PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיגון תחתון מקורי

wonderd
19-02-14, 18:52
אהלן האם מיגון תחתון מקורי של טרופר מספיק טוב ועמיד בפגיעות? אם אני מתכנן "להשתמש" במיגון - האם המקורי ייתן מענה?

נדב ש.
19-02-14, 19:41
לא הייתי "סומך" עליו....מדובר בחתיכת פח כמה מילימטרים משולבת עם פלסטיק(אם עדיין קיים אצלך), תמשיך בטיולים בינוניים תוך כדי בחירת נתיב מדוייק ובמקביל תעקוב בפורומים וביד 2 למיגון משומש עלות של לא יותר מ 500 ש"ח לגחון, חדש נע סביב ה 1000 ש"ח.

wonderd
19-02-14, 20:52
תודה!

סוזי המשתוללת
20-02-14, 14:40
אם אתה נהג ששולט בעצמך אתה יכול להסתדר גם בלי מיגון בכלל (למעט על מערכת ה shift on the fly שרגישה לפגיעה )
אם אתה מטייל בשבילים עם עבירות בינונית מדי פעם ולא מחפש את האתגר כמטרה המיגון המקורי מצויין ויעשה עבודה לא רעה בכלל
אם אתה מנגח סלעים אז אתה צריך מיגון הרבה יותר מסיבי ומרבית מיגוני האלומיניום לא בטוח יעמדו בזה
מצד שני אתה יכול לבנות לבד עם קצת תושיה

wonderd
20-02-14, 20:21
איך לבנות לבד? פשוט פלטת אלומיניום מכופפת? אני מחפש בעיקר מיגון גחון..

נדב ש.
20-02-14, 21:10
איך לבנות לבד? פשוט פלטת אלומיניום מכופפת? אני מחפש בעיקר מיגון גחון..

לקנות פלטת אלומיניום ולחתוך ולכופף יעלה כמעט כמו חדש כבר סביב ה 800-900 ש"ח. מברזל לא מומלץ למגן גחון.
קח בחשבון גם מיגון רשת לגיר, זה ניתן לבנות מברזל ס"מ על 3 ס"מ לא מסובך, מומלץ על כל מקרה, בכל זאת באיזור הרמה יש מעברי מים(בשבילי הטנקים) ולא תמיד יודעים מה יש בפנים, לפני כמה שנים טובות התיישבתי על בולדר רציני(טנדר מיצובישי) ללא מיגון הייתי קורע את הכל למטה... :-)

-->