PDA

צפייה בגרסה מלאה : cj5 מנוע 4 ציל'

זיו
06-01-03, 12:55
אני משפץ cj5 מודל 74 מנוע 4 ציל'.
אם מישהוא יודע היכן אפשר להשיג רדיאטור 3 שורות לנ"ל (גודל פנימי 43*56 סמ') אז קדימה... כי הנוכחי סיים את תפקידו.

ניר ל
07-01-03, 15:36
לא ברור מהשאלה אם אתה מחפש רשת משומשת או חדשה, לגבי משומשת - אין לי מושג ונראה לי בזבוז להשקיע, לגבי חדשה - כל בעל מקצוע יוכל לשפץ לך את הרדיאטור.

זיו
09-01-03, 14:32
לגבי הרדיאטור: חידוש רדיאטור ממצבו הנוכחי יעלה יותר מאלפייה (יש ריקבון ברשת ומסביב) וסוג הרשת שבו משתמשים היום פחות טוב מהאורגינל - לכן אני מחפש משומש במצב טוב. למצוא חדש זה עניין של נס.
ואם כבר מדברים: אני מחליף את מע' החשמל מ-24V ל-12V. באיזה סוג אלטרנטור כדאי להשתמש בהנחה שמעדיף לא להחליף תושבת לאלטרנטור?
ובכלל כל מי שיש לו cj5 עם מנוע 4 מוזמן לתת עצות טובות לתחום שמתחת למכסה מנוע.

Moogi
12-01-03, 16:46
לך לדרעי בחוצות המפרץ בחיפה ותראה לו את הרדיאטור, תגיד לו שאם להחליף אתה רוצה רשת פלדה או אם אין אז נחושת ולא אלומיניום (כי אתה רוצה טוב וחזק).
על רדיאטור מוציאים כסף - זה חשוב.
לי על הCJ5 עם מנוע 4 צילנדר 2.2 הוריקן יש רדיאטור מקורי שנראה רע מבחוץ אבל מתפקד יופי!
חוץ מזה המנוע הוא סוס עבודה!

זיו
13-01-03, 12:05
מה הטל'/כתובת של דרעי בחיפה?

Moogi
13-01-03, 16:39
מ.דרעי ובניו בע"מ.
רח, השיש 49 מפרץ חיפה.
טלפון: 8723130-04
8725559-04
תיגש לאשר, בחור שמנמן עם קרחת לא מלאה (בן למשפחת דרעי שמנהל את כל העיניינים - בעיקר את הרדיאטורים) ותגיד לו מה שאתה רוצה. אתה יכול לומר לו שערן מוגילבקין עם הטויוטה היילקס 4X4 הלבנה שלח אותך - אולי זה יעזור, אני מכר שלו ולקוח טוב שלו.
אפשר לשחק את המסכן, להתמקח ואולי להוריד קצת את העלות.

זיו
14-01-03, 08:09
ערן, תודה. אגב, איזה סוג אלטרנטור מורכב אצלך?
אם מישהו מכיר עסק אמין לרדיאטורים במרכז הארץ זה יכול לעזור.

נמרוד
14-01-03, 10:13
לגבי הרדיאטור: חידוש רדיאטור ממצבו הנוכחי יעלה יותר מאלפייה (יש ריקבון ברשת ומסביב) וסוג הרשת שבו משתמשים היום פחות טוב מהאורגינל - לכן אני מחפש משומש במצב טוב. למצוא חדש זה עניין של נס.

זיו אהלן, לא ברורה לי כלל הבעיה. יש סיבה כלשהיא שאתה לא יכול להשתמש ברדיאטור חדש של CJ7-8 שאתה יכול לקנות מינוביץ' למשל? יש לו מקום מאחורי הגריל ללא ספק, ויכולת הקירור הגדולה יותר לא יכולה להזיק. רדיאטור מקורי של CJ5 אני מניח שקשה למצוא חדש, וכל דבר משומש שתמצא יהיה בן +20 שנה - אין סיכוי שהוא יהיה במצב טוב הרבה יותר ממה שיש לך. אין מה לעשות, רדיאטור הוא מכלול מתכלה ואין לצפות ממנו לאורך חיים של יותר מכמה שנים, ולא משנה אם הוא עשוי מחומר איכותי "כמו פעם".

זיו
14-01-03, 11:10
ערן.
עשיתי מדידות לרדיאטורים שונים מחוץ לאוטו וראיתי הבדלי מידות והבדלי כיוון צינורות (רדיאטור סופה לדוגמא). אבל, לאור מה שרשמת אנסה לבדוק שוב. איזה דגם מותקן אצלך?

נמרוד
14-01-03, 11:29
זיו, תבדוק רדיאטור של CJ, לא סופה. אני בטוח שמבחינת גודל פיזי אין בעייה, כי מאז שנת1953 החזית של ג'יפ CJ לא השתנתה בגרוש. מבחינת כיווני הצינורות צריך בהחלט לבדוק. ברדיאטור שלי, מנוע 6 צילינדר, היציאה מהרדיאטור לכיוון המנוע היא למטה משמאל, החזרה לתוך הרדיאטור למעלה מימין. האם בהוריקן זה אחרת?

זיו
15-01-03, 15:16
רדיאטור של סיקס לא מתאים מבחינת הגודל ולא מבחינת כווני הצינורות (החזרה היא במרכז, אם כי זה פחות בעייתי) -בדקתי. כך שיש הבדלים בגודל הכונס שמאחורי הגריל בין המודלים.
אחרי בדיקות רבות הגעתי למסקנה שכנראה אין מנוס מלחפש רדיאטור מקורי.

-->