PDA

צפייה בגרסה מלאה : מילה טובה - אספיר

grand
06-03-14, 20:23
כאשר צריך לפרגן אז ..

לפני כשבוע וקצת רכשתי בולמי בילשטיין 5100 מאספיר, בולמים במידות מיוחדות ,הבולמים הגיעו עם שליח לפתח ביתי, התקנתי אותם והתבררו כלא מתאימים לרכבי, מבחינת משקל ( קשים מדי) , וסוג הבושינגים. הבולמים פורקו כלאחר כבוד, תוך כדי תיסכול על חוסר ההתאמה.
התקשרתי לאביב מאספיר שאלתי אותו אם יש מה לעשות, באדיבות רבה אמר שאין כל בעיה, נכייל את הבולמים בהתאם לסוג הרכב שלך, נשנה את החיבורים למידות שלך, ביקש את כתובתי ולמחרת הגיע לביתי ואסף את הבולמים.
לאחר 24 שעות שוב טלפון מאביב, " אני בחוץ עם הבולמים שלך"
קיבלתי אותם מכויילים ועם חיבורים מתאימים.

תודות לאביב מחברת אספיר על השירות יוצא הדופן ובהחלט הלא מובן מאיליו.

Bernard
06-03-14, 21:58
מה שנקרא: "בבקשה"!!!!

לכל אלה מהשירשור "ההוא" - לא חייבים ועשו!
הנה ערך מוסף!
כל הכבוד!

GodsFather
07-03-14, 15:35
ברנרד, אם אתה לא מכיר את כל הסיפור, למה להיות ישראלי טיפוסי ? (אני מדבר על השרשור ההוא, לא זה. ח"ח לאספיר).

boaz avrahami
07-03-14, 15:57
רמי, אני מנסה להבין -
רכשת בולם שהוצג כמתאים ספציפית לרכב שלך או שבחרת לבד את הדגם?
אני מתכוון לאלו למשל-

http://www.asfir.co.il/Improvements-shocks/Improvements-shocks-jeep/SA-GC05-08/8800027-2

ובמהלך ההתקנה גילית שהבושינגים אינם מתאמים ובהמשך שהבולם לא מתאים מבחינת כיול לרכב?

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

grand
07-03-14, 18:40
בועז.
הבולם שקישרת עליו מתאים לרכב נמוך.

אני ביקשתי בולם ארוך במיוחד לפי מידות שהייתי צריך בתצורת עין-עין,
הוא אכן הגיע במידה הנכונה אך עם בושינגים קצת שונים ממה שצריך ( לא היתה בעיה להתאים אותם לרכב) אבל השיכוך לא היה טוב.
היום הסתובבתי קצת, אין מילים איזה כיף וכיול מדוייק לחלוטין לטעמי ולרכב שלי.

IlanHadar
07-03-14, 18:49
רמי אכן שירות טוב, חבל שהשירות שאני קיבלתי מהם לא היה כזה, אולי למדו מאז כמה נזק זה עושה.

boaz avrahami
07-03-14, 20:04
יפה מאוד מצידם.

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

raanan
07-03-14, 20:23
אני ביקשתי בולם ארוך במיוחד לפי מידות שהייתי צריך בתצורת עין-עין,
הוא אכן הגיע במידה הנכונה אך עם בושינגים קצת שונים ממה שצריך ( לא היתה בעיה להתאים אותם לרכב) אבל השיכוך לא היה טוב.
היום הסתובבתי קצת, אין מילים איזה כיף וכיול מדוייק לחלוטין לטעמי ולרכב שלי.

כנראה שאני קשה קליטה ....
דייקת בהזמנה, הגיע משהו דומה אבל לא מושלם. החליפו לך מהר באמצעות שליח עד הבית.

אז על מה כול ההתלהבות והכרת התודה ?

רענן

shyy
07-03-14, 21:09
כ
אז על מה כול ההתלהבות והכרת התודה ? [/B]

+1

אני מאחל לך שלא תצטרך להפעיל אחריות ,כיוון שאז תגלה כי הם יעשו הכל להתנער ממנה .

Bernard
08-03-14, 00:09
ברנרד, אם אתה לא מכיר את כל הסיפור, למה להיות ישראלי טיפוסי ? (אני מדבר על השרשור ההוא, לא זה. ח"ח לאספיר).

מכיר את הסיפור כפי שפורסם וגם פה, מכיר את "הסיפור" כפי שפורסם.
אולי רמי הגניב להם שוחד של אלפי ש"ח ואולי בסיפור האחר גנבו מהם עטים מהשולחן - אולי. לא יודע.

