PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה שמן/תוסף שמים לסרן עם LSD ?

Saar
03-07-05, 23:46
מישהו יודע איזה שמן שמים או איזה תוסף לסרן דנה 35 עם LSD?
בספר כתוב 75/90 עם תוסף ללימיטדסליפ,
רק שאין לי מושג מה זה התוסף הזה, מישהו מכיר?

תודה,
סער.

נמרוד
05-07-05, 12:22
יש תוספים כאלו של כל מיני ייצרנים. כשמם כן הם. המקום הטבעי להשיג בקבוקון כזה - ינוביץ' כמובן.

איציק - 4X6ZH
05-07-05, 12:50
אני לא הייתי ממהר להכניס תוספים כאלה לשמן .
מאחר והתאמת השמן לסוג השימוש שנעשה בו היא קריטית . כל יצרן שמן שמכבד את עצמו
דואג שכל תוספי השמן יתאימו לסה"כ המוצר המתקבל .
לכן עדיף להשתמש בשמן מוכן המיועד לסוג השימוש הספציפי !!
כאשר מדובר על נעילות דפרנציאל \ כאלה שיש להם דיסקיות החלקה \ כאלה שיש להם בוקסות בורנזה או רכיבים אחרים מחומרים " רכים " .
לא כל תוסף כללי יתן לך את התוצאה הטובה ביותר .
את השמן הספציפי שאתה צריך יש להשיג בקלות ( נכון הוא יקר ) אבל בטוח שהוא מיועד לשימוש שלך .
בהחלט יתכן תוסף כל שהוא המתאים לשימוש שלך אבל מי מבטיח לך ?
מנסיוני למדתי רצוי מוצר סופי מיצרן איכותי . ( זכור אתה מדבר על כימיקלים = תרופות לברזל ) .
אז למה לך לחפש צרות . מה גם שהאמריקאים אלופים במוצרי קרח לאסקימוסים :) :)
ולאחרונה העולם כן כן העולם מלא בזיופים במיוחד על מותגים מפורסמים .
בסה"כ מדובר על כמה עשרות שקלים למערכת שעולה כמה אלפי שקלים .
איציק

Saar
05-07-05, 13:41
תודה,
איציק,
הבעיה היא שזה מה שכתוב בספר - "תוסף" - לא מצויין שם חברה (למיטב זכרוני, אבדוק בערב)

סער.

עמיקם
05-07-05, 14:48
סער ליפני שאתה מוסיף תוסף או מחליף לשמן יעודי היה בטוח שהנעילה אכן מתפקדת.

Saar
05-07-05, 14:50
איך אתה בודק את זה?
סובבתי את הגלגל בידיים, שני הגלגלים מסתובבים לאותו כיוון, זה אומר משהו?

סער.

etelhaim
08-07-05, 01:23
אהלן סער להלן הסיפור שלי עם שמן באק אקס
יש לי גראנד 97 V8 , במהלך יישור הקו החלפתי שמן מאחור ל שמן 80-90 לא זוכר איזו חברה ,היה רשום עליו כי הוא מתאים לLIMITED SLIP .נסעתי בדיוק יום והתחילו רעשים של ברזל בברזל עד שאני לא הרשתי לעצמי לנוע יותר בחניה . מיד טלפונים לכל העולם....
נזרקים לאויר כל מיני שמות GL5 ו80-90 שים תוסף וכל מיני...במהלך חיפוש הGL5 עם הרכב השני שלי עברתי פתאום מוסך קרייזלר באיזור בן אביגדור החלטתי להכנס לשאול עם יש להם GL5+ תוסף כי אני צריך לבאק אקס ככה אמרו..ואז פונה אלי כנראה מנהל המוסך שומע אותי ואומר לי עצור!!!!! יש שמן מ י ו ח ד לסיפור הנ"ל קוראים למנובל 75-140 היצרן הוא MOPAR וחשוב להוסיף תוסף לSLIP הדמיקולו שאצלי לא מורגש... נסעתי בטיל למוסך המרכזי המנותק מהעם(מיד תשמע המחיר) קניתי השמן במחיר מצחיק של 5 7 1 שקלים חדשים לליטר אבל צריך 2 תעשה חשבון רגע תוסיף 90 לתוסף . הגעתי הביתה מיד החלפתי שמנים ומה אומר?מדהים .לא חשבתי בחיים שהבדל בשמן יכול להיות שמיים וארץ אני לא מגזים אין רעשים בכלל
זה השמן שווה כל גרוש -זה השמן האולטימטיבי שכיום משתמשים במוסך המרכזי ומאז גם להם יש שקט-לדיברייהם-מקווה שעזרתי

Saar
08-07-05, 16:20
תודה,
לפי הספר אני צריך 80/90 עם תוסף.
אין לי רעשים ואין לי מושג עם ה LSD עדיין עובד אצלי...
בשבוע הבא אקנה תוסף,
וכשאמצא מישהו שטס לארה"ב ומוכן להביא איתו חבילה קטנה אפטר גם מה - LSD וארכיב נעילה....
אין לי כוונה לשלם 175 ש"ח לליטר X2

תודה,
סער

zvikabar
20-07-05, 23:45
כשתמצא אחרי כל המחקרים איזו נעילה אוטומטית מתימה לרכב שלך ספר לי......שאדע

-->