PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום לכולם. חבר חדש- התלבטות קשה בקניית טויוטה. אשמח לעזרה ממכם הוותיקים

קאי
13-02-14, 19:10
שמי קאי
אני מסגר\נגר\ עושה פרויקטים מיוחדים. לאחרונה עברתי לגור מחוץ לתל אביב. ונוצר בי הצורך לרכב. על מנת להיכנס כל יום לעיר. עד כה את כל ההתקנות שלי ביצעתי באמצעות הובלה. יש לזה את ההיתרונות והחסרונות של זה.
אך בגלל הצורך החדש שלי. ללא ספק אני חייב לקנות (טנדר)

אני מת על טויוטה היילקס. ואף מצעתי אחת שנת 99 אומנם אם 420k ואומנם לא עברה ראש מנוע או החלפה בשבע השנים האחרונות שבבעלותו של הנהג הנוכחי. לאחר שראיתי ונסעתי ברכב ובדקתי את כל המיכלולים לפי הניסיון שלי. נילקח הרכב לאחר כמה ימים. על ידי ובליווי של מלווין ממוסך דרור אופנועים למי שמכיר בתל אביב (הטויוטה של מלווין) למוסך של רוני ודודי בדרום העיר.חברה שחיים ונושמים היילקס. הם עשו לי בדיקה בחינם עבורי. בגלל ההכרות שלי אם מלווין

הוא נימצע במצב טוב למדי אין נזילות משמעותיות. יש צורך לעשות יישור קו אם אני רוצה. אבל הרכב תקין למדי אין דברים דחופים.
וסיכמתי אם המוכר על סכום של 35 אלף עבור הרכב..לאחר שהוא דרש 38.5
הרכב פנים חוץ במצב טוב מאוד וזאת כמובן לאחר שמלווין והמכונאים שמבינים עניין יותר ממני אמרו שזו עסקה טובה.

בפן האישי אני רוצה לקנות את האוטו. אבל אני לא איש שטח. וזקוק לרכב רק לעבודה. אני יודע שיש בשוק עוד מספר גדול של טנדרים במכירים הרבה יותר אטרקטיבים. אומנם לא 4*4 ולא בתחושה שההיילקס הזה יתן לי לעומת כל טנדר אחר. לא אכפת לי מנוחות. אכפת לי מאמינות ואני יודע שיש מצב שאיסוזו 4*2 ב 15 אלף ייתן לי את אתו מענה רק בלי כל ה......

ההתלבטות היא כזו. ופה אני צריך עזרה כי לא מצליח להחליט.

אני גר באזור מאוד מפוקפק של בת ים. הטנדר יעמוד דיי לבדו בלילה- האם אני לא יישן בלילות ויצטרך לקשור ולנעול אותו באלפי קומבינות? (אני מסגר)

האם הרכב באמת מבוקש כל כך אצל הגנבים.? שמעתי על אנשים שיושנים מתחת לאוטו גם בטיולים..

כמה זמן ממוצע יכול לסחוב היילקס עד ראש מנוע.?

מה בערך עלות הטיפולים השנתית לרכב מסוג זה?

יש פה מישהו שלא עושה ביטוח מקיף? אני צעיר ובלי המון מרשרשים..

כמה באמת ירידת הערך של רכב כזה?

בקיצור אני ממש מתלבט. יש לי את הכסף אבל אני לא יודע אם זה הדבר הנכון עבורי. ומפחד להיכנס להוצעות גדולות מייד לאחר הקנייה. שלא לדבר על גניבה.. אני יודע שקצת קשה לנסות לעזור לי. כי יש פה התלבטות פנימית בעיקר. אבל אשמח לשמוע מהניסיון שלכם.
תודה קאי

zoharami
13-02-14, 20:07
כמו שאמרת למה שלא תקנה איסוזו???

zoharami
13-02-14, 20:32
וכן זה רכב גניב.
היה לי חבר היה מחנה בחניה סגורה ומאחוריו שתי מכוניות.
אם אתה לא בראש לטייל למה 4x4??

-->