו אם מנסים להפעיל אותו בצורה רציפה יותר מדי זמן , ואז צריך לתת לו להתקרר. זהו מכשיר מעולה ואמין , אבל תוכנן במקור לפעולה נקודתית של נעילה/ שחרור דיפרנציאל ואז ARB ניסו לתפוס אתו טרמפ שיווקי לצורך ניפוח צמיגים כי מה לעשות : יש ב 4X4 יותר צמיגים מנעילות.

zviki
14-02-14, 01:26
מוסא, כל מדחס אוויר לניפוח גלגלים יתאים גם לנעילות דיפרנציאל משעובדות אוויר. על המדחס האפור כמו של ל.כ [זה שעולה בסביבות ה-450 ש"ח] ומתאים בהחלט לצמיגי 31- מתקינים T פנאומטי עבור נעילות ,צינור ואקדח ניפוח.[שתי ציפורים במכה אחת]
ואם אתה יכול להתאמץ קצת יותר כספית-לך על הצהוב כמו של ל.כ ושאסי הציע.

נועז מוסא
14-02-14, 15:29
zvikid, סגרתה לי את הפינה בתשובה שלך !!! ותודה רבה לכולם על התשובות !

zviki
14-02-14, 21:54
zvikid, סגרתה לי את הפינה בתשובה שלך !!! ותודה רבה לכולם על התשובות !
תודה גם לך ובהצלחה. שכחתי לציין:בין יציאת האוויר מהמדחס לכיוון הנעילות- אפשר להתקין ברז [אחרי ה-T] שיסגר עת ניפוח צמיגים.

im_ri
15-02-14, 12:52
תודה גם לך ובהצלחה. שכחתי לציין:בין יציאת האוויר מהמדחס לכיוון הנעילות- אפשר להתקין ברז [אחרי ה-T] שיסגר עת ניפוח צמיגים.

תוכל לפרט את כל החלקים הנוספים שצריך לרכוש ע"מ לחבר קומפרסור של tmax לנעילת ARB ואקח אויר? - עד רמת חיווט וכפתור הפעלה מתוך הרכב..

SRAZS
15-02-14, 12:58
אז מה ההמלצה שלכם ללחץ אוויר טוב

רז יקר - אנא פתח על כך שרשור נפרד אם תרצה,
או אפילו עדיף שתחפש שרשור שעוסק בכך ותמשיך שם.
שרשור זה עוסק בדברים אחרים.
המערכת

SRAZS
15-02-14, 17:53
צודק אין בעיה!

zviki
15-02-14, 18:59
רז,אימרי,052-2866694 בשבוע הבא. נדבר על תקציב,דרישות,מיכל לחץ,פרסוסטט,אל חוזר,אפשרויות ההתקנה,פתיחת גוז'ונים,חשמל וכו'.
קבלו בינתיים-כל שינוי במדחס יגרום להסרת האחריות. יש הרבה על מה לדבר.

-->