PDA

צפייה בגרסה מלאה : בקשת המלצה וחוות דעת לג'יפ

Micha Melnik
21-02-14, 12:09
שלום רב לכולם,

אודה מאוד לעזרתכם בהתלבטות לא פשוטה. אני נוסע היום על "ג'יפון" קפטיבה 7 מקומות ומאוד מרוצה מהמקומות שהביא אותי אליהם. שבילים, בוץ, וכו'. אני לא מתקרב יותר מדי לשטח טכני וגם אם כן - אז טכני פשוט.

בכוונתי להחליף את הרכב ושקלתי לעבור למשהו קצת יותר חסון, כמו הרקסטון החדש. מצד שני לפי מה שאני מבין, אני מקריב הרבה מבחינת נוחות נסיעה על הכביש (שזה עדיין 95% ממה שהרכב עושה) בגלל הסרן החי.

בגדול, גם אם הייתי עם רכב השטח הכי קשוח לא הייתי נכנס לשטח סופר טכני, אבל אני כן רוצה להיות מסוגל להסתכל על משהו שהוא מעבר לקצת בוץ בלי לפחד לשקוע :)

אני מקווה שמיציתי את ההסבר, ורצ"ב גם התשובות לשאלות הבסיס:

1. כמה אתם רוצים להשקיע?

180,000- 250,000 ש"ח

2. הרכב הוא יום יומי או מדובר ברכב פנאי לסופי שבוע?

יום יומי

3. מי נוהג בו?

לרוב אני. כלומר אב המשפחה :)

4. כמה אנשים הוא צריך להכיל בטיולים? זוג או בודד? משפחה של חמש נפשות?

בטיולים - לרוב משפחה של 5 נפשות, אבל אנחנו מטיילים הרבה עם חברים ואני ממש מעדיף רכב 7 מקומות.

5. כמה קילומטרים הג'יפ יעשה בשנה?

40,000

6. יש תנאי סף? אוטומטי/ידני, דיזל/בנזין וכו'.

תנאי סף - אוטומטי. 7 מקומות - רצוי מאוד מאוד אלא אם כן יהיה משהו מהפכני ושווה. אני מעדיף מנוע דיזל על בנזין אבל גם זה לא DEAL BREAKER.

תודה!

klam
21-02-14, 12:36
הרקסטון, ובודאי הדגם החדש, לא יהיה פחות נוח בשום מובן מהקפטיבה. קבע נסיעת מבחן על הדיזל החדש שלהם ובטוח שתופתע לטובה (לא נהגתי בו, אבל אם הקפטיבה הייתה נוחה לך, סביר להניח שלא תיפול..)
בתנאים שציינת, אם חשובים לך 7 מקומות, אין לך הרבה אפשרויות ואם גם תקבל מהיבואן את ערכת ההגבהה שהוא מציע, זו ניראית אופציה טובה.
אם תוותר ותעבור ל 5 מקומות, יש עוד הרבה אפשרויות (פורסטר, ויטארה, פאת'פיינדר וכד').

dorobo
21-02-14, 13:39
גם פאג'רו קינג יכול לבוא בחשבון ואז אתה מקבל גם עבירות הרבה מעבר לשבילים וגם אוטו נוח (לפי דעתי)

-->