PDA

צפייה בגרסה מלאה : נחל כפירה בפארק קנדה. מי היה לאחרונה?

opl
25-02-14, 09:34
הייתי שם לפני החורף והייתי רוצה לחזור לשם בשבת. מישהו היה לאחרונה? מה מצבו?

itayt
25-02-14, 12:34
הייתי שם לפני 3 שבועות, באו מולי פרייבטים...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

opl
25-02-14, 13:43
אז זה לא זה. . אנחנו לא מדברים על אותו המסלול

opl
25-02-14, 17:48
המסלול:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=tmaezytskdyaunvt

יובל48
25-02-14, 17:55
על איזה חורף אתה מדבר?המדרגה ליד עין נטף נשארה במקומה,
לא רואה סיבה לשינויים במסלול.

opl
25-02-14, 17:59
בכל זאת בין שאני הייתי שם להיום היה את המגה סופה שהספקנו לשכוח... על החורף הזה אני מדבר + העובדה שזה נחל שכנראה היה פעיל למשך קצת זמן.

יוש
25-02-14, 21:26
המקס' שיכול להיות כנראה זו שאותה מדרגה ליד נטף קצת חפורה יותר, אך זה נראה ענין של טחינה ע"י רכבים. היא לא בערוץ הנחל. וגם ככה זה לא משהו דרמתי, בטח כשיש לך את הנעילה, וגם בלי.
שאר ערוץ הנחל שקודם לה לא היה בעל מרכיבים מאתגרים. נראה לי שלא גם בפוטנציה וגם אם זרמו קצת מים...
יש כוונה להגיע לשם בכל מקרה בעתיד הקרוב.

nirs
25-02-14, 21:35
המקס' שיכול להיות כנראה זו שאותה מדרגה ליד נטף קצת חפורה יותר, אך זה נראה ענין של טחינה ע"י רכבים. היא לא בערוץ הנחל. וגם ככה זה לא משהו דרמתי, בטח כשיש לך את הנעילה, וגם בלי.
שאר ערוץ הנחל שקודם לה לא היה בעל מרכיבים מאתגרים. נראה לי שלא גם בפוטנציה וגם אם זרמו קצת מים...
יש כוונה להגיע לשם בכל מקרה בעתיד הקרוב.

+1,

opl
25-02-14, 23:13
תודה אני נעול אבל אחרים לא

רמי גלבוע
26-02-14, 06:46
OPL והאחרים -
אני מנצל את ההזדמנות (ש-OPL העלה מסלול הנחל) כדי לשאול, איזו אפליקציה תהיה חינמית, פשוטה ונוחה להקליט מסלול אותו אני נוהג בשטח, ולהעלות אותו לאחר מכן על מפות גוגל?
אני מחפש 2 אפליקציות, גם ל-סמסונג, וגם ל-אייפון.

על הסמסונג כבר יש לי ORUX עם כל המפות, זה עובד טוב. עוד לא התעמקתי, מישהו יכול לומר כיצד מורידים מסלול מוקלט ושולחים אותו למחשב הביתי?

תודה, רמי

opl
26-02-14, 09:00
אם מישהו לא יקדים אותי אשתדל לענות בערב

erezgur
26-02-14, 10:14
איזו אפליקציה תהיה חינמית, פשוטה ונוחה להקליט מסלול אותו אני נוהג בשטח, ולהעלות אותו לאחר מכן על מפות גוגל?
אני מחפש 2 אפליקציות, גם ל-סמסונג, וגם ל-אייפון.

תשובה כללית - כל תוכנה המקליטה את הנסיעה תתאים, רובן כבר מייצרות את ההקלטה בפורמט נפוץ וסטנדרטי - GPX שניתן לטעון אותו גם לגוגל-ארץ.

באנדרואיד אני מאד אוהב ישום קטן וחינמי בשם GPSLogger... עם הגדרות נכונות הוא מעלה בסוף כל יום את ההקלטה לדרופבוקס / גוגל-דרייב שלי.
בין השאר אני משתמש בקבצים הנוצרים לסנכרון התמונות לאחר הטיול (בעזרת תוכנה חינמית ל-PC בשם GPicSync - מאד פשוט וקל לשימוש.

ארז גור

opl
26-02-14, 21:37
יצאתי לסיבוב עם הילדה ועשיתי הקלטה באוריוקס כדי לרענן את הזיכרון

בעיקרון, אתה מפעיל את התוכנה לוחץ על כפתור ההקלטה שבצד ימין (בתפריט שעשוי להיות קצת מוסתר - ואז יש כפותר שפותח אותו)ונוסע, בגמר הטיול אתה לוחץ על כפתור ההפסקה והקובץ נשמר בטלפון. לאחר מכן אתה לוחץ על הכפתור שנראה כמו כביש מהיר (שני מימין למעלה) ולוחץ על MANAGE שם יופיעו כל הקבצים שנשמרו לפי תאריך ומרחק. לחץ על הקובץ הרצוי דפדף מטה ובחר בEXPORT AS בחר את הסיומת הרצוייה (נראה לי שגוגל יודע לעבוד עם כולן) לאחר הבחירה הקובץ יועבר לתקיית \oruxmaps\tracklogs בטלפון עצמו. ומכאן אתה יכול או להוריד אותו בעזרת הכבל או לשלוח למייל וכו.

המדריך מלאה באנגלית:

http://www.oruxmaps.com/oruxmapsmanual_en.pdf

ההסבר נמצא בעמוד 34

shmulikbg
26-02-14, 21:55
אלירן,
התמונה מיותרת...

opl
26-02-14, 22:01
למה מיותרת? מחקתי...

shmulikbg
26-02-14, 22:02
אתה יודע...הפחדים הקטנים שלנו...:)

opl
26-02-14, 22:05
אהה... ברור ברור, הבית שלי לא היה שם :-) גם לא ברדיוס

תודה על הדאגה

mango
27-02-14, 17:58
היינו שם לפני הסופה. את המדרגה עלו גם לא נעולים ( ניתן לעלות בלי בעיה מצד ימין). בכל מקרה תמיד אפשר לחזור אחורה

HAMM_V
03-03-14, 21:19
אני לא יודע אם ההגדרה המדוייקת היא "בלי בעיה", הייתי שם לבד לפני כמה חודשים, מודה שבלי עודף מוטיבציה, ניסיתי קצת- לא הצלחתי, וחזרתי (לאחר טבילה במעיין) כלאחר כבוד..
סביר שאם היו שם עוד חבר'ה (או לפחות מכוון) הייתי מתאמץ יותר, אבל עדיין.

opl
03-03-14, 21:28
בינתיים אחי הבריז לי השבת... אז זה נדחה.

איזה מעיין היית? עין נטף? שווה?

-->