PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו שכר רכב בארה"ב בעזרת HOTWIRE?

Saar
14-02-14, 17:43
הי,

לקראת נסיעה ל NY, אני צריך רכב ממנהטן.
ההצעה של הרץ היא בערך 400$, ל HOTWIRE הצעה נמוכה יותר, אבל, לא ברור לי מה בדיוק הקטש שם...
מישהו ניסה ומכיר?
תודה,
סער

Bernard
14-02-14, 18:34
HOTWIRE זה אחלה אבל חבר שלי, שעושה בדיקות מקיפות לפני כל נסיעה לארה"ב (ובכלל), מגיע, תמיד, למסקנה שהכי טוב לשכור בארץ.
המחיר בארץ כולל ביטוח שמקיף הכל, נהג נוסף (אחד לפחות) ולעיתים גם החזרה במקום אחר ללא תוספת.
AVIS יוצא לו הכי זול, דרך כרטיס ההנחה שלהם..
זוג חברים, שגרים (כמה שנים כבר) במנהטן ו"קופצים" אלינו בכל כמה שבועות, שוכרים רכב (בעיר לא צריך רכב..) - בכל פעם הם מזמינים את הרכב דרך הארץ ואוספים אותו בסוכנות, כמה בלוקים מהם... יוצא להם הכי זול והביטוח הכי מקיף...
אם בכ"ז חיפוש באינטרנט, הייתי מריץ חיפוש ב-KAYAK.COM ומסמן השוואה בין כל האופציות (כולל HOTWIRE, PRICELINE, EXPEDIA וכל היתר..).
בכל מקרה, תבדוק מה כולל הביטוח, אחרת תצטרך להוסיף במקום..

דבר נוסף.
בד"כ, באתרים האלה, הביטוח נעשה ע"י חברת צד שלישי, לא של חב' ההשכרה (זה גם מופיע בתנאים). מה שאומר שבמקרה של נזק, אתה צריך לשלם לחב' ההשכרה ואז להגיש תביעה לחברה המבטחת... זה לא אומר שהביטוח לא אמין ו/או לא מכסה מה שהובטח אבל זה עוד הליך/בילבול מוח ובנתיים אתה צריך לשלם על הנזק..

תעשה חיים..

- - - Updated - - -

ודבר אחרון...
אולי אתה יודע אבל חשבתי להזכיר בכל מקרה...
במנהטן אין חנייה - על כלמקום קופצים המונים ואף פעם אין באיזור שאתה רוצה/צריך.
חניון יכול לעלות אפילו $40 לשעתיים!!!
אם אתה נמצא בעיר, דאג שלמלון יש חניון/הסדר עם חניון ותוודא את המחיר (לאורחי מלון יש מחיר מיוחד), שיכול להעלות $60 ליום ויותר..
בכל מקרה, רק את הרכב רק כשאתה מתכוון לצאת מהעיר ..

Saar
14-02-14, 19:09
תודה ברנרד,

אבדוק גם מה המחיר מהארץ.
לגבי החניה, אין לי כוונה להסתובב במנהטן עם רכב.
המטרה היא לקחת את הרכב ולצאת מיד לכיוון מפלי הניאגרה, בחזרה, להחזיר את הרכב ישירות לחברת ההשכרה.
תודה,
סער

tzurs
14-02-14, 23:20
Try Enterprise

zerez
15-02-14, 01:08
שכרתי לפני 3 חודשים רכב בלוס אנגלס, ההצעה הכי טובה הייתה בארץ,
כלל ביטוח מלא על הכל ושני נהגים.

ההצעות האחרות לא כללו ביטוח צד ג והשיא הייתה אקספדיה עם ביטוח חובה בלבד.

Saar
15-02-14, 08:48
תודה.
סליחה על השאלה, אבל למה הכוונה "בארץ" אתר האינטרנט המקומי או ממש ללכת לסניף של אוויס או הרץ וכד'?

boaz avrahami
15-02-14, 09:34
בד״כ חבילה מהמשרד נסיעות

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

zerez
15-02-14, 11:59
כשכתבתי בארץ התכוונתי לאיסתא, הדיל הכי טוב שמצאתי היה באתר האינטרנט שלהם.
הכי טוב זה לא הכי זול אבל כיסוי ביטוחי מלא לשני נהגים וחברה עם מספיק סניפים באזור שהייתי בו כדי לתת שירות.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Bernard
15-02-14, 19:15
אתר אינטרנט של חב' השכרה בארץ או סוכנות נסיעות בארץ וגם טלפון יעשה את העבודה...

עוד משהו.
נדמה לי, שם תיקח את הרכב "מחוץ לעיר", יעלה פחות...

מתי הטיול? עכשיו קור אימים שם ובדרך, במזג האויר "הנכון", אתה יכול להיתקע בפקקים שעות (אם לא ימים..)..

zerez
15-02-14, 20:32
איסוף משדה התעופה עולה יותר אבל גם להגיע למשירד שמחוץ לשדה עולה כסף וגם לחזור ממנו לשדה.
ואל תישכח שתהיה אחרי טיסה ארוכה וכל מה שתירצה זה לקחת את הרכב ולעוף משם.

אני לא בטוח שהחסכון של לקחת את הרכב מחוץ לשדה הוא כדאי.

-->