PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי 87 - ספסל אחורי

nadavoz
20-02-14, 22:01
שלום לכולם! רכשתי השבוע בשעה טובה ג'יפ ראשון ולא אחר מסמוראי קצר ופתוח שנת 87. הסמוראי נבדק ונראה כי הוא במצב מכני מעולה עם זאת דרושה עבודה רבה על ענייני קוסמטיקה והשלמת חסרים. חיפשתי ומצאתי רבות פה בפורום על הדברים שאני צריך ועל הדרך למדתי עוד הרבה דברים. דבר אחד שלא הצלחתי למצוא בדיוק הוא - האם מישהו יודע היכן אני יכול למצוא ספסל אחורי לסמוראי? כמובן שיד 2 שניה עדיף וגם של דגמים אחרים (ג'ימני, ויטרה וכ'ו..)
וזהו חוץ מזה אני מאמין שאת שאר הדברים שאני צריך למצוא (ברזנט חורף, צמיגים, קשת התהפכות ,התקנת כיסא נהג חדש, בקליות ועוד רבים) אני כבר אסתדר עם המידע הרב פה באתר, אבל בכל זאת עם מישהו יודע ויכול לעזור דבר אני אודה לו מאוד. :)
ועוד דבר קטן, כפי שאמרתי אני חדש בנהיגת שטח, מת על התחום ומעריך אותו אבל לא יודע כלום. כמובן שדיברתי עם חברים שנתנו לי הסברים רבים והציעו לצאת איתי לשטח אך בכל רציתי לשאול אם יש למישהו טיפים ספציפיים לנהג שטח מתחיל עם סמוראי, דברים שחשוב לדעת,לזכור וכאלו.

תודה!
נדב.

OFF-RoaD
20-02-14, 23:36
תתחדש ותהנה. קשה ללמוד שחיה בהתכתבות, אבל לאט לאט עם הטיולים הח'ברה ילמדו אותך ותתקדם.

ואל תשכח "סוף מעשה במחשבה תחילה".

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

gmike
21-02-14, 00:23
לגבי ספסל אחורי-כל ספסל זוגי שמתאים ברוחב ניתן להתאים לסמוראי, אני ממליץ לך ללכת על ספסל מפוצל.
ככה שאם תרצה לטייל 3 נוסעים ברכב, ישאר מקום גם לצידנית :-)
נראה לי שגם אפשר להתאים כיסאות 6+7 של טרופר ודומיהם, כאלה שמתפלים הצידה כשלא בשימוש..
איפה לחפש-מגרשי פירוק יהיו התחלה טובה..

nadavoz
21-02-14, 14:39
המון תודה חברה! מצאתי היום ספסל של סמוראי במוסך שכוח אל...

-->