ההבדל הוא שפה יש סיפור על חברה שהלכה "מעבר" לאותיות הקטנות ושם לא.
פה יש סיפור על חברה שגרמה ללקוח מרוצה לכתוב על נסיונו הטוב - ושם יש חברה שגרמה ללקוח לא מרוצה לכתוב על נסיונו "הטוב".
אם יש לך פרטים נסתרים/חסויים, שיכולים לשפוך אור "אמיתי"על "הפרשות" - קדימה... אחרת מי שמתנהל כמו "ישראלי טיפוסי" במובן הלא כ"כ חיובי של המילה (יענו "אחד שיודע") הוא אתה ובדרך גורם עוול לחברים/קוראים פה וגם לחברה המדוברת...

וכמו שאילן אמר - יכול להיות שבעקבות מקרה/פרסום בסיגנון "השירשור ההוא", החברה למדה ומתנהלת אחרת - רווח נקי שלנו... ושלה..
לזה הייתי מצפה מבולמים ברמה הזו של איכות ומחיר (ומהחברות שמייבאות/מייצרות אותם).

זה הכל - לא מעבר לזה..:)

- - - Updated - - -

+1

אני מאחל לך שלא תצטרך להפעיל אחריות ,כיוון שאז תגלה כי הם יעשו הכל להתנער ממנה .

אני מקווה שלא יצטרך ושלא יתנערו ושאם כן, שנקרא על זה פה ונוכל להחליט, כשנצטרך לקנות..

- - - Updated - - -

כנראה שאני קשה קליטה ....
דייקת בהזמנה, הגיע משהו דומה אבל לא מושלם. החליפו לך מהר באמצעות שליח עד הבית.

אז על מה כול ההתלהבות והכרת התודה ?

רענן

אל תהיה קשה עם עצמך אבל אני הבנתי משהו טיפל'ה אחר...

אני טועה, רמי?

grand
08-03-14, 08:47
שקלתי לא להגיב יותר, ולא להתייחס לאותם שחייבים למצוא את הנסתר ואת הרע בכל דבר,
אני מרגיש שקיבלתי משהו שאינו מובן מאליו, ולא עי החברה עצמה , הם הרי יכלו לצאת גדולים גם אם היו מפנים אותי לקבל שירות אצלם כמקובל
אלא עי אותו מנהל מכירות שטרח עצמו יום אחר יום להגיע אישית אלי ולדאוג באדיבות שאהיה מרוצה,
מי שרוצה לחיות במדינה ולקבל יחס ושרות כמו שצריך צריך גם לדעת להעריך ולא רק להתלונן.

raanan
08-03-14, 08:59
שקלתי לא להגיב יותר, ולא להתייחס לאותם שחייבים למצוא את הנסתר ואת הרע בכל דבר,
אני מרגיש שקיבלתי משהו שאינו מובן מאליו, ולא עי החברה עצמה , הם הרי יכלו לצאת גדולים גם אם היו מפנים אותי לקבל שירות אצלם כמקובל
אלא עי אותו מנהל מכירות שטרח עצמו יום אחר יום להגיע אישית אלי ולדאוג באדיבות שאהיה מרוצה,
מי שרוצה לחיות במדינה ולקבל יחס ושרות כמו שצריך צריך גם לדעת להעריך ולא רק להתלונן.
מה בדיוק רצית לכתוב בהודעה זו ? הרבה מלל בלי שנבין עדיין על מה כול ההתלהבות !
שוב פעם, כך אני מבין, הם טעו ואתה "נשפך" מתשבוחות בגלל שמנהל השירות הפך להיות שליח ? אם אני צודק בהבנת הסיפור,
כנראה שהורגלת לרמת שירות מתחת לריצפה ...

נ.ב - ואם אתה מתקשה לענות קונקרטית, אז חבל שתתאמץ ותענה ! אני בין האנשים שמנסים לראות תמונה מלאה (לטוב ולרע).

רענן

boaz avrahami
08-03-14, 09:19
רענן,
בהתחלה חשבתי כמוך אבל מהסיפור של רמי עולה שהם לא טעו בדיוק כי רמי רכש בולם לפי מידת אורך ולא מוצר שיועד לרכב שלו.

יכלו לחייב על כל דבר שלא היה בעיסקה המקורית ויכלו לבקש ממנו לבוא או לשלוח אליהם את הבולמים ובכל זאת בחרו בדרך המהירה והקלה ללקוח-
הגיע בחור (זמן ודלק) משלהם לאסוף את הבולמים ללא דיחוי ויום למחרת החזיר לרמי את הבולמים אחרי כיול.

