PDA

צפייה בגרסה מלאה : מאוד רוצה גרנד ויטארה

dani83
03-03-14, 13:20
שלום אנשים,

לאחרונה אני מתכנן לרכוש סוזוקי גרנד ויטארה 2007-2008 או בהתלבטות על טויוטה ראב 4 באותו שנתון גם כן. (ברור לי שאין על טויוטה) אבל נדלקתי על הצורה של הסוזוקי, האם מישהו יוכל לעזור לי האם בסופו של דבר מדובר ברכב אמין? השימושים שלי יהיו נסיעה לעבודה חזרה ובסופי שבוע אולי כניסה לפלמחים או שבילי הירקון וכאלה. חשוב לי כמובן בטיחות (2 ילדים) ובאגאג' גדול (אשמח אם תפרטו בליטרים - זהו מרכיב חשוב עבורי) אבל גם אמינות.

ואומר את האמת קראתי הרבה מבחני דרכים ותגובות למטה ובלשון המעטה הדעה על הרכב לא טוב, האמנם?

אשמח לטיעונים בעד ונגד.

תודות!

יואב פולס
06-03-14, 10:03
תמחק את כל מה שברור לך, ותתחיל מ 'אין על טויוטה'.
ראב 4 וגרנד ויטארה יכולים להיות תחליפיים רק עבור האישה. אם אתה רוצה לרדת לשטח, אל תגביל את עצמך לרכב שטח רך כמו הטויוטה, אלא תקנה מלכתחילה רכב שטח אמיתי - גרנד ויטארה.
רוצה פרטים טכניים - כנס לאתרי החברות ותחפש את המידע במרשתת.
רכב מצויין, נחשב לאמין, במצבו הסטנדרטי הוא יקח אותך וגם יחזיר אותך מ 99% מהמסלולים בארץ.
בין גרנד ויטארה לראב 4 אין התלבטות בכלל - גרנד ויטארה.

נ.ב.
אם תפרט תקציב, ק"מ משוער ממוצע אולי יעלו כאן רעיונות נוספים.

dani83
06-03-14, 15:23
תודה רבה יואב! עזרת לי (מה שחשבתי) האמת שההחלטה כבר נפלה לבחור ברכב המרשים הזה! ידוע לך צריכת דלק אמיתית (מהשטח תרתי משמע) ולא המוצהרת?

תודה ושבת שלום! :)

תמחק את כל מה שברור לך, ותתחיל מ 'אין על טויוטה'.
ראב 4 וגרנד ויטארה יכולים להיות תחליפיים רק עבור האישה. אם אתה רוצה לרדת לשטח, אל תגביל את עצמך לרכב שטח רך כמו הטויוטה, אלא תקנה מלכתחילה רכב שטח אמיתי - גרנד ויטארה.
רוצה פרטים טכניים - כנס לאתרי החברות ותחפש את המידע במרשתת.
רכב מצויין, נחשב לאמין, במצבו הסטנדרטי הוא יקח אותך וגם יחזיר אותך מ 99% מהמסלולים בארץ.
בין גרנד ויטארה לראב 4 אין התלבטות בכלל - גרנד ויטארה.

נ.ב.
אם תפרט תקציב, ק"מ משוער ממוצע אולי יעלו כאן רעיונות נוספים.

יואב פולס
06-03-14, 15:59
אני לא יודע מה צריכת הדלק האמיתית, אבל מנוע 2.0 ליטר וגיר אוטומטי - יש לצפות לכ - 1.7 עד 1:8 בעיר, וכ' 1:10 מחוץ לעיר.
זה לא רכב שיעשה 1:4 וגם לא 1:15
כמו בהרבה דברים, סגנון הנהיגה הוא שיכתיב בסוף את צריכת הדלק.

gilad-m
17-04-14, 14:29
חברים , אני במקרה מוכר
גראנד ויטארה 98 , מנוע 2.0 ליטר
5 דלתות , האוטו עם טסט לשנה , אחרי טיפול 10 מקיף
הוחלפו ציריות קידמיות והוספתי לוקרים ידניים

מחיר מבוקש
28,000 ש"ח , מעט גמיש במחיר
סה"כ האוטו במצב מעולה.

למעוניינם
054-9733310

ishc
17-04-14, 15:01
יש בשביל זה לוח מודעות

zivo
18-04-14, 13:14
אין בכלל מה להשוות - לטיוטה אין הילוך כח, כמו שיואב כתב, גרנד ויטארה יעשה 99% ממסלולי הטיולים.
הרכב מתקשה, עד בלתי אפשרי, להגיע ל 1:10, אבל בין עירוני זהיר מאוד, מגיע ל 1:9.
הוצאות אחזקה אפסיות, אמינות ללא תחרות.
תשקול לקפוץ שנה ל 2009, נדמה לי שאז מתחילים להיות מנועי 2400, לפי מה שאני מבין, הם חסכוניים יותר.
יש לי 2006 ארוך, עוד מעט 6 שנים, מרוצה מאוד.
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/29894-Grand-Vitara-2006-Rocky-Road-Lift-kit (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/29894-Grand-Vitara-2006-Rocky-Road-Lift-kit)

gilad-m
19-04-14, 09:54
לגבי גראנד ויטארה הגירסאות החדשות יותר כבר באים עם דיפרנציאל מרכזי
מונמכים יותר , כך שבעצם המבנה הבסיסי של גי'פ סרנים טרנספר אינם קיימים.

-->