PDA

צפייה בגרסה מלאה : הפורום ממשיך להיות בג'יבריש

Redoren
24-02-14, 10:19
שלום לכולם,
לפי עצת סביון ניקיתי את זיכרון הקאש..
(זה היה לא קל ודרש הפעלת קשרים וניצול טובות במחלקת מחשב, מכיוון שמדובר במחשב בעבודה שיושב על שרת מרכזי מסווג..)
בכל מקרה, זה עזר בדיוק ליום אחד.
האם יש איזה פיתרון נוסף או שאני אמשיך לגלוש מטרמינל נפרד באקספלורר 4.?

נמרוד
24-02-14, 10:37
האם אתה מוודא שהאתר על עברית ולא על אנגלית? - בתחתית העמוד, מעל שלט האזהרה הצהוב, יש חלונית בחירה.

Redoren
24-02-14, 10:38
האם אתה מוודא שהאתר על עברית ולא על אנגלית? - בתחתית העמוד, מעל שלט האזהרה הצהוב, יש חלונית בחירה.

מביך,
אבל אתה צודק.

תודה רבה!!

יצחק מ
24-02-14, 11:25
נמרוד,
הקידוד של העמודים לא טוב. למה אתם משתמשים ב WINDOWS 1255 ? זה ישן ומיושן וככה לא מקדדים אתרים היום. גורם להמון בעיות בהרבה דפדפנים ופלטפורמות שונות. ככה כתבו ב 1996 וזה לא מתאים למציאות היום. האתר צריך להיות מקודד (לפחות בחלקו החדש ב UTF-8).

כמו כן אתם נמצאים על פלטפורמה מיושנת עם המון בעיות אבטחה. גרסה 4.22 של VBULLETIN היא מת מהלך.... אתם רק תמשיכו להוציא כספים על בעיות אבטחה ופאצ'ים חדשות לבקרים, ולדעתי גרסה 5 במצבה הנוכחי הרבה יותר גרועה כך שגם שלשדרג לא בא בחשבון. חשוב שתבין כי כמו שזה נראה כרגע אתם בהחלט מרימים להנחתה לכל אוהבי ישראל באשר הם וכן, כל אתר בעברית הוא מטרה היום, לא חבל? שים לב גם שזמן התגובה והטיפול בבעיות וה TOTAL UP TIME של האתר רק נמצא בירידה.

הגיע הזמן לשדרוג תשתיות משמעותי, לא סתימת חורים, אחרת זה יפול לכם על הראש. תעשו סיעור מוחות ותבחרו את התשתית הבאה לאתר הזה. יש לכם את Xenforo או PHPBB או, IPB.

אני מתנצל מראש על המילים הקשות, אבל אם האתר הזה היה ג'יפ וחבר היה שואל אותי מה דעתי הייתי אומר לו להתרחק כי מדובר בתחזוקת שבר....

הגיע הזמן לעשות מעשה למען כל חברי הקהילה ולשם הצלת המידע היקר שכאן, אחרת זה ממש חבל, זה הולך ודועך.

יום טוב והרבה אהבה ואופטימיות :)

-->