לדעתי יש מקום לפרגן להם.
מהיר, אלגנטי ותוך הפגנת מחויבות לפתור ללקוח את הסוגיה.

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

raanan
08-03-14, 09:25
רענן,
בהתחלה חשבתי כמוך אבל מהסיפור של רמי עולה שהם לא טעו בדיוק כי רמי רכש בולם לפי מידת אורך ולא מוצר שיועד לרכב שלו.

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex
בעז, יש מצב שאתה צודק ! אני הבנתי ועדיין מבין אחרת.
אבל את זה רצוי שיבהיר רמי .
סה"כ שיענה מקצועית לגופו של עניין ולא תשובה במדעי החברה וההתנהגות ...

רענן

grand
08-03-14, 09:28
רענן
אם לא הייתי מובן, אז אסביר שוב
הזמנתי מאספיר בולמים לא לפי סוג הרכב אלא לפי האורך שלהם 72 סמ וביקשתי שיהיו בתצורת 2 עיניים
בדיעבד מתברר שבולמים כאלה הולכים לטנדרים כמו פורד או דודג 3500 שהם הבי דיוטי
ואופסס... טעות , הרכב הפך ל נ. נ.
אפילו פירסמתי אותם למכירה יום אחרי זה , לא האמנתי לרגע שלאחר הרכבה והזמנה שלא דרך מוסך
יהיה לי פיתרון, תרמו להרגשתי גם כל סיפורים שקראתי כאן ושמעתי מאחרים על השירות שצפוי לי
לכן רענן הופתעתי מאוד לטובה,
אתה חושב שזה טרוויאלי? סבבה, תמשיך...

raanan
08-03-14, 09:40
רענן
אם לא הייתי מובן, אז אסביר שוב
הזמנתי מאספיר בולמים לא לפי סוג הרכב אלא לפי האורך שלהם 72 סמ וביקשתי שיהיו בתצורת 2 עיניים
בדיעבד מתברר שבולמים כאלה הולכים לטנדרים כמו פורד או דודג 3500 שהם הבי דיוטי
ואופסס... טעות , הרכב הפך ל נ. נ.
אפילו פירסמתי אותם למכירה יום אחרי זה , לא האמנתי לרגע שלאחר הרכבה והזמנה שלא דרך מוסך
יהיה לי פיתרון, תרמו להרגשתי גם כל סיפורים שקראתי כאן ושמעתי מאחרים על השירות שצפוי לי
לכן רענן הופתעתי מאוד לטובה,
אתה חושב שזה טרוויאלי? סבבה, תמשיך...

אמחייה !!

לא היה מסובך לכתוב,
טעיתי והזמנתי בולמים לא מתאימים לרכבי, אספיר ברוב נדיבודתם החליפו/כיילו הבולמים בזמן קצר מאד ואפילו את השליחות (לקחת ולהחזיר) עד הבית
עשה לא פחות ולא אחר, מנהל השירות !

עכשיו שהסיפור מובן, שאפו לאספיר !!!

רענן

ד ו ר ו ן
08-03-14, 09:41
חבורה של קוטרים.

אנשים שוכחים שהרכבים שלנו שונים למדי ממה שיצא מהמפעל, בגלל דיגום, משקל, קפיצים אחרים, ובהתאם כיול לנתוני מפעל לא יתאים בהכרח למצב קיים.
וזה עוד לפני הרגשת התחת האישית של כל אחד.

כשמשווק מסוים מוכר בולם שאמור להתאים לרכב והוא לא בדיוק תואם לציפיות של הקונה, זועקים שאיך יכול להיות..

כשמשווק מוכר בולם שאמור להתאים, גם אם זה רק במידות, ואח״כ טורח לבצע התאמות לשביעות רצונו של הלקוח, במשלוח עד הבית, זה זה לא בסדר?

מהניסיון לי עם אספיר, הם היו מאד גמישים בהתאמות ספציפיות ללקוח.
כולל התאמת תושבות וכיול, בקבועי זמן של מספר ימים.

אסף ד.
08-03-14, 11:50
מה שיר ההלל פה?
על פניו לא הכל גלוי, איזה רכב? איזה מק״ט בולמים???
הזמנת משהו והספק סיפק משהו אחר, חובת השירות עליו, מה ההתמוגגות? ככה זה צריך להיות, יש סטנדרט בשירות, ככה זה בכל העולם.
כשאתה מזמין חלק לרכב אתה חייב לדעת בדיוק מה אתה קונה, לא ליד ולא בערך.
הספק טעה ? קורה, אחריות החלפת החלק חלים עליו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yosim
08-03-14, 12:08
אכן שירות יפה וראוי
מצד שני יש לי כסא של אספיר וביקשתי לקנות מתאם.
שיהיה ברכב הוא "ממש נדיר" (cj7 )
התחננתי , התפלשתי בעפר ורפש ולא עזר לי כלום.
מנהל הסניף בחיפה אחרי שהבין שמתאם של סופה לא מתאים שילח אותי ללא פיתרון ובוודאי שללא מתאם.
הכסא יושב במחסן.
ולכן אם למישהו יש כזה מתאם או אם מישהו מאספיר ירים את הכפפה ויואיל למכור לי כזה מתאם אני ממש אודה.
יוסי

אסף ד.
08-03-14, 12:30
GRAND ואיזה בולמים של אספיר אתה מוכר בצהוב???

"2 בולמים בילשטיין 5100 חדשים לחלוטין בני שבוע באריזה - באחריות אספיר 72 סמ פתוח 47 סמ סגור עין - עין אחוריים מותאמים לפיקאפ , היילקס , טנדרים אמריקאים , או רכבים עמוסים מחיר: 1600 שח רמי 0544263347

OFF-RoaD
08-03-14, 12:35
GRAND ואיזה בולמים של אספיר אתה מוכר בצהוב???

"2 בולמים בילשטיין 5100 חדשים לחלוטין בני שבוע באריזה - באחריות אספיר 72 סמ פתוח 47 סמ סגור עין - עין אחוריים מותאמים לפיקאפ , היילקס , טנדרים אמריקאים , או רכבים עמוסים מחיר: 1600 שח רמי 0544263347

באת להתנגח? תקרא. הוא הסביר הכל. אתה לא יוצא גבר בשרשור הזה. הנסיון להשמיץ לא עושה לך טוב.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

יואב פולס
08-03-14, 12:53
משועממים. לכו לטייל!

foxy
08-03-14, 13:02
כנראה השיעמום מוציא דברים לא טובים לכול מי שלא הבין את הסוגיה וממהר להגיב תתחילו ליקרוא מהתחלה שוב ואם לא הבנתם תקראו שוב בסיכום של הנושא אספיר יצאו בסדר גמור ויותר מזה אז כבוד לאספיר על השרות וכבוד לגראנד על השיתוף (אגב זה לא יעזור לך wk בחיים לא יהיה כמו wj חחחחחחחחחחח תתחדש)

אסף ד.
08-03-14, 22:20
לא מכיר ספק שמקבל בולמים חזרה אחרי שהורכבו.
ממש לא ברור, נראה שהזמין לא מתאימים, קנה עוד זוג, הפעם מתאימים ואספיר כמחווה של רצון טוב הסכימו לשליח עד הבית.
את הראשונים מוכר עצמאית...

Bernard
08-03-14, 22:39
לא מכיר ספק שמקבל בולמים חזרה אחרי שהורכבו.
ממש לא ברור, נראה שהזמין לא מתאימים, קנה עוד זוג, הפעם מתאימים ואספיר כמחווה של רצון טוב הסכימו לשליח עד הבית.
את הראשונים מוכר עצמאית...
אתה... יש לך בעייה בהבנת הנקרא, אתה...:)
בניגוד לכל ה"נחמדים" פה, אני אסביר לך... בעברית... שתבין:

רמי הזמין בולמים (נשמע לי התחלה של סיפור ילדים...) - לא בולמים חליפיים לWK רגיל אלא בולמים עם קופיגורציה שהוא (חשב ש) רצה.
שלחו לו בולמים, כמו שהזמין.. .
רמי קיבל את הבולמים וראה שהם לא כמו שחשב.
רמי, שקרא פה כמה שירשורים על בולמים, כבר חשב שהלך הכסף וניסה למזער את ההפסד ולמכור את הבולמים, לאחר שהרכיב וראה שהם אכן לא מתאימים לו.
במקביל, חשב שאין מה להפסיד והרים טלפון לאספיר - מקסימום ישלחו אותו ל... פוקס (סתם, תתעלם, לא התכוונתי להעמיס עליך עוד פרטים..)
להפתעתו של רמי (או כמו שאחי היה אומר "אפלע ואפלע") לא רק שאספיר לקחו חזרה את הבולמים, למחר החזירו לו אותם (או אחרים, לא ממש משנה) מדוגמים בדיוק כמו שרצה במקור (ולא כ"כ ידע להזמין, במושגים של בילשטיין)).
ואת כל זה עשו בלי תוספת תשלום (ובלי לספר ששמן עולה 100 ש"ח, ומחז"ש עולה 10 ש"ח והביטוח לאומי של העובד ו... שוב תשכח הכל. לא רלוונטי..) ומסרו לו את הבולמים ביד.. בבית... שלו... של רמי...

עכשיו... אם לא הבנת אחרי ההסבר הסופר מפורט שלי ואתה לא מבין שיש פה שירות של "מעבר לברור מאליו"... אתה צריך עזרה מקצועית...:)

YosSima
09-03-14, 01:44
אתה... יש לך בעייה בהבנת הנקרא, אתה...:)
בניגוד לכל ה"נחמדים" פה, אני אסביר לך... בעברית... שתבין:

רמי הזמין בולמים (נשמע לי התחלה של סיפור ילדים...) - לא בולמים חליפיים לWK רגיל אלא בולמים עם קופיגורציה שהוא (חשב ש) רצה.
שלחו לו בולמים, כמו שהזמין.. .
רמי קיבל את הבולמים וראה שהם לא כמו שחשב.
רמי, שקרא פה כמה שירשורים על בולמים, כבר חשב שהלך הכסף וניסה למזער את ההפסד ולמכור את הבולמים, לאחר שהרכיב וראה שהם אכן לא מתאימים לו.
במקביל, חשב שאין מה להפסיד והרים טלפון לאספיר - מקסימום ישלחו אותו ל... פוקס (סתם, תתעלם, לא התכוונתי להעמיס עליך עוד פרטים..)
להפתעתו של רמי (או כמו שאחי היה אומר "אפלע ואפלע") לא רק שאספיר לקחו חזרה את הבולמים, למחר החזירו לו אותם (או אחרים, לא ממש משנה) מדוגמים בדיוק כמו שרצה במקור (ולא כ"כ ידע להזמין, במושגים של בילשטיין)).
ואת כל זה עשו בלי תוספת תשלום (ובלי לספר ששמן עולה 100 ש"ח, ומחז"ש עולה 10 ש"ח והביטוח לאומי של העובד ו... שוב תשכח הכל. לא רלוונטי..) ומסרו לו את הבולמים ביד.. בבית... שלו... של רמי...

עכשיו... אם לא הבנת אחרי ההסבר הסופר מפורט שלי ואתה לא מבין שיש פה שירות של "מעבר לברור מאליו"... אתה צריך עזרה מקצועית...:)

אחח ברנרד... לא משנה איפה אני נתקל בתגובות שלך ואם אני מסכים איתך או לא , אני תמיד נהנה לקרוא אותן ואת השנינות וקריצות שלך ;) באמת.
חשבת לעבוד בתור טוקבקיסט מקצועי ?:p

Saar
09-03-14, 07:37
הבולמים כויילו לשביעות רצונו של רמי - מסתבר שבילשטיין ניתן לכיול.
לא החליפו, כיילו.
רמי ציין קודם שהוא פרסם אותם למכירה לפני שדיבר עם אספיר, אני מניח שעכשיו הוא כבר לא מוכר אותם...

אסף ד.
09-03-14, 11:25
:cool:

Bernard
09-03-14, 17:53
לזה התכוונתי בסוגריים שם (בלי להעליב, אסף, הכל ברוח טובה) - הבילשטיין ניתנים לכיול בדיוק כמו הפוקס. מחליפים כלמיני שייבות ומשנים את הסדר שלהן בתוך הבולם. מה שמחייב פירוק והרכבה מחדש של הבולם...כמו בפוקס...
אני חושב שבפוקס התהליך אפילו קל יותר, משום שהוא בנוי טוב יותר וידידותי יותר למשתמש..

או שסתם הורידו קצת את לחץ הגז... גם זו אפשרות..

boaz avrahami
09-03-14, 18:59
הבחור עם הפוקס נפל על סעיף התנהגות.
רמי לא בא בגישה של מגיע לי ולא עורר אנטיגוניזם מהצד השני.

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

Bernard
09-03-14, 20:58
די, בועז. מספיק עם זה.
תירוץ עלוב להתנהלות מיותרת.
גם כל הרמיזות האלה מטופשות - לך תוכיח שאין לך אחות...
תקן לבן אדם את הבולם ותצא גדול מהחיים. גם בשלב הזה - אני מבטיח להעלות שירשור תודה/שבחים, גם אם ההוא בן-ז$%ה וכפויי תודה ולא יעדכן שתיקנו לו.

אסף ד.
12-03-14, 01:28
תיקנו :-)

Bernard
12-03-14, 01:41
מה? מי? בטוח? לאותו אחד? די... לא מאמין.
תביא הוכחה..

אסף ד.
12-03-14, 04:19
תתקשר אליו, יש טלפון בצהוב, פחחחחח

Bernard
12-03-14, 04:35
מזה קטעים איתך, אסף...

